Divi 4.23.4 - en to nb translation catalogue (1125 entries)

en:  Enable canonical URL's
nb:  Kanoniske URL-er

en:  Enable custom title
nb:  Egendefinert metatittel

en:  Enable meta description
nb:  Egendefinert metabeskrivelse

en:  Enable meta keywords
nb:  Egendefinerte metanøkkelord

en: %1$s Columns
nb: %1$s kolonner

en: %1$s could not be displayed.
nb: %1$s kunne ikke vises.

en: %d Item
nb: %d element

en: %d Items
nb: %d elementer

en: %d Layout
nb: %d layout

en: %d Layout Pack
nb: %d layoutpakke

en: %d Layout Packs
nb: %d layoutpakker

en: %d Layouts
nb: %d oppsett

en: %d Module
nb: %d modul

en: %d Modules
nb: %d moduler

en: %d Page
nb: %d side

en: %d Pages
nb: %d sider

en: %d Reviews
nb: %d anmeldelser

en: %d Row
nb: %d rad

en: %d Rows
nb: %d rader

en: %d Sales
nb: %d salg

en: %d Section
nb: %d seksjon

en: %d Sections
nb: %d seksjoner

en: %d Total Layouts
nb: %d totale oppsett

en: %s Name
nb: %s navn

en: %s Theme Options
nb: %s Temaalternativer

en: &laquo; Older Entries
nb: &laquo; Tidligere innlegg

en: + Add One More Tab
nb: + Legg til en fane

en: 0 Comments
nb: 0 kommentarer

en: 0 comments
nb: 0 kommentarer

en: 1 Column
nb: 1 kolonne

en: 1 Comment
nb: 1 kommentar

en: 1 comment
nb: 1 Kommentar

en: 3D Render
nb: 3D-gjengivelse

en: 404 Not Found
nb: 404 Ikke funnet

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
nb: <div class="updated"><p>Dette er en ny installasjon av %1$s tema. Glem ikke å gå til <a href="%2$s">ePanel</a> for oppsett av det. Denne beskjeden vil forsvinne så snart du har klikket knappen Lagre i <a href="%2$s">temaets side for alternativer</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
nb: <em>Før du kan motta produktoppdateringer, må du først autentisere Elegant Themes-abonnementet ditt. For å gjøre dette må du skrive inn både Elegant Themes-brukernavnet og Elegant Themes API-nøkkelen i Oppdateringsfanen i tema- og plugin-innstillingene. For å finne API-nøkkelen din, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">logg på</a> Elegant Themes-kontoen din og naviger til siden <strong>Konto > API-nøkkel</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Lær mer her</a></em>. Hvis du fortsatt får denne meldingen, må du kontrollere at brukernavnet og API-nøkkelen er angitt riktig

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nb: <span class="meta-nav">&larr;</span> Tidligere kommentarer

en: AI Unlimited
nb: AI Ubegrenset

en: API Key
nb: API-nøkkel

en: About
nb: Om

en: About %s seconds remaining
nb: Omtrent %s sekunder igjen

en: About Me
nb: Om meg

en: Abstract Art
nb: Abstrakt kunst

en: Access Your %s From Any Website
nb: Få tilgang til %s fra et hvilket som helst nettsted

en: Active Link Color
nb: Farge på aktiv lenke

en: Active Primary Menu Link Color
nb: Hovedmeny farge aktivt menypunkt

en: Add Author Bio
nb: Legg til skribentinformasjon

en: Add Button Icon
nb: Legg til knappeikon

en: Add ET Box
nb: Legg til ET-modul "Boks"

en: Add ET Button
nb: Legg til ET-modul "Knapp"

en: Add ET Learn more block
nb: Legg til ET-modul "Les mer"

en: Add ET Tabs
nb: Legg til ET-modul "Faner"

en: Add From Library
nb: Legg til fra bibliotek

en: Add New Category
nb: Legg til ny kategori

en: Add New Cloud Category
nb: Legg til ny skykategori

en: Add New Cloud Tag
nb: Legg til ny sky-tag

en: Add New Layout
nb: Legg til ny layout

en: Add New Pack
nb: Legg til ny pakke

en: Add New Tag
nb: Legg til ny tag

en: Add New Theme Options
nb: Legg til nye temaalternativer

en: Add Theme Options
nb: Legg til temaalternativer

en: Add To Categories
nb: Legg til kategorier

en: Add To Divi Cloud
nb: Legg til Divi Cloud

en: Add To Favorites
nb: Legg til i favoritter

en: Add To Tags
nb: Legg til etiketter

en: Add a Tooltip Text
nb: Skriv inn tekst som skal vises ved mouseover

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
nb: Legg til kode < body > (for eksempel sporingsverktøy, som Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
nb: Legg til kode i < head >

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
nb: Legg til kode til bunnen av innlegg, før kommentarfelt

en: Add code to the top of your posts
nb: Legg til kode til toppen av innlegg

en: Added Context
nb: Lagt til kontekst

en: Adsense Code
nb: Adsense-kode

en: Advanced Settings
nb: Avanserte innstillinger

en: Advertisement
nb: Annonsering

en: Agency About Page
nb: Byrå om side

en: Agency Blog Page
nb: Byråbloggside

en: Agency Contact Page
nb: Byråets kontaktside

en: Agency Home Page
nb: Byråets hjemmeside

en: Agency Landing Page
nb: Byråets landingsside

en: Agency Portfolio Page
nb: Byråporteføljeside

en: Agency Pricing Page
nb: Byråprisside

en: All
nb: Alle

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
nb: Alle Divi brukere kan lagre opptil %s elementer i Divi Cloud gratis. For å lagre flere elementer i skyen din og låse opp ubegrenset lagringsplass, oppgrader Divi Cloud-medlemskapet ditt i dag. Hvis du bygger Divi-nettsteder for å leve, er Divi Cloud et fantastisk tillegg og en utrolig tidsbesparende. Du kommer til å elske det!

en: All Theme Options
nb: Alle temaalternativer

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
nb: Kode som plasseres her vil legges inn i body-delen av HTML på samtlige sider på nettstedet.  Dette er nyttig hvis du vil legge inn en sporingspiksel for besøksteller, fra for eksempel Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
nb: Kode som plasseres her vil legges inn i head-delen av HTML på samtlige sider på nettstedet. Dette er nyttig når du har behov for å legge til JavaScript eller CSS til alle sider.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
nb: Enhver kode du plasserer her vil bli plassert nederst på alle enkelt innlegg. Dette er nyttig hvis du ønsker å integrere ting som sosiale bookmarking-linker.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
nb: Kode du skriver inn her vil vises i toppen av alle innlegg. Dette er nyttig for integrering av kode som for eksempel sosiale delings- og bokmerkelenker.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
nb: Bruk denne layouten

en: Archives
nb: Arkiv

en: Are You Sure?
nb: Er du sikker?

en: Aspect Ratio
nb: Størrelsesforholdet

en: At Least
nb: I det minste

en: Authentication
nb: Autentisering

en: Authentication Required
nb: Autentisering kreves

en: Author
nb: Forfatter

en: Author Image URL
nb: Forfatterbilde-URL

en: Auto
nb: Automatisk

en: Auto Speed
nb: Hastighet

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
nb: Hastighet på slideshowanimasjon (virker bare dersom Automatisk er satt til ja)

en: Back To Top Button
nb: Tilbake til toppen-knapp

en: Background
nb: Bakgrunn

en: Background Color
nb: Bakgrunnsfarge

en: Background Image
nb: Bakgrunnsbilde

en: Background Position
nb: Plassering av bakgrunnsbildet

en: Background Repeat
nb: Repetisjon av bakgrunnsbildet

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
nb: Før du kan laste ned Premade Layouts fra %1$s-biblioteket må du autentisere %2$s-abonnementet ditt.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
nb: Før du kan generere tekst ved hjelp av Divi AI, må du autentisere Elegant Themes-abonnementet ditt.

en: Blog
nb: Blogg

en: Blog Post
nb: Blogg innlegg

en: Blog Style Mode
nb: Bloggstilmodus

en: Body Font
nb: Innholdstekstfont

en: Body Font Style
nb: Innholdstekst skriftstil

en: Body Line Height
nb: Innholdstekst linjehøyde

en: Body Link Color
nb: Innholdstekst lenkefarge

en: Body Text Color
nb: Innholdstekst tekstfarge

en: Body Text Size
nb: Innholdstekst tekststørrelse

en: Body/Link Line Height
nb: Innholdstekst linjehøyde

en: Body/Link Text Size
nb: Innholdstekst skriftstørrelse

en: Bold
nb: Uthevet

en: Border Color
nb: Kantlinjefarge

en: Border Radius
nb: Kantlinjeradius

en: Border Width
nb: Kantlinjebredde

en: Bottom
nb: Bunn

en: Bottom Bar
nb: Bunnlinje

en: Bottom to Top
nb: Bunn til topp

[ctx: Business]
en: Agency
nb: Byrå

[ctx: Business]
en: Consultant
nb: Konsulent

en: Button
nb: Knapp

en: Button Font Style
nb: Knapper skriftstil

en: Buttons
nb: Knapper

en: Buttons Font
nb: Knapper skrifttype

en: Buttons Hover Style
nb: Knappestil for mouseover

en: Buttons Style
nb: Knappestil

en: Buy
nb: Kjøpe

en: By %s
nb: Av %s

en: By Elegant Themes
nb: Av Elegant Themes

en: By The Community
nb: Av Fellesskapet

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
nb: I utgangspunktet vises ikke kommentarer på sider. Deaktivér dette valget her dersom du allikevel ønsker å ha kommentarfelt på sider.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
nb: I utgangspunktet sorteres sider etter navn. Dersom du heller ønsker å sortere etter ID, kan du justere denne innstillingen.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
nb: I utgangspunktet forblir menylinjen alltid på toppen av skjermen. Vi foreslår at du deaktiverer dette alternativet dersom du ønsker å bruke et logobilde som er større enn standardbildet.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
nb: Opprinnelig oppretter temaet en Hjem-lenke som, når den blir klikket på, leder til nettstedet forside. Hvis du bruker en statisk hjemmeside og allerede har laget en side kalt Hjem, vil dette imidlertid resultere i en duplikatlenke. Ved et slikt tilfelle bør du deaktivere denne funksjonen for å fjerne den automatiske lenken.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
nb: I utgangspunktet oppretter temaet tekst for nettlesers tittelfelt ved å kombinere innleggets originaltittel og nettstedstittelen. Dersom alternativet for "Egendefinert innleggsmetatittel" er aktivert kan du ved hjelp av tilpassede felt under teksteditoren bruke en annen tekst enn originaltittelen i tittelfeltet.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
nb: I utgangspunktet er det ikke benyttet metatag for nøkkelord i dette temaet. Slike nøkkelord er ikke synlige på nettsiden og leses kun av søkemotorer. De fleste søkemotorer bruker ikke lenger denne metatagen for å rangere nettsteder, men du kan aktivere dette alternativet og fylle ut feltet nedenfor dersom du allikevel ønsker å legge til nøkkelord.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
nb: I utgangspunktet henter temaet et utdrag av de første linjene i hvert innlegg til forhåndsvisning på søke- og arkivsider. Aktivér denne funksjonen dersom du heller ønsker at innleggene skal vises i sin helhet, som i en tradisjonell blogg.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
nb: I utgangspunktet er det en kombinasjon av nettstedstittel og "slagord" (som du definerte ved installasjon) som vises i nettleserfanen for besøkende til nettstedet, samt ved oppretting av bokmerker, viderelenking med mer. Aktivér dette alternativet og fyll ut feltet nedenfor dersom du heller ønsker å bruke en egendefinert tekst.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
nb: I utgangspunktet bruker temaet teksten fra feltet "Slagord" også i metatag-feltet for beskrivelse. Denne teksten er ikke synlig på nettsidene, men leses av søkemotorer og spesialnettlesere. Aktivér dette alternativet og fyll ut feltet nedenfor dersom du heller ønsker å bruke en egendefinert tekst.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
nb: Som standard lages miniatyrbilder ved hjelp av egendefinerte felt. Men hvis du heller vil bruke bildene som allerede er i innlegget ditt som miniatyrbilde (og omgå ved hjelp av egendefinerte felt), kan du aktivere dette alternativet. Når de er aktivert, vil miniatyrbilder genereres automatisk ved å bruke det første bildet i innlegget ditt. Bildet må ligge på din egen server.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
nb: I utgangspunktet vises ikke bilder fra det tilpassede feltet "Fremhevet bilde" på sider (de brukes bare i innlegg). Aktivér denne funksjonen her dersom du allikevel ønsker å vise disse bildene på enkeltsider.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
nb: I utgangspunktet vil bildet fra feltet "Framhevet bilde" vises i toppen av enkeltinnlegg. Deaktivér dette alternativet dersom du ikke ønsker å vise dette bildet her, men kun på arkivsider. Slik unngås duplikatvisning dersom du også har lagt bildet i selve innholdsdelen av innlegget, enkeltvis eller i galleri.

en: CSS Snippet
nb: CSS kodebit

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
nb: Kanonisering bidrar til å forhindre indeksering av duplisert innhold av søkemotorer, og kan som et resultat bidra til å unngå straffer for duplisert innhold og forringelse av siderangering. Noen sider kan ha forskjellige nettadresser som alle fører til samme sted. For eksempel domain.com, domain.com/index.html og www.domain.com er alle forskjellige nettadresser som fører til hjemmesiden din. Fra en søkemotors perspektiv kan disse dupliserte nettadressene, som også forekommer ofte på grunn av egendefinerte permalenker, behandles individuelt i stedet for som en enkelt destinasjon. Å definere en kanonisk URL forteller søkemotoren hvilken URL du vil bruke offisielt. Temaet baserer sine kanoniske nettadresser på permalinkene dine og domenenavnet som er definert i innstillingsfanen til wp-admin.

en: Caption
nb: Bildetekst

en: Caption goes here
nb: Skriv inn bildetekst her

en: Caption title goes here
nb: Skriv inn overskrift for bildetekst her

en: Cartoon
nb: Tegnefilm

en: Categories
nb: Kategorier

en: Category
nb: Kategori

en: Center
nb: Midtstilt

en: Centered
nb: Sentrert

en: Centered Inline Logo
nb: Midtstilt logo på linje med tekst

en: Change Image Style
nb: Endre bildestil

en: Change Tone
nb: Endre tone

en: Characters
nb: Tegn

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
nb: Kryss av i denne boksen hvis du ønsker å vise metabeskrivelser på kategori-/arkivsider. Beskrivelsen er basert på kategoribeskrivelsen du velger når du oppretter/redigerer kategorien din i wp-admin.

en: Choose File
nb: Velg Fil

en: Choose Library
nb: Velg Bibliotek

en: Choose Style
nb: Velg Stil

en: Choose Type
nb: Velg Type

en: Choose an Image
nb: Velg et bilde

en: Choose button color
nb: Velg knappefarge

en: Choose button type
nb: Velg knappetype

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
nb: Velg sideforholdet som skal brukes for det genererte bildet.

en: Choose title autogeneration method
nb: Visningsalternativ for autogenerert metatittelfelt

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
nb: Velg hvilken bildestil du vil lage. Eller velg ingen og beskriv bildestilen i ledeteksten.

en: Choose which items to display in the post info section
nb: Velg hvilke elementer som skal vises i postinfo-delen

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
nb: Velg ja hvis du ønsker å aktivere automatisk slideshowanimasjon

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
nb: Klasser

en: Click here to learn more
nb: Klikk her for å lese mer

en: Close
nb: Lukk

en: Close Modal
nb: Lukk Modal

en: Cloud
nb: Sky

en: Code
nb: Kode

en: Code Integration
nb: Kodeintegrering

en: Code Snippet
nb: Kodebit

en: Code Snippets Library
nb: Kodebitbibliotek

en: Code With AI
nb: Kode med AI

en: Coffee Shop
nb: Kaffebutikk

en: Coffee Shop About Page
nb: Coffee Shop Om side

en: Coffee Shop Blog Page
nb: Coffee Shop bloggside

en: Coffee Shop Contact Page
nb: Coffee Shop kontaktside

en: Coffee Shop Footer Page
nb: Coffee Shop-bunntekstside

en: Coffee Shop Guide Page
nb: Guideside for kaffebarer

en: Coffee Shop Home Page
nb: Coffee Shop Hjemmeside

en: Coffee Shop Landing Page
nb: Kaffebarens landingsside

en: Coffee Shop Menu Page
nb: Kaffebarmenyside

en: Coffee Shop Shop Page
nb: Kafébutikkside

en: Color
nb: Farge

en: Color Pickers Default Palette
nb: Standardpalett for fargevelger

en: Color Schemes
nb: Fargevariasjoner

en: Column Layout
nb: Kolonnelayout

en: Comic Book
nb: Tegneserie

en: Comments
nb: Kommentarer

en: Community
nb: Samfunnet

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
nb: Fullfør kjøpet ved å bruke popup-vinduet for å oppgradere Divi Cloud.

en: Concept Art
nb: Konseptkunst

en: Content
nb: Innhold

en: Content Length
nb: Innholdslengde

en: Content Results
nb: Innholdsresultater

en: Content Type
nb: Innholdstype

en: Content goes here
nb: Skriv inn innhold her

en: Content text or html
nb: Innholdstekst eller HTML

en: Convert Module To Row
nb: Konverter modul til rad

en: Convert Module To Section
nb: Konverter modul til seksjon

en: Convert Row To Section
nb: Konverter rad til seksjon

en: Copy
nb: Kopiere

en: Copy To
nb: Kopier til

en: Copy To Divi Cloud
nb: Kopier til Divi Cloud

en: Copy To Library
nb: Kopier til bibliotek

en: Copywriter
nb: Tekstforfatter

en: Copywriter About Page
nb: Tekstforfatter Om side

en: Copywriter Blog Page
nb: Bloggside for tekstforfatter

en: Copywriter Contact Page
nb: Kontaktside for tekstforfatter

en: Copywriter FAQ Page
nb: Copywriter FAQ-side

en: Copywriter Home Page
nb: Hjemmeside for tekstforfatter

en: Copywriter Landing Page
nb: Landingsside for tekstforfatter

en: Copywriter Portfolio Page
nb: Tekstforfatterporteføljeside

en: Copywriter Pricing Page
nb: Prisside for tekstforfattere

en: Copywriter Services Page
nb: Side for tekstforfattertjenester

en: Create New Category/Categories
nb: Opprett ny kategori/kategorier

en: Create New Tag(s)
nb: Opprett ny(e) tag(er)

en: Create New Tag/Tags
nb: Opprett ny tag/tags

en: Creative
nb: Kreativ

en: Critical CSS
nb: Kritisk CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
nb: Kritisk CSS forbedrer nettstedets lastetider og Google PageSpeed-score betraktelig ved å utsette ikke-kritiske stiler og eliminere gjengivelsesblokkerende CSS-forespørsler.

en: Critical Threshold Height
nb: Kritisk terskelhøyde

en: Current Color
nb: Nåværende Farge

en: Currently viewing archives from %1$s
nb: Viser arkiv fra %1$s

en: Custom CSS
nb: Egendefinert CSS

en: Custom Size
nb: Tilpasset størrelse

en: Custom field Name to be used for description
nb: Feltnavn for "Egendefinert innleggsmetabeskrivelse"

en: Custom field Name to be used for keywords
nb: Feltnavn for "Egendefinerte innleggsmetanøkkelord"

en: Custom field Name to be used for title
nb: Feltnavn for "Egendefinert innleggsmetatittel"

en: Dark
nb: Mørk

en: Dashed
nb: Streket

en: Date
nb: Dato

en: Date format
nb: Datoformat

en: Default
nb: Standard

en: Defer Additional Third Party Scripts
nb: Utsett ytterligere tredjepartsskript

en: Defer Gutenberg Block CSS
nb: Utsett Gutenberg Block CSS

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
nb: Utsett jQuery og jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
nb: Skilletegn mellom nettsidetittel og innleggstittel

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
nb: Definer hvor stor innflytelse referansebildet ditt har over det genererte bildet. Jo mindre innflytelse du gir til referansebildet, jo større innvirkning vil bildebeskrivelsen din ha.

en: Define the default color palette for color pickers in the Divi Builder.
nb: Definer den standard fargepaletten for fargevelgere i Divi Builder.

en: Delete
nb: Slett

en: Delete Permanently
nb: Slett permanent

en: Delete Selected Items
nb: Slett valgte elementer

en: Design Agency
nb: Designbyrå

en: Design Agency About Page
nb: Designbyrå Om side

en: Design Agency Blog Page
nb: Design Agency bloggside

en: Design Agency Case Study Page
nb: Design Agency Case Study Side

en: Design Agency Contact Page
nb: Designbyråets kontaktside

en: Design Agency Home Page
nb: Designbyråets hjemmeside

en: Design Agency Landing Page
nb: Landingsside for designbyrå

en: Design Agency Portfolio Page
nb: Design Agency Portfolio Side

en: Design Agency Project Page 1
nb: Design Agency Project Side 1

en: Design Agency Project Page 2
nb: Design Agency Project Side 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
nb: Designet av %1$s | Drevet med %2$s

en: Digital Painting
nb: Digitalt maleri

en: Digital Payments
nb: Digitale betalinger

en: Digital Payments About Page
nb: Digitale betalinger om side

en: Digital Payments Blog Page
nb: Digital Payments-bloggside

en: Digital Payments Contact Page
nb: Kontaktside for digitale betalinger

en: Digital Payments Features Page
nb: Side med funksjoner for digitale betalinger

en: Digital Payments Home Page
nb: Hjemmeside for digitale betalinger

en: Digital Payments Landing Page
nb: Landingsside for digitale betalinger

en: Digital Payments Pricing Page
nb: Prisside for digitale betalinger

en: Digital Payments Sign-Up Page
nb: Registreringsside for digitale betalinger

en: Disable Footer Credits
nb: Deaktiver erklæring i bunntekst

en: Disable Translations
nb: Deaktivér oversettelser

en: Disable WordPress Emojis
nb: Deaktiver WordPress Emojis

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
nb: Deaktiver dette alternativet for å fjerne Google Fonts fra Divi Builder Pages.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
nb: Deaktiver dette alternativet for å fjerne Google Maps API-skriptet fra Divi Builder-sidene dine. Dette kan forbedre kompatibiliteten med tredjeparts plugins som også setter dette skriptet i kø. Merk: Moduler som er avhengige av Google Maps API for å fungere ordentlig, for eksempel Maps og Fullwidth Maps-moduler, vil fortsatt være tilgjengelige, men vil ikke fungere mens dette alternativet er deaktivert (med mindre du legger til Google Maps API skript manuelt).

en: Disable top tier dropdown menu links
nb: Deaktivér nedtrekksmenylinker på toppnivå

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
nb: Deaktivér oversettelser dersom du ikke ønsker å vise oversatte temastrenger på nettstedet.

en: Disabled
nb: Deaktiver

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nb: Deaktivering av dette alternativet vil deaktivere koden nedenfor fra body-delen av HTML-dokumentet, men den vil forbli lagret for eventuell fremtidig bruk.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nb: Deaktivering av dette alternativet vil deaktivere koden nedenfor fra head-delen av HTML-dokumentet, men den vil forbli lagret for eventuell fremtidig bruk.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nb: Deaktivering av dette alternativet vil fjerne innskrevet kode nedenfor fra visning i innlegg, men den vil forbli lagret for eventuell fremtidig bruk.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nb: Deaktivering av dette alternativet vil fjerne innskrevet kode nedenfor fra visning i innlegg, men den vil forbli lagret for eventuell fremtidig bruk.

en: Display Home link
nb: Vis Hjem-lenke

en: Displays About Me Information
nb: Viser "Om meg"-informasjon

en: Displays Adsense Ads
nb: Viser Adsense-reklamer

en: Displays Advertisements
nb: Viser annonser

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
nb: Divi AI Server er for opptatt akkurat nå. Vennligst prøv igjen om noen minutter.

en: Divi AI is finalizing your images! Please stand by.
nb: Divi AI ferdigstiller bildene dine! Vennligst vent.

en: Divi Cloud Categories
nb: Divi Cloud-kategorier

en: Divi Cloud Tags
nb: Divi Cloud tagger

en: Divi Customizer Settings
nb: Divi egendefinerte innstillinger

en: Divi Library
nb: Divi-bibliotek

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
nb: %s bibliotek

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
nb: Visningsmodus

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
nb: Oppsett

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
nb: Modul

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
nb: Rad

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
nb: Seksjon

en: Divi Library Snippet Name
nb: Navn på Divi Library Snippet

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
nb: Layoutdetaljer

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
nb: Rutenett visning

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
nb: Listevisning

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
nb: Tag-visning

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
nb: Pakkevisning

en: Divi Page Settings
nb: Divi-innstillinger for Side

en: Do you want to move selected items to your trash?
nb: Vil du flytte utvalgte elementer til papirkurven?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
nb: Vil du slette alle elementene i papirkurven permanent? Denne handlingen kan ikke angres, og elementene kan ikke gjenopprettes.

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
nb: Dokumentasjon

en: Dot Navigation
nb: Punktnavigasjon

en: Dotted
nb: Prikket

en: Double
nb: Dobbel

en: Download Backup Before Importing
nb: Last ned sikkerhetskopi før import

en: Download More Layouts From The Marketplace
nb: Last ned flere layouter fra markedsplassen

en: Drawing
nb: Tegning

en: Dropdown Menu Animation
nb: Nedtrekksmeny animasjon

en: Dropdown Menu Background Color
nb: Nedtrekksmeny bakgrunnsfarge

en: Dropdown Menu Line Color
nb: Nedtrekksmeny linjefarge

en: Dropdown Menu Text Color
nb: Nedtrekksmeny tekstfarge

en: Duplicate
nb: Duplisere

en: Duplicate Global Item To Cloud
nb: Dupliser globalt element til skyen

en: Duplicate Locally
nb: Dupliser lokalt

en: Dynamic CSS
nb: Dynamisk CSS

en: Dynamic CSS greatly reduces CSS file size by dynamically generating only the assets necessary for the features and modules you use. This eliminates all file bloat and greatly improves load times.
nb: Dynamisk CSS reduserer CSS-filstørrelsen betraktelig ved dynamisk å generere bare de ressursene som er nødvendige for funksjonene og modulene du bruker. Dette eliminerer all filoppblåsthet og forbedrer lastetidene betraktelig.

en: Dynamic Icons
nb: Dynamiske ikoner

en: Dynamic JavaScript Libraries
nb: Dynamiske JavaScript-biblioteker

en: Dynamic Module Framework
nb: Dynamisk modulrammeverk

en: ET About Me Widget
nb: ET Om meg-widget

en: ET Adsense Widget
nb: ET Adsense-widget

en: ET Advertisement
nb: ET-annonsering

en: Edit
nb: Redigere

en: Edit Footer Credits
nb: Rediger erklæring i bunntekst

en: Edit Tags & Categories
nb: Rediger tagger og kategorier

en: Edit Theme Options
nb: Rediger temaalternativer

en: Edit With Divi
nb: Rediger med Divi

en: Effect
nb: Effekt

en: Elegant Themes Account
nb: Elegant Themes

en: Email
nb: E-post

en: Empty Trash
nb: Tøm søppel

en: Enable Boxed Layout
nb: Aktivér bokslayout

en: Enable Divi Cloud
nb: Aktiver Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
nb: Aktiver Divi Galleri

en: Enable Responsive Images
nb: Aktiver responsive bilder

en: Enable Single Post 468x60 banner
nb: Aktivér 468x60 banner for enkeltinnlegg

en: Enable Vertical Navigation
nb: Aktivér vertikal meny

en: Enable body code
nb: Aktivér < body > kode

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
nb: Aktiver bufring av Google Fonts og last dem inn på linje. Dette reduserer gjengivelsesblokkerende forespørsler og forbedrer sideinnlastingstiden.

en: Enable canonical URL's
nb: Kanoniske URL-er

en: Enable custom description
nb: Egendefinert innleggsmetabeskrivelse

en: Enable custom keywords
nb: Egendefinerte innleggsmetanøkkelord

en: Enable custom titles
nb: Egendefinert innleggsmetatittel

en: Enable header code
nb: Aktivér < head > kode

en: Enable meta descriptions
nb: Aktivér metabeskrivelser

en: Enable single bottom code
nb: Aktivér kode i bunnen av innlegg

en: Enable single top code
nb: Aktivér kode i toppen av innlegg

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
nb: Aktiver dette hvis du ønsker å erstatte standard WordPress galleri med Divi-stil galleri.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
nb: Aktivér dette alternativet for å vise Tilbake til toppen-knapp når man scroller

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
nb: Aktiver dette alternativet for å få responsiv bildestørrelse generert når du laster opp bilder og legger til srcset attributt for bilderelement.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
nb: Aktiver dette alternativet for smidig scrolleeffekt med musehjulet

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
nb: Aktivér dette alternativet for å vise bilder fra feltet "Framhevet bilde" (eller første bilde fra selve innlegget) på samlesider.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
nb: Aktiver dette for å la Divi Framework bare laste inn modulene som brukes på siden, og behandle logikken for funksjonene som er i bruk.

en: Enabled
nb: Aktiver

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nb: Aktivering av dette alternativet vil vise en 468x60 bannerreklame i bunnen av alle innlegg, under selve innholdet men over kommentarfeltet. Dersom det er aktivert må du skrive inn URL for bannerbilde og destinasjon nedenfor.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
nb: Aktivering av dette alternativet vil redusere størrelsen på Google Fonts og forbedre lastetidene, men det vil begrense støtte for Google Fonts i noen svært gamle nettlesere. Du kan slå av dette for å øke støtten for eldre nettlesere til en liten kostnad for ytelsen.

en: Enqueue Google Maps Script
nb: Legg Google Maps-skript i kø

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
nb: Enqueue jQuery-kompatibilitetsskript

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
nb: Skriv inn URL-en til Facebook-profilen din.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
nb: Skriv inn URL-adressen til Instagram-profilen din.

en: Enter the URL of your RSS feed.
nb: Skriv inn URL-en til RSS-feeden din.

en: Enter the URL of your X Profile.
nb: Skriv inn URL en til X-profilen din.

en: Enter your ET Account API Key.
nb: Skriv inn ET Account API Key.

en: Enter your ET Account Username.
nb: Skriv inn ET kontoens brukernavn.

en: Error
nb: Feil

[ctx: Event Details Page]
en: Details
nb: Detaljer

en: Exactly
nb: Nøyaktig

en: Exclude categories from the navigation bar
nb: Ekskludér kategorier fra menylinjen

en: Exclude pages from the navigation bar
nb: Ekskludér sider fra menylinjen

en: Expand
nb: Utvid

en: Explore Other Modules With Tag
nb: Utforsk andre moduler med tag

en: Explore Other Rows With Tag
nb: Utforsk andre rader med tag

en: Explore Other Sections With Tag
nb: Utforsk andre seksjoner med tag

en: Export
nb: Eksport

en: Export %s
nb: Eksporter %s

en: Export %s Name
nb: Eksporter %s navn

en: Export Theme Options
nb: Eksporter temaalternativer

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
nb: Eksportering av %s vil opprette en JSON fil som kan importeres til et annet område.

en: Facebook Profile Url
nb: Facebook-profil URL

en: Fade
nb: Toning

en: Fade In
nb: Bli gradvis tydeligere

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
nb: Kunne ikke laste inn eksisterende oppsett. Prøv igjen senere.

en: Farmers Market
nb: Bonde marked

en: Farmers Market About Page
nb: Farmers Market Om side

en: Farmers Market Blog Page
nb: Farmers Market bloggside

en: Farmers Market Contact Page
nb: Bondens marked kontaktside

en: Farmers Market Donate Page
nb: Farmers Market Donate-side

en: Farmers Market Events Page
nb: Farmers Market Events Side

en: Farmers Market Home Page
nb: Farmers Markets hjemmeside

en: Farmers Market Landing Page
nb: Landingsside for Farmers Market

en: Farmers Market Market Page
nb: Farmers Market Market-side

en: Fashion About Page
nb: Mote Om Side

en: Fashion Blog Page
nb: Motebloggside

en: Fashion Contact Page
nb: Mote kontaktside

en: Fashion Designer Page
nb: Motedesignerside

en: Fashion Gallery Page
nb: Motegallerisiden

en: Fashion Home Page
nb: Hjemmeside for mote

en: Fashion Landing Page
nb: Mote landingsside

en: Fashion Shop Page
nb: Motebutikkside

en: Favorites
nb: Favoritter

en: Find A Layout
nb: Finn en layout

en: Find A Module
nb: Finn en modul

en: Find A Page
nb: Finn en side

en: Find A Row
nb: Finn en rad

en: Find A Section
nb: Finn en seksjon

en: Find More Layouts
nb: Finn flere layouter

en: Fixed
nb: Fast posisjon

en: Fixed Menu Height
nb: Høyde for festet meny

en: Fixed Navigation Bar
nb: Fastlimt menylinje

en: Fixed Navigation Settings
nb: Innstillinger for festet meny

en: Flip
nb: Snu

en: Florist
nb: Blomsterhandler

en: Florist About Page
nb: Blomsterhandler Om Side

en: Florist Blog Page
nb: Blomsterhandlerbloggside

en: Florist Contact Page
nb: Kontaktside for blomsterhandler

en: Florist Gallery Page
nb: Blomstergalleriside

en: Florist Home Page
nb: Hjemmeside for blomsterhandler

en: Florist Landing Page
nb: Landingsside for blomsterhandler

en: Florist Shop Page
nb: Blomsterbutikkside

en: Folder
nb: Mappe

en: Font
nb: Skrifttype

en: Font Size
nb: Skriftstørrelse

en: Font Style
nb: Skriftstil

en: Footer
nb: Bunnområde

en: Footer Area
nb: Bunnområde

en: Footer Background Color
nb: Bunnområde bakgrunnsfarge

en: Footer Elements
nb: Bunnområde-elementer

en: Footer Menu
nb: Bunnmeny

en: Footer Menu Active Link Color
nb: Bunnmeny farge aktivt menypunkt

en: Footer Menu Background Color
nb: Bunnmeny bakgrunnsfarge

en: Footer Menu Text Color
nb: Bunnmeny tekstfarge

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
nb: Glemt <a href="%1$s" target="_blank">Brukernavn</a> eller <a href="%1$s" target="_blank">Passord</a>?

en: Formal
nb: Formell

en: Free Divi Cloud Limit Reached
nb: Gratis Divi Cloud Limit nådd

en: Free Trial
nb: Gratis prøveperiode

en: Freelancer
nb: Frilanser

en: Fullscreen
nb: Fullskjerm

en: Fullwidth
nb: Full bredde

en: Funny
nb: Morsom

en: General
nb: Generelt

en: General Settings
nb: Generelt

en: Generate
nb: generere

en: Generate Code
nb: Generer kode

en: Generate Four More
nb: Generer fire til

en: Generate Image With AI
nb: Generer bilde med AI

en: Generate More Like This One
nb: Generer flere som denne

en: Generate Prompt With AI
nb: Generer spørsmål med AI

en: Generate Text
nb: Generer tekst

en: Generating
nb: Genererer

en: Generating Images
nb: Generering av bilder

en: Generating Screenshot
nb: Genererer skjermbilde

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
nb: Få ubegrenset Divi Cloud Storage

en: Get Unlimited Storage
nb: Få ubegrenset lagringsplass

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
nb: Gi innholdet et unikt spinn ved å fortelle Divi AI hvilken tone du skal bruke.

en: Global items
nb: Globale varer

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
nb: Globale elementer kan ikke legges til Divi Cloud. Vil du lagre en ikke-global versjon til Divi Cloud? Versjonen på denne nettsiden vil forbli en global forekomst

en: Google API Key
nb: Google API nøkkel

en: Google Fonts Subsets
nb: Google Fonts-undersett

en: Grab the first post image
nb: Hent automatisk det første bildet i innlegget.

en: Green
nb: Grønn

en: Groove
nb: Renne

en: Guide Me
nb: LED meg

en: HTML/JS Snippet
nb: HTML/JS-kodebit

en: Header & Navigation
nb: Toppområde og navigasjon

en: Header Elements
nb: Toppområde-elementer

en: Header Font
nb: Overskriftsfont

en: Header Font Style
nb: Overskrift skriftstil

en: Header Format
nb: Format på toppområdet

en: Header Letter Spacing
nb: Overskrift bokstavmellomrom

en: Header Line Height
nb: Overskrift linjehøyde

en: Header Style
nb: Stil for toppområdet

en: Header Text Color
nb: Overskrift tekstfarge

en: Header Text Size
nb: Overskrift tekststørrelse

en: Height
nb: Høyde

en: Help
nb: Hjelp

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
nb: Her kan du legge til egendefinert CSS for å overstyre eller utvide opprinnelige stiler.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nb: Her kan du velge et skrifttegn for å skille nettstedstittelen fra samlesidetittelen når det brukes automatisk genererte metatitler i nettleserens tittelfelt. Vanlige valg er | eller -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nb: Her kan du velge et skrifttegn for å skille nettstedstittelen fra innleggstittelen når det brukes automatisk genererte metatitler i nettleserens tittelfelt. Vanlige valg er | eller -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
nb: Her kan du velge utseende for butikk- og kategorisider i WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
nb: Her kan du velge standard sidefeltlayout

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nb: Her kan du angi hvordan nettlesertitler for samlesider skal genereres. Du kan endre rekkefølge for visning av samlesidetittel og nettstedstittel, eller du kan fjerne nettstedstittel helt fra metatittelfeltet.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
nb: Her kan du velge å vise eller skjule ikon for Facebook.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
nb: Her kan du velge å vise Instagram-ikonet på hjemmesiden din.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
nb: Her kan du velge å vise eller skjule ikon for RSS.

en: Here you can choose to display the X Icon.
nb: Her kan du velge å vise X-ikonet.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
nb: Her kan du velge å fjerne enkeltkategorier fra menylinjen. Kategorier merket med X vil ikke vises.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
nb: Her kan du velge å fjerne enkeltsider fra menylinjen. Sider merket med X vil ikke vises.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nb: Her kan du snu rekkefølgen for visning av kategorilenker. Du kan velge mellom stigende og synkende.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nb: Her du snu rekkefølgen for visning av sidelenker. Du kan velge mellom stigende og synkende.

en: Here you can choose to sort your pages links.
nb: Her kan du velge hvordan du ønsker å sortere dine sidelenker.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
nb: Her kan du velge hvilke elementer som skal vises i postinfo-delen på sider. Dette er området, vanligvis under innleggstittelen, som viser grunnleggende informasjon om innlegget ditt. De uthevede elementene vist nedenfor vil vises.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
nb: Her kan du velge hvilke elementer som skal vises i postinfo-delen på enkeltpostsider. Dette er området, vanligvis under innleggstittelen, som viser grunnleggende informasjon om innlegget ditt. De uthevede elementene vist nedenfor vil vises.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nb: Her kan du angi hvor mange WooCommerce produkter som vises på arkivsiden. Dette alternativet fungerer uavhengig av Innstillinger> Lesealternativer i wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nb: Her kan du angi hvor mange artikler som skal vises på hver arkivside. Dette alternativet fungerer uavhengig av lesealternativene i wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nb: Her kan du angi hvor mange innlegg som skal vises på hver kategoriside. Dette alternativet fungerer uavhengig av lesealternativene i wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nb: Her kan du angi hvor mange innlegg som skal vises på søkeresultatsidene. Dette alternativet fungerer uavhengig av lesealternativene i wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nb: Her kan du angi hvor mange innlegg som skal vises på hver emneknaggside. Dette alternativet fungerer uavhengig av lesealternativene i wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
nb: Her kan du deaktivere automatisk heving av minnegrense.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
nb: Her skriver du inn mållenken for reklamebanneret, altså URL-en den besøkende skal klikke seg til

en: Here you can provide 468x60 banner image url
nb: Her kan du skrive inn URL for et 468x60 banner

en: Hex Value
nb: Fargeverdi (hex)

en: Hide
nb: Skjul

en: Hide Logo Image
nb: Skjul logobilde

en: Hide Nav Before Scroll
nb: Skjul menyen før scrolling

en: Hide Navigation Until Scroll
nb: Skjul meny til man scroller

en: Hide empty categories
nb: Skjul tomme kategorier

en: High
nb: Høy

en: Home
nb: Hjem

en: Homepage SEO
nb: SEO for nettstedet

en: Homepage custom title (if enabled)
nb: Egendefinert metatittel (dersom aktivert)

en: Homepage meta description (if enabled)
nb: Egendefinert metabeskrivelse (dersom aktivert)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
nb: Egendefinerte metanøkkelord (dersom aktivert)

en: How would you like to change the style of this element?
nb: Hvordan vil du endre stilen til dette elementet?

en: Humorous
nb: Humoristisk

en: Icon
nb: Ikon

en: Icon Color
nb: Ikonfarge

en: Icon Placement
nb: Ikonplassering

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
nb: Hvis en side er bygget med Divi Builder, flyttes Gutenberg-blokkens CSS-fil fra toppteksten til bunnteksten. Siden filen mest sannsynlig ikke brukes, kan vi laste den inn senere. Dette fjerner en gjengivelsesblokkeringsforespørsel og forbedrer ytelsen.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
nb: Visningsalternativ for autogenerert metatittelfelt

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nb: Selv om ikke "Egendefinert metatittel" er aktivert kan du allikevel ha kontroll over hvordan denne blir generert. Her kan du velge i hvilken rekkefølge du ønsker at innleggstitler og nettstedstittel blir vist, eller du kan fjerne nettstedstittel helt fra metatittelen.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nb: Selv om ikke "Egendefinert innleggsmetatittel" er aktivert kan du allikevel ha kontroll over hvordan metatitler blir generert. Her kan du velge i hvilken rekkefølge du ønsker at innleggstitler og nettstedstittel blir vist, eller du kan fjerne nettstedstittel helt fra metatittelfeltet.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
nb: La relaterte felt stå tomme dersom du ikke vil vise bannere

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
nb: Hvis du har aktivert "Egendefinert metatittel" for nettstedet kan du skrive inn denne her. Tekst fra dette feltet vil bli plassert mellom < title >< /title > HTML-tagger  i header.php og vises i tittelfeltet til nettleseren.

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
nb: Hvis du har aktivert "Egendefinert metabeskrivelse" for nettstedet kan du skrive inn denne her. Denne teksten vil kun leses av maskiner og søkemotorer.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
nb: Hvis du har aktivert "Egendefinerte metanøkkelord" for nettstedet kan du skrive inn disse her. Nøkkelordene bør være adskilt av komma, for eksempel: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
nb: I utgangspunktet skjules tomme kategorier. Deaktivér dette alternativet dersom du ønsker å vise kategorier i menyen selv om de ikke inneholder noen innlegg.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
nb: Dersom "Egendefinert innleggsmetabeskrivelse" er aktivert kan du legge til egen metabeskrivelse for hvert enkelt innlegg ved hjelp av tilpassede felt under teksteditoren. Metabeskrivelser fanges opp av søkemotorer og spesialnettlesere.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
nb: Dersom "Egendefinerte innleggsmetanøkkelord" er aktivert kan du legge til egne metanøkkelord for hvert enkelt innlegg ved hjelp av tilpassede felt under teksteditoren. Metanøkkelord fanges opp av enkelte søkemotorer og spesialnettlesere.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
nb: Deaktivér denne funksjonen dersom du ønsker å fjerne nedtrekksmenyer fra kategorimenyen.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
nb: Deaktivér denne funksjonen dersom du ønsker å fjerne nedtrekksmenyer fra menylinjen.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
nb: Klikk på knappen "Last opp" dersom du ønsker å bruke ditt eget logobilde.

en: Image
nb: Bilde

en: Image Description
nb: Bildebeskrivelse

en: Image Height
nb: Bildehøyde

en: Image Size
nb: Bildestørrelse

en: Image Style
nb: Bildestil

en: Image Type
nb: Bildetype

en: Image Url
nb: Bilde-URL

en: Image Width
nb: Bildebredde

en: Image doesn't exist
nb: Bilde eksisterer ikke

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
nb: Bilder lagret på en annen nettside kan ikke brukes som referanse. Problemet kan løses ved å laste opp bildet til WordPress mediebibliotek.

en: Import %s
nb: Importer %s

en: Import & Export Theme Options
nb: Importer og eksporter temaalternativer

en: Import Theme Options
nb: Importer temaalternativer

en: Import These Templates
nb: Importer disse malene

en: Import To Cloud
nb: Importer til skyen

en: Improve Google Fonts Loading
nb: Forbedre lasting av Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
nb: Forbedre arbeidsflyten for webdesign og samarbeid sammen i skyen.

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
nb: Noen ganger er det ønskelig å lage foreldrekategorier eller lenker som kun fungerer som plassholdere for undernivåer. Disse foreldreelementene har kun en organisatorisk funksjon, og aktivering av dette alternativet fjerner lenkene fra disse slik at de ikke lenger er klikkbare.

en: Index Page SEO
nb: SEO for samlesider

en: Informative
nb: Informativ

en: Input 468x60 adsense code
nb: Sett inn 468x60 Google Adsense-kode

en: Input 468x60 advertisement banner image
nb: Sett inn 468x60 reklamebanner

en: Input 468x60 advertisement destination url
nb: Skriv inn 468 x 60 URL

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
nb: Bruk denne CSS kodebiten

en: Insert Code at Cursor
nb: Sett inn kode ved markøren

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
nb: Bruk denne HTML/JS-kodebiten

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
nb: Bruk denne modulen

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
nb: Bruk denne siden

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
nb: Bruk denne raden

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
nb: Bruk denne delen

en: Inset
nb: Innfelt

en: Instagram Profile Url
nb: Instagram Profil URL

en: Interior Design Company
nb: Interiørdesignfirma

en: Interior Design Company About Page
nb: Interiørdesignfirma Om Side

en: Interior Design Company Blog Page
nb: Bloggside for interiørdesignbedrift

en: Interior Design Company Contact Page
nb: Kontaktside for interiørdesignfirma

en: Interior Design Company Home Page
nb: Hjemmeside for interiørdesignfirma

en: Interior Design Company Landing Page
nb: Landingsside for interiørdesignfirma

en: Interior Design Company Portfolio Page
nb: Porteføljeside for interiørdesignfirma

en: Interior Design Company Services Page
nb: Tjenester for interiørdesignfirma

en: Interior Design Company Shop Page
nb: Butikkside for interiørdesignfirma

en: Invalid API Key or Username
nb: Ugyldig API-nøkkel eller brukernavn

en: Italic
nb: Kursiv

en: Join Now
nb: Bli med nå

en: Just another %s site
nb: Bare en annen %s-side

en: Just another WordPress site
nb: Bare en annen WordPress side

en: LMS About Page
nb: LMS Om side

en: LMS Blog Page
nb: LMS bloggside

en: LMS Contact Page
nb: LMS kontaktside

en: LMS Course Page
nb: LMS Kursside

en: LMS Courses Page
nb: LMS-kursside

en: LMS Home Page
nb: LMS hjemmeside

en: LMS Landing Page
nb: LMS destinasjonsside

en: LMS Marketing Page
nb: Markedsføringsside for LMS

[ctx: LMS Page]
en: Course
nb: Kurs

[ctx: LMS Page]
en: Courses
nb: Kurs

en: LMS Pricing Page
nb: LMS-prisside

en: Landscape (8:5)
nb: Landskap (8:5)

en: Language
nb: Språk

en: Language of Prompt
nb: Språk for spørsmål

en: Language of Website
nb: Språket på nettstedet

[ctx: Layout]
en: Add New
nb: Legg til ny

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
nb: Administrer kategorier

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
nb: Administrer tagger

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
nb: Kunst design

[ctx: Layout Category]
en: Business
nb: Virksomhet

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
nb: Fellesskap og non-profit

[ctx: Layout Category]
en: Education
nb: utdanning

[ctx: Layout Category]
en: Events
nb: arrangementer

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
nb: Mote og skjønnhet

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
nb: Mat drikke

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
nb: Helse og fitness

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
nb: Online-butikk

[ctx: Layout Category]
en: Services
nb: Tjenester

[ctx: Layout Category]
en: Technology
nb: Teknologi

en: Layout Name
nb: Layoutnavn

en: Layout Pack
nb: Layoutpakke

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
nb: Mote

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
nb: Layouter i denne pakken

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
nb: Administrer pakker

en: Layout Settings
nb: Layout

en: Learn About Divi Cloud
nb: Lær om Divi Cloud

en: Learn More
nb: Lære mer

en: Leave a Reply to %s
nb: Legg igjen et svar til %s

en: Left
nb: Venstre

en: Left Sidebar
nb: Venstre sidekolonne

en: Left to Right
nb: Venstre til høyre

en: Lengthen
nb: Forlenge

en: Letter Spacing
nb: Bokstavmellomrom

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
nb: Oppgrader effektiviteten din med ubegrenset AI-innhold og bildeforespørsler.

en: Library
nb: Bibliotek

en: Light
nb: Lys

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
nb: Begrens støtte for Google Fonts for eldre nettlesere

en: Link
nb: Lenke

en: Link text
nb: Lenketekst

en: List Items
nb: Liste elementer

en: Live Preview
nb: Live forhåndsvisning

en: Load Dynamic Stylesheet In-line
nb: Last inn dynamisk stilark på linje

en: Load From Library
nb: Last fra biblioteket

en: Locations
nb: Steder

en: Log In
nb: Logg Inn

en: Log In To Divi Cloud
nb: Logg inn på Divi Cloud

en: Login
nb: Innlogging

en: Logo Max Height
nb: Logobilde makshøyde

en: Low
nb: Lav

en: Make Full Width
nb: Gjør til fullbredde

en: Manage Layouts
nb: Administrer oppsett

en: Manage Un-widgetized Advertisements
nb: Administrér reklame

en: Manage Your Elegant Themes Account
nb: Administrer Elegant Themes-kontoen din

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
nb: Selger

en: Maximum
nb: Maksimum

en: Member Login
nb: Medlemsinnlogging

en: Memory Limit Increase
nb: Heving av minnegrense

en: Menu Height
nb: Menyhøyde

en: Menu Link Color
nb: Menylinkfarge

en: Menu Text Size
nb: Menytekststørrelse

en: Menu Top Margin
nb: Menytoppmargin

en: Menu Width
nb: Menybredde

en: Meta Font Style
nb: Informasjonstekst skriftsstil

en: Meta Letter Spacing
nb: Informasjonstekst bokstavmellomrom

en: Meta Line Height
nb: Informasjonstekst linjehøyde

en: Meta Text Size
nb: Informasjonstekst skriftstørrelse

en: Mobile Menu
nb: Mobilmeny

en: Mobile Styles
nb: Mobile stiler

en: Modify Selected Image
nb: Endre valgt bilde

en: Modify With AI
nb: Endre med AI

en: Module Name
nb: Modulnavn

en: Module Name Prefix
nb: Modulnavn-prefiks

en: Mood & Lighting
nb: Stemning og lys

en: More Options
nb: Flere valg

en: Most Used
nb: Mest brukt

en: Move
nb: Bevege seg

en: Move To
nb: Flytte til

en: Move To Divi Cloud
nb: Flytt til Divi Cloud

en: Must Use Keywords
nb: Må bruke søkeord

en: My Divi Cloud
nb: Min Divi Cloud

en: My Library
nb: Mitt bibliotek

en: Name
nb: Navn

en: New Description
nb: Ny beskrivelse

en: New Theme Options
nb: Nye temaalternativer

en: New To Old
nb: Ny Til Gammel

en: New items are stored into %s library.
nb: Nye elementer er lagret i %s biblioteket.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nb: Nyere kommentarer <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
nb: Neste

en: Next Entries &raquo;
nb: Nyere innlegg &raquo;

en: No
nb: Nei

en: No Animation
nb: Ingen animasjon

en: No Context
nb: Ingen kontekst

en: No File Selected
nb: Ingen fil valgt

en: No Repeat
nb: Ingen repetisjon

en: No Results
nb: Ingen resultater

en: No Results Found
nb: Ingen resultater funnet

en: No Screenshot
nb: Ingen skjermdump

en: No Sidebar
nb: Ingen sidefelt

en: No available options.
nb: Ingen tilgjengelige alternativer.

en: None
nb: Ingen

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
nb: Merk: benytt helst standard fargevalg dersom du ønsker å bruke egendefinerte farger i innstillingene ovenfor

en: Nothing found
nb: Ingenting funnet

en: Nothing found in Trash
nb: Ingenting funnet i papirkurven

en: Number of Posts displayed on Archive pages
nb: Antall innlegg som vises på arkivsider

en: Number of Posts displayed on Category page
nb: Antall innlegg som vises på kategorisider

en: Number of Posts displayed on Search pages
nb: Antall innlegg som vises på søkesider

en: Number of Posts displayed on Tag pages
nb: Antall innlegg som vises på emneknaggsider

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
nb: Antall produkter som vises på WooCommerce samlesider

en: Number of dropdown tiers shown
nb: Antall nedtrekksnivåer som skal vises

en: Off
nb: Av

en: Old To New
nb: Gammelt til nytt

en: On
nb: På

en: On Divi Cloud
nb: På Divi Cloud

en: Only Show
nb: Bare Vis

en: Only Show Icon on Hover
nb: Bare vis ikon ved mouseover

en: Only load external JavaScript libraries when they are needed by a specific Divi modules on the page. This removes unused JavaScript from the main scripts bundle and improves load times.
nb: Last bare inn eksterne JavaScript-biblioteker når de er nødvendige av en spesifikk Divi-moduler på siden. Dette fjerner ubrukt JavaScript fra hovedskriptpakken og forbedrer lastetidene.

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
nb: på

en: Open in a new window
nb: Åpne i nytt vindu/fane

en: Open link in new window
nb: Åpne lenke i nytt vindu/fane

en: Options
nb: Alternativer

en: Orange
nb: Oransje

en: Order Category Links by Ascending/Descending
nb: Ordne kategorilenker etter stigende eller synkende rekkefølge

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
nb: Ordne sidelenker i stigende/synkende rekkefølge

en: Outset
nb: Utfelt

[ctx: Page]
en: About
nb: Om

[ctx: Page]
en: Blog
nb: Blogg

[ctx: Page]
en: Careers
nb: Karrierer

[ctx: Page]
en: Case Study
nb: Kasusstudie

[ctx: Page]
en: Categories
nb: Kategorier

[ctx: Page]
en: Contact
nb: Ta kontakt med

[ctx: Page]
en: Donate
nb: Donere

[ctx: Page]
en: Events
nb: arrangementer

[ctx: Page]
en: Features
nb: Funksjoner

[ctx: Page]
en: Gallery
nb: Galleri

[ctx: Page]
en: Gallery 1
nb: Galleri 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
nb: Galleri 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
nb: Galleri 3

[ctx: Page]
en: Home
nb: Hjem

[ctx: Page]
en: Market
nb: Marked

[ctx: Page]
en: Marketing
nb: Markedsføring

[ctx: Page]
en: Portfolio
nb: Portefølje

[ctx: Page]
en: Pricing
nb: Prissetting

[ctx: Page]
en: Project 1
nb: Prosjekt 1

[ctx: Page]
en: Project 2
nb: Prosjekt 2

[ctx: Page]
en: Services
nb: Tjenester

[ctx: Page]
en: Shop
nb: Butikk

en: Page Layout
nb: Sidelayout

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
nb: Se Live Demo

en: Pages
nb: Sider

en: Pages:
nb: Sider:

en: Painting
nb: Maleri

en: Paragraph
nb: Avsnitt

en: Paragraphs
nb: Avsnitt

en: Password
nb: Passord

en: Password Protected
nb: Passordbeskyttet

en: Password:
nb: Passord:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
nb: Lim inn URL til bildet her dersom du velger "Bilder" slideshow

en: Performance
nb: Opptreden

en: Phone
nb: Telefon

en: Phone Number
nb: Telefonnummer

en: Photo
nb: Foto

en: Photo Marketplace
nb: Fotomarkedsplass

en: Photo Marketplace About Page
nb: Photo Marketplace Om-side

en: Photo Marketplace Categories Page
nb: Foto Markedsplasskategorier Side

en: Photo Marketplace Contact Page
nb: Foto Marketplace kontaktside

en: Photo Marketplace Home Page
nb: Hjemmeside for Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Landing Page
nb: Landingsside for bildemarkedsplassen

en: Photo Marketplace Pricing Page
nb: Prisside for fotomarkedsplass

en: Photo Marketplace Seller Page
nb: Bildemarkedsplass selgerside

en: Photographer
nb: Fotograf

en: Pink
nb: Rosa

en: Place Thumbs on Pages
nb: Vis "Fremhevet bilde" på sider

en: Place Thumbs on Posts
nb: Vis "Fremhevet bilde" i innlegg

en: Place your adsense code here.
nb: Skriv inn din kode for Google Adsense-reklame her.

en: Please Log In Again
nb: Logg inn på nytt

en: Portability
nb: Bærbarhet

en: Portrait (3:4)
nb: Portrett (3:4)

en: Post
nb: Innlegg

en: Post Title
nb: Innleggstittel

en: Post info section
nb: Innleggsinformasjon

en: Posted on
nb: Publisert

en: Premade Layouts
nb: Forhåndsdefinerte layouter

en: Previous
nb: Forrige

en: Primary Menu
nb: Hovedmeny

en: Primary Menu Background Color
nb: Hovedmeny bakgrunnsfarge

en: Primary Menu Bar
nb: Hovedmenylinje

en: Primary Menu Link Color
nb: Hovedmeny lenkefarge

en: Product Content
nb: Produktinnhold

en: Project Navigation
nb: Prosjektnavigering

en: Published
nb: Publisert

en: Quick Actions
nb: Raske handlinger

en: RSS Icon Url
nb: RSS URL

en: Ratings
nb: Vurderinger

en: Read Divi Documentation
nb: Les Divi-dokumentasjon

en: Red
nb: Rød

en: Reference Image (Optional)
nb: Referansebilde (valgfritt)

en: Reference Image Influence
nb: Referanse bildepåvirkning

en: Refine Result
nb: Avgrens resultat

en: Refine your prompt
nb: Avgrens forespørselen din

en: Regenerate
nb: Regenerer

en: Remove From Cloud
nb: Fjern fra skyen

en: Remove From Favorites
nb: Fjern fra favoritter

en: Rename
nb: Gi nytt navn

en: Replace Existing Code
nb: Bytt ut eksisterende kode

en: Replace Existing Content
nb: Bytt ut eksisterende innhold

en: Reset
nb: Nullstill

en: Reset to Defaults
nb: Tilbakestill til standard

en: Respectful
nb: Respektfull

en: Restaurant About Page
nb: Restaurant om side

en: Restaurant Blog Page
nb: Restaurantbloggside

en: Restaurant Contact Page
nb: Restaurantens kontaktside

en: Restaurant Gallery Page
nb: Restaurantgalleriside

en: Restaurant Home Page
nb: Restaurantens hjemmeside

en: Restaurant Landing Page
nb: Restaurantens landingsside

[ctx: Restaurant Page]
en: Menu
nb: Meny

en: Restaurant Shop Page
nb: Restaurantbutikkside

en: Restaurant Team Page
nb: Side for restaurantteam

en: Restore
nb: Restaurere

en: Results
nb: Resultater

en: Retry
nb: Prøv på nytt

en: Rewrite With AI
nb: Omskriv med AI

en: Rewrite to be more engaging
nb: Skriv om for å bli mer engasjerende

en: Ridge
nb: Kant

en: Right
nb: Høyre

en: Right Sidebar
nb: Høyre sidekolonne

en: Right to Left
nb: Høyre til venstre

en: Role Editor
nb: Rolleredigering

en: Row Height
nb: Radhøyde

en: Row Name
nb: Radnavn

en: Row Name Prefix
nb: Prefiks for radnavn

en: SaaS Company About Page
nb: SaaS Company About-side

en: SaaS Company Careers Page
nb: SaaS-bedriftskarriereside

en: SaaS Company Contact Page
nb: SaaS Company Kontaktside

en: SaaS Company Documentation Page
nb: SaaS-selskapsdokumentasjonsside

en: SaaS Company Features Page
nb: SaaS-selskapsfunksjonsside

en: SaaS Company Landing Page
nb: SaaS-selskapets landingsside

en: SaaS Company Pricing Page
nb: SaaS-selskapsprisside

en: Save %s
nb: Lagre %s

en: Save Changes
nb: Lagre endringer

en: Save Items To Divi Cloud
nb: Lagre elementer til Divi Cloud

en: Save Selection Only
nb: Lagre kun utvalg

en: Save Theme Options
nb: Lagre temaalternativer

en: Save To Divi Cloud
nb: Lagre til Divi Cloud

en: Save To Library
nb: Lagre til bibliotek

en: Save as Global
nb: Lagre som Global

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
nb: Lagre elementer i Divi Cloud for senere bruk.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
nb: Lagre denne %s i Divi-biblioteket for senere bruk.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
nb: Lagre ubegrensede oppsett, temabyggermaler, kodebiter og mer til Divi Cloud.

en: Scroll
nb: Scroll med innholdet

en: Search
nb: Søk

en: Search &hellip;
nb: Søk &hellip;

en: Search Bar Background Color
nb: Søkelinje bakgrunnsfarge

en: Search Bar Text Color
nb: Søkelinje tekstfarge

en: Search For Categories
nb: Søk etter kategorier

en: Search For Layouts
nb: Søk etter layouter

en: Search For Packs
nb: Søk etter pakker

en: Search Results for: %s
nb: Søkeresultater for %s

en: Search Theme Options
nb: Søketemaalternativer

en: Search for:
nb: Søk etter:

en: Search results for "%s"
nb: Søkeresultater for "%s"

en: Secondary Menu
nb: Sekundærmeny

en: Secondary Menu Background Color
nb: Sekundærmeny bakgrunnsfarge

en: Secondary Menu Bar
nb: Sekundær menylinje

en: Secondary Menu Link Color
nb: Sekundærmeny lenkefarge

en: Section Height
nb: Seksjonshøyde

en: Section Name
nb: Seksjonsnavn

en: Section Name Prefix
nb: Seksjonsnavnprefiks

en: Select
nb: Å velge

en: Select Animation Effect
nb: Velg animasjonseffekt

en: Select Icon
nb: Velg ikon

en: Select Mood
nb: Velg Stemning

en: Select Page
nb: Velg en side

en: Select Slider Type here
nb: Angi slideshowtype

en: Select between expanded and closed state
nb: Velg mellom utvidet og lukket modus

en: Select yes if the link should be opened in a new window
nb: Velg ja dersom lenken skal åpnes i et nytt vindu/fane

en: Sentences
nb: Setninger

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
nb: Pakker

en: Set As Logo
nb: Sett som logo

en: Set the height of image in pixels.
nb: Still inn høyden på bildet i piksler.

en: Set the width of image in pixels.
nb: Angi bredden på bildet i piksler.

en: Share With My Team
nb: Del med teamet mitt

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
nb: Del Divi Cloud med teamet ditt

en: Shared With Me
nb: Delt med meg

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
nb: Utseende for butikk- og kategorisiden til WooCommerce

en: Shortcodes
nb: Kodesnutter

en: Shorten
nb: Forkorte

en: Show
nb: Vis

en: Show Facebook Icon
nb: Vis Facebook-ikon

en: Show Instagram Icon
nb: Vis Instagram-ikon

en: Show RSS Icon
nb: Vis RSS-ikon

en: Show Search Icon
nb: Vis søkeikon

en: Show Social Icons
nb: Vis sosiale nettverk-ikoner

en: Show Thumbs on Index pages
nb: Vis "Framhevet bilde" på samlesider

en: Show Top Bar
nb: Vis toppbar

en: Show X Icon
nb: Vis X-ikonet

en: Show comments on pages
nb: Vis kommentarer på sider

en: Show comments on posts
nb: Vis kommentarer på innlegg

en: Show dropdown menus
nb: Vis nedtrekksmenyer

en: Sidebar
nb: Sidekolonne

en: Sidebar Layout
nb: Sidefelt Layout

en: Sidebar Width
nb: Bredde på sidekolonne

en: Sign In To Divi Cloud
nb: Logg på Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
nb: Logg av Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
nb: Logg på Elegant Themes-kontoen din ved å bruke popup-vinduet for å aktivere Divi Cloud.

en: Simplify
nb: Forenkle

en: Single Page Layout
nb: Layout enkeltside

en: Single Post Layout
nb: Layout enkeltinnlegg

en: Single Post Page SEO
nb: SEO for enkeltinnlegg

en: Site Identity
nb: Nettstedsprofil

en: Size
nb: Størrelse

en: Skills
nb: Kvalifikasjoner

en: Slide
nb: Lysbilde

en: Slide In
nb: Slide in

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
nb: Slide in & fullskjerm header innstillinger

en: Slider Type
nb: Slideshowtype

en: Smooth Scrolling
nb: Smidig scrolling

en: Social Icon Color
nb: Sosiale nettverk-ikoner farge

en: Social Icon Size
nb: Sosiale nettverk-ikoner størrelse

en: Social Media Post
nb: Innlegg på sosiale medier

en: Solid
nb: Heltrukket

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
nb: Noen tredjeparts skript kan være feil satt i kø uten å erklære jQuery som avhengighet. Hvis jQuery blir utsatt, kan disse skriptene gå i stykker. Hvis du opplever konsollfeil etter å ha aktivert alternativet "Utsett jQuery And jQuery Migrate ", kan du aktivere dette alternativet, som vil laste et ekstra kompatibilitetsskript som vil forsøke å løse problemet. Du kan slå av denne funksjonen hvis alt fungerer bra uten den.

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
nb: Noe gikk galt. Prøv igjen senere eller prøv en annen forespørsel.

en: Sort
nb: Sortere

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
nb: Sortér kategorilenker etter Navn/ID/Kortnavn/Antall/Termgruppe

en: Sort Pages Links
nb: Sortér sidelenker

en: Split Into Modules
nb: Delt opp i moduler

en: Split Into Rows
nb: Del opp i rader

en: Split Into Sections
nb: Del opp i seksjoner

en: Split Layout Into Sections
nb: Del oppsett i seksjoner

en: Split Row Into Modules
nb: Del rad i moduler

en: Split Section Into Rows
nb: Del seksjonen i rader

en: Square (1:1)
nb: Firkantet (1:1)

en: Start Collaborating!
nb: Begynn å samarbeide!

en: State
nb: Modus

en: Stretch Background Image
nb: Strekk bakgrunnsbildet

en: Submit
nb: Send

en: Submit Comment
nb: Legg til kommentar

en: Submit a Comment
nb: Legg til kommentar

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
nb: Forsyn Divi AI med et referansebilde. Dette bildet vil bli kombinert med bildebeskrivelsen din for å lage det endelige bildet. Referansebilder er en fin måte å informere Divi AI om ønsket komposisjon eller stil mens du endrer motivet til referansebildet ved å bruke bildebeskrivelsen din.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
nb: Gi Divi AI ekstra kontekst. Den valgte konteksten vil endre resultatene og hjelpe Divi AI med å lage relevant innhold.

en: Tab Content
nb: Faneinnhold

en: Tab Text
nb: Fanetekst

en: Tablet
nb: Nettbrett

en: Tag
nb: stikkord

en: Tags
nb: Tagger

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
nb: Fortell Divi AI om innholdet du vil at det skal skrive.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
nb: Fortell Divi AI om bildet du vil at det skal lage.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
nb: Fortell Divi AI hvor lenge du vil at innholdet det genererer skal være. Utgangen vil være nær, men ikke nøyaktig lik, lengden du definerer.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
nb: Fortell Divi AI hva slags bilde du vil at den skal lage. Vær så beskrivende som du vil!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
nb: Fortell Divi AI hva du vil at den skal skrive om. Snakk til det som en person.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
nb: Fortell Divi AI hva du vil oppnå ved å bruke tilpasset kode. Divi AI vil svare riktig basert på elementet og kodefeltet du redigerer.

en: Text
nb: Tekst

en: Text Color
nb: Tekstfarge

en: Text Size
nb: Tekststørrelse

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
nb: Divi Marketplace er full av tusenvis av tilleggsoppsett!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
nb: Divi-ikonfonten er delt opp i ulike undersett. Disse undersettene lastes bare når det er nødvendig basert på modulene og funksjonene som brukes på hver side. Hvis du trenger tilgang til hele ikonfonten på alle sider (for eksempel hvis du bruker vår ikonfont i barnetemaet ditt), kan du deaktivere dette alternativet og laste hele ikonfontbiblioteket på alle sider.

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
nb: Elementet kunne ikke lastes ned. Vennligst prøv etter en stund.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
nb: Maps-modulen bruker Google Maps API og krever en gyldig Google API-nøkkel for å fungere. Før du bruker kartmodulen, sørg for at du har lagt til API-nøkkelen din her. Finn ut mer om hvordan du oppretter Google API nøkkelen din <a target="_blank" href="%1$s">her</a>.

en: The action failed in the following clouds.
nb: Handlingen mislyktes i følgende skyer.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
nb: Siden du ser etter ble ikke funnet. Prøv å omformulere søket ditt, eller bruk menyen.

en: The size of the image must be less than 10MB.
nb: Størrelsen på bildet må være mindre enn 10 MB.

en: Theme Accent Color
nb: Temaets kontrastfarge

en: Theme Customizer
nb: Tematilpasser

en: Theme Option
nb: Temaalternativ

en: Theme Options
nb: Temaalternativer

en: Theme Options Library
nb: Temaalternativer bibliotek

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
nb: Disse ordene vil bli tvunget til å vises i innholdet. Dette er nyttig for SEO når du for eksempel optimaliserer for spesifikke søkeord.

en: This Module Content
nb: Dette modulens innhold

en: This Page Content
nb: Dette sideinnhold

en: This Section Content
nb: Innhold i denne delen

en: This Website
nb: Denne nettsiden

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
nb: Dette er brukernavnet du bruker for å få tilgang til medlemsområdet på elegantthemes.com.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
nb: Dette alternativet lar deg endre hvordan datoer vises. For mer informasjon, vennligst referer til WordPress-kodeksen her:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>

en: This option dequeues the Divi style.css file and prints the contents in-line. This removes a render blocking request and improves the PageSpeed scores of individual pages. However, it also prevents the style.css file from being cached. Since the stylesheet is small, it's recommended to keep this option enabled.
nb: Dette alternativet setter Divi style.css-filen ut av køen og skriver ut innholdet på linje. Dette fjerner en forespørsel om gjengivelsesblokkering og forbedrer PageSpeed-poengene til individuelle sider. Det forhindrer imidlertid også at style.css-filen bufres. Siden stilarket er lite, anbefales det å beholde dette alternativet aktivert.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
nb: Dette alternativet lar deg kontrollere hvor mange nivåer nedtrekksmenyer på nettstedet har. Ved å øke dette nummeret vil ytterligere menynivåer vises.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nb: Dette innlegget er passordbeskyttet. Skriv inn passordet for å se kommentarer.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
nb: Dette vil aktivere Google Fonts for ikke-engelske språk.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
nb: Dette aktiverer bruk av utdrag for innlegg og sider. Utdrag fylles ut i eget felt på redigeringssiden, under tekstbehandleren.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
nb: Dette vil returnere alle innstillingene gjennom opsjonssiden til standardverdiene. <strong>Er du sikker på at du vil gjøre dette?</strong>

en: Tile
nb: Gjenta bakgrunnsbildet

en: Tile Horizontally
nb: Gjenta horisontalt

en: Tile Vertically
nb: Gjenta vertikalt

en: Title
nb: Overskrift

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
nb: For å aktivere Divi Cloud på denne nettsiden, logg på Elegant Themes-kontoen din

en: To view this protected post, enter the password below
nb: Skriv inn passord nedenfor for å vise innlegget

en: Tone of Voice
nb: Tonefall

en: Top
nb: Topp

en: Top Bar Text Color
nb: Toppbar tekstfarge

en: Top Bar Text Size
nb: Toppbar tekststørrelse

en: Top to Bottom
nb: Topp til bunn

en: Trackbacks/Pingbacks
nb: Trackback/Tilbaketråkk

en: Translate
nb: Oversette

en: Trash
nb: Søppel

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
nb: Søppellagring for Divi Cloud er begrenset til 50 elementer for gratis kontoer. Når papirkurven din overstiger 50 elementer, vil de eldste elementene i papirkurven bli slettet permanent for å gi plass til nye elementer. Kjøp et <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud-medlemskap</a> for ubegrenset lagring.

en: Travel Agency
nb: Reisebyrå

en: Travel Agency About Page
nb: Reisebyrå om side

en: Travel Agency Blog Page
nb: Reisebyråbloggside

en: Travel Agency Contact Page
nb: Reisebyråets kontaktside

en: Travel Agency Home Page
nb: Reisebyråets hjemmeside

en: Travel Agency Landing Page
nb: Reisebyråets landingsside

en: Travel Agency Packages Page
nb: Side for reisebyråpakker

en: Travel Agency Shop Page
nb: Reisebyråbutikkside

en: Travel Agency Team Page
nb: Side for reisebyråteam

en: Type of the box
nb: Bokstype

en: Typography
nb: Typografi

en: Uh Oh!
nb: UH oh!

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
nb: UH oh! Du har nådd Divi Cloud-kvoten din.

en: Underline
nb: Understreket

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
nb: Lås opp ubegrenset Divi Cloud Storage

en: Untagged
nb: Umerket

en: Upgrade
nb: Oppgradering

en: Upgrade Your Divi Cloud
nb: Oppgrader din Divi Cloud

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
nb: Oppgrader til Divi AI Unlimited

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
nb: Oppgrader til ubegrenset skylagring!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
nb: Oppgrader til ubegrenset Divi Cloud Storage!

en: Upload
nb: Last opp

en: Upload a Reference Image
nb: Last opp et referansebilde

en: Uppercase
nb: Store bokstaver

en: Url
nb: URL

en: Use Background Color
nb: Bruk bakgrunnsfarge

en: Use Custom Sidebar Width
nb: Egendefinert bredde på sidekolonne

en: Use Google Fonts
nb: Bruk Google Fonts

en: Use Relative Image Paths
nb: Bruk relative bildestier

en: Use This Code
nb: Bruk denne koden

en: Use This Image
nb: Bruk dette bildet

en: Use This Text
nb: Bruk denne teksten

en: Use excerpts when defined
nb: Bruk utdrag når de er angitt

en: Use resizing
nb: Automatisk størrelsesendring

en: Used for icon button type
nb: Brukes for knapp med ikon

en: Username
nb: Brukernavn

en: Username:
nb: Brukernavn:

en: Vector Graphic
nb: Vektorgrafikk

en: Vertical Menu Orientation
nb: Vertikal menyorientering

en: Vertically Centered
nb: Midtstilt vertikalt

en: View Details
nb: Vis detaljer

en: View Theme Options
nb: Vis temaalternativer

en: View in Divi Marketplace
nb: Se på Divi Marketplace

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
nb: Advarsel: Dette kan forårsake JavaScript-feil i noen tilfeller og bør brukes med forsiktighet. Når aktivert, vil skript registrert av plugins og temaer bli utsatt for å forbedre ytelsen, og jQuery vil alltid lastes inn i kroppen.

en: Watch video tutorials
nb: Se på videoveiledninger

en: Watercolor
nb: Akvarell

en: Web Agency
nb: Nettbyrå

en: Web Agency Careers Page
nb: Karriereside for nettbyrå

en: Web Agency Contact Page
nb: Kontaktside for nettbyrå

en: Web Agency Home Page
nb: Hjemmeside for nettbyrå

en: Web Agency Landing Page
nb: Destinasjonsside for nettbyrå

en: Web Agency Portfolio Page
nb: Nettbyråporteføljeside

en: Web Agency Pricing Page
nb: Prisside for nettbyrå

en: Web Agency Services Page
nb: Nettbyråtjenester-side

en: Website Content Width
nb: Bredde på innholdsdelen

en: Website Gutter Width
nb: Kolonnemellomrom

en: Wedding
nb: Bryllup

en: Wedding About Page
nb: Bryllup om side

en: Wedding Blog Page
nb: Bryllupsbloggside

en: Wedding Contact Page
nb: Kontaktside for bryllup

en: Wedding Details Page
nb: Bryllupsdetaljerside

en: Wedding Gallery Page
nb: Bryllupsgalleriside

en: Wedding Home Page
nb: Hjemmeside for bryllup

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
nb: Velkommen til Divi! Før du tar i bruk det nye temaet ditt anbefaler vi et besøk til <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a>-siden for detaljerte veiledninger.

en: What are you writing about?
nb: Hva skriver du om?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
nb: Hvilket språk skal Divi AI skrive på? Divi AI kan skrive på over 26 språk!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
nb: Hva slags innhold skriver du? Dette vil hjelpe Divi AI med å skreddersy utdataene til ønsket format.

en: What would you like to create using custom code?
nb: Hva vil du lage med egendefinert kode?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
nb: Når Critical CSS er aktivert, bestemmer Divi en "over bretteterskel" og utsetter alle stiler for elementer under brettingen. Denne terskelen er imidlertid bare et estimat og kan variere på forskjellige enheter. Økende terskelhøyde vil avvike færre stiler, noe som resulterer i litt langsommere belastningstider, men mindre sjanse for at kumulative layoutskift skal skje. Hvis du opplever CLS-problemer, kan du øke terskelhøyden.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
nb: Når det er mulig, vil jQuery og jQuery Migrate bli flyttet til kroppen for å øke hastigheten på lastetidene. Hvis en tredjeparts plugin registrerer jQuery som en avhengighet, vil den bli flyttet tilbake til hodet.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
nb: Her angir du navn på det tilpassede feltet for "Egendefinerte innleggsmetanøkkelord". MERK: Ved første gangs bruk må du kopiere inn dette navnet til det tilpassede feltet, men så blir det lagret i nedtrekkslisten for senere bruk.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
nb: Her angir du navn på det tilpassede feltet for "Egendefinert innleggsmetabeskrivelse". MERK: Ved første gangs bruk må du kopiere inn dette navnet til det tilpassede feltet, men så blir det lagret i nedtrekkslisten for senere bruk.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
nb: Her angir du navn på det tilpassede feltet for "Egendefinert innleggsmetatittel". MERK: Ved første gangs bruk må du kopiere inn dette navnet til det tilpassede feltet, men så blir det lagret i nedtrekkslisten for senere bruk.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
nb: Når du lagrer oppsett til Divi Cloud, blir de tilgjengelige på hvert nettsted du bygger.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
nb: Når du synkroniserer %s til Divi Cloud, blir de tilgjengelige på hvert nettsted du bygger.

en: Widget Bullet Color
nb: Widget prikkfarge

en: Widget Header Color
nb: Widget overskriftsfarge

en: Widget Link Color
nb: Widget lenkefarge

en: Widget Text Color
nb: Widget tekstfarge

en: Widgets
nb: Widgeter

en: Width
nb: Bredde

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
nb[0]: %1$s element
nb[1]: %1$s elementer

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
nb: WordPress laster inn sine egne WordPress-emojier. Moderne nettlesere støtter innfødte emojier, noe som gjør WordPress sine emojier unødvendige i de fleste tilfeller. Fjerning av WordPress-emojier fjerner unødvendige eiendeler og forbedrer ytelsen.

en: Words
nb: Ord

en: Write %s With AI
nb: Skriv %s med AI

en: X Profile Url
nb: X Profil URL

en: Yes
nb: Ja

en: Yoga Studio
nb: Yogastudio

en: Yoga Studio About Page
nb: Yoga Studio Om Side

en: Yoga Studio Blog Page
nb: Yoga Studio bloggside

en: Yoga Studio Classes Page
nb: Side for yogastudioklasser

en: Yoga Studio Contact Page
nb: Yoga Studio kontaktside

en: Yoga Studio Home Page
nb: Yoga Studio Hjemmeside

en: Yoga Studio Landing Page
nb: Destinasjonsside for yogastudio

en: Yoga Studio Team Page
nb: Yoga Studio Team-side

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
nb: Du kan fortsette å endre og forbedre innholdet som ble generert ved å gi AI ytterligere instruksjoner.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
nb: Du kan deaktivere dette alternativet dersom du ønsker å fjerne kommentarer og kommentarskjemaet fra innleggene.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
nb: Du finner API-nøkkelen din <a href="%s" target="_blank">her</a>.

en: You can try out Divi AI 100 times
nb: Du kan prøve Divi AI 100 ganger

en: You don't have pages
nb: Du har ingen sider

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
nb: Du har nådd 500 MB-grensen. For å fortsette å lagre elementer til Divi Cloud, må du slette noen av dine eksisterende elementer for å frigjøre plass eller oppgradere Divi Cloud-lagringen.

en: You have to update Divi in order to use AI.
nb: Du må oppdatere Divi for å bruke AI.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
nb: Ditt %1$s-abonnement er utløpt. For å laste ned Premade Layouts fra %2$s-biblioteket må du <a href="%3$s" target="_blank">fornye abonnementet ditt</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
nb: Din Divi AI-bruksgrense er overskredet. Oppgrader Divi AI-medlemskap for å bruke Divi AI uten noen begrensninger!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
nb: Divi Cloud-økten din er avsluttet

en: Your Divi Cloud membership has expired
nb: Divi Cloud-medlemskapet ditt har utløpt

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
nb: Divi Cloud-medlemskapet ditt har utløpt. For å få tilgang til elementer som er lagret på skyen din, vennligst <a href="%s" target="_blank">forny Divi Cloud-medlemskapet ditt</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
nb: Divi Cloud-økten din er avsluttet. Vennligst prøv å logge på igjen. Hvis du fortsetter å oppleve autorisasjonsfeil, prøv å lukke Library modal og åpne den igjen slik at autorisasjonstokenet ditt kan gjenskapes.

en: Your Existing Pages
nb: Dine eksisterende sider

en: Your Saved Layouts
nb: Dine lagrede layouter

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
nb: Din gratis Divi AI-bruksgrense er overskredet. Kjøp et Divi AI-medlemskap for å bruke Divi AI uten noen begrensninger!

[ctx: clear static resources]
en: Clear
nb: Klar

en: comments
nb: kommentarer

[ctx: documentation links]
en: Support
nb: Brukerstøtte

en: for free. Upgrade to enjoy
nb: gratis. Oppgrader for å nyte

[ctx: general options]
en: General
nb: Generell

en: hide error message
nb: skjul feilmeldingen

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
nb: Integrering

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
nb: Navigasjon

[ctx: page/post]
en: Layout
nb: Oppsett

en: settings reset.
nb: innstillinger nullstilt.

en: settings saved.
nb: innstillinger lagret.

en: show error message
nb: vis feilmelding

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
nb: Annonser

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
nb: fargelegging

[ctx: theme updates]
en: Updates
nb: oppdateringer

en: unlimited usage.
nb: ubegrenset bruk.

en: you don't have sufficient permissions to access this page
nb: du har ikke tilstrekkelige rettigheter for tilgang til denne siden
