WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes - en to fa-AF translation catalogue (1059 entries)

en: %s WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes & Shipping Labels (Basic) %s is enabled but not effective. It requires %s WooCommerce %s in order to work.
fa-AF: %s فاکتورهای PDF WooCommerce ، برگه های بسته بندی ، یادداشت های تحویل و برچسب های حمل و نقل (عمومی) %s فعال است اما موثر نیست. برای کار نیاز به %s WooCommerce %s دارد.

en: (But customer notes can be added)
fa-AF: (اما یادداشت های مشتری را می توان اضافه کرد)

en: (Visual and code editor)
fa-AF: (ویرایشگر تصویری و کد)

en: (Visual editor)
fa-AF: (ویرایشگر تصویری)

en: 20+ predefined gift card templates
fa-AF: 20+ الگوی کارت هدیه از پیش تعریف شده

en: 30 Day Money Back Guarantee
fa-AF: تضمین بازگشت وجه به‌مدت سی روز

en: 5.6 or higher recommended
fa-AF: 5.6 یا بالاتر توصیه می شود)

en: Accepts payment using multiple Alternative Payment Methods (APM)
fa-AF: پرداخت را با استفاده از روش‌های پرداخت جایگزین (APM) می‌پذیرد

en: Access denied !!!.
fa-AF: دسترسی برای شما مجاز نیست !!!.

en: Action
fa-AF: اقدام

en: Activate
fa-AF: فعال کن

en: Activates Stripe checkout
fa-AF: پرداخت Stripe را فعال می کند

en: Active
fa-AF: فعال

en: Add
fa-AF: اضافه کردن

en: Add & update data while importing
fa-AF: هنگام وارد کردن، داده ها را اضافه و به روز کنید

en: Add 20+ payment methods
fa-AF: 20+ روش پرداخت اضافه کنید

en: Add a custom suffix for order numbers
fa-AF: یک پسوند سفارشی برای شماره سفارش اضافه کنید

en: Add a payment link to invoice
fa-AF: پیوند پرداخت را به فاکتور اضافه کنید

en: Add a print delivery note button to the order email
fa-AF: یک دکمه یادداشت تحویل چاپ را به ایمیل سفارش اضافه کنید

en: Add a print label button to the order email
fa-AF: دکمه چاپ برچسب را به ایمیل سفارش اضافه کنید

en: Add a print packing slip button to My account page
fa-AF: یک دکمه چاپ بسته بندی را به صفحه حساب من اضافه کنید

en: Add additional column in product table
fa-AF: ستون اضافی را در جدول محصول اضافه کنید

en: Add additional column in product table of package documents
fa-AF: ستون اضافی را در جدول محصول اسناد بسته اضافه کنید

en: Add additional data to invoice layout
fa-AF: داده های اضافی را به طرح فاکتور اضافه کنید

en: Add additional info
fa-AF: اطلاعات اضافی اضافه کنید

en: Add additional information
fa-AF: اطلاعات اضافی اضافه کنید

en: Add additional order & product meta fields
fa-AF: فیلدهای متای سفارش و محصول را اضافه کنید

en: Add additional product & order data fields
fa-AF: فیلدهای اطلاعاتی محصول و سفارش را اضافه کنید

en: Add additional product attributes
fa-AF: ویژگی های محصول اضافی را اضافه کنید

en: Add and update data while importing
fa-AF: هنگام وارد کردن داده ها را اضافه و به روز کنید

en: Add company logo & return policy to label
fa-AF: آرم شرکت و سیاست بازگشت را به برچسب اضافه کنید

en: Add custom data to documents
fa-AF: داده های سفارشی را به اسناد اضافه کنید

en: Add custom data to invoices
fa-AF: داده های سفارشی را به فاکتورها اضافه کنید

en: Add custom fields to shipping label layout
fa-AF: فیلدهای سفارشی را به طرح برچسب حمل و نقل اضافه کنید

en: Add custom footer
fa-AF: اضافه کردن پاورقی سفارشی

en: Add custom footers to packing slips
fa-AF: فوترهای سفارشی را به برگه های بسته بندی اضافه کنید

en: Add custom templates for gift cards
fa-AF: قالب های سفارشی برای کارت های هدیه اضافه کنید

en: Add customer note
fa-AF: درج یادداشت مشتری

en: Add date to credit note number
fa-AF: تاریخ را به شماره یادداشت اعتباری اضافه کنید

en: Add date to invoice number
fa-AF: اضافه کردن تاریخ به شماره فاکتور

en: Add date to proforma invoice number
fa-AF: اضافه کردن تاریخ به شماره پیش فاکتور

en: Add extra product & order data fields
fa-AF: فیلدهای داده محصول و سفارش را اضافه کنید

en: Add extra text in received seal
fa-AF: اضافه کردن متن اضافی در مهر و موم دریافت شده

en: Add extra text in received seal.
fa-AF: اضافه کردن متن اضافی در مهر و موم دریافت شده.

en: Add footer
fa-AF: درج پابرگ

en: Add multiple shipping labels in one page
fa-AF: چندین برچسب حمل و نقل را در یک صفحه اضافه کنید

en: Add multiple shipping labels on one page
fa-AF: چندین برچسب حمل و نقل را در یک صفحه اضافه کنید

en: Add new
fa-AF: مقاله جدید

en: Add notes like fragile, keep dry, etc.
fa-AF: یادداشت هایی مانند شکننده، خشک نگه داشتن و غیره را اضافه کنید.

en: Add order & product meta fields
fa-AF: فیلدهای متای سفارش و محصول را اضافه کنید

en: Add order meta fields
fa-AF: فیلدهای متا سفارش را اضافه کنید

en: Add order meta fields
fa-AF: فیلدهای متا سفارش را اضافه کنید

en: Add order meta fields to shipping labels
fa-AF: فیلدهای متا سفارش را به برچسب های حمل و نقل اضافه کنید

en: Add print document button to selected order emails
fa-AF: دکمه چاپ سند را به ایمیل های سفارش انتخاب شده اضافه کنید

en: Add product & order meta fields
fa-AF: فیلدهای متا محصول و سفارش را اضافه کنید

en: Add product attributes
fa-AF: ویژگی های محصول را اضافه کنید

en: Add product images to packing slips
fa-AF: تصاویر محصول را به برگه های بسته بندی اضافه کنید

en: Add product meta fields
fa-AF: فیلدهای متا محصول را اضافه کنید

en: Add product meta fields & attributes
fa-AF: فیلدها و ویژگی های متا محصول را اضافه کنید

en: Add product variation
fa-AF: تنوع محصول را اضافه کنید

en: Add product variation in package documents
fa-AF: تنوع محصول را در اسناد بسته اضافه کنید

en: Add product variation in product (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
fa-AF: تنوع محصول را در محصول اضافه کنید (فقط با لیست بسته بندی، برچسب حمل و نقل و یادداشت تحویل کار می کند)

en: Add product variation. (Works with Invoice and Dispatch label only)
fa-AF: تنوع محصول را اضافه کنید (فقط با فاکتور و برچسب ارسال کار می کند)

en: Add quote button to the product & shop pages
fa-AF: اضافه کردن دکمه نقل قول به صفحه محصول و فروشگاه

en: Add shop details
fa-AF: جزئیات فروشگاه را اضافه کنید

en: Add usage restrictions for gift cards
fa-AF: محدودیت‌های استفاده را برای کارت‌های هدیه اضافه کنید

en: Add ‘Pay Later’ option at checkout
fa-AF: گزینه «Pay Later» را هنگام پرداخت اضافه کنید

en: Add/Edit Order Meta Field
fa-AF: افزودن/ویرایش فیلد متای سفارش

en: Additional feed intervals (30 minutes, 6 hours, 12 hours)
fa-AF: فواصل خوراک اضافی (30 دقیقه، 6 ساعت، 12 ساعت)

en: Address Label Add-on
fa-AF: افزودنی برچسب آدرس

en: Address details
fa-AF: جزییات آدرس

en: Address font size
fa-AF: اندازه قلم آدرس

en: Address label
fa-AF: برچسب‌های آدرس

en: Address labels
fa-AF: برچسب های آدرس

en: Address line 1
fa-AF: آدرس

en: Address line 2
fa-AF: ادامه آدرس

en: Adds Express PayPal Checkout Option on the product page and Mini-cart for faster checkout
fa-AF: گزینه پرداخت Express PayPal را در صفحه محصول و مینی سبد خرید را برای پرداخت سریعتر اضافه می کند

en: Adds Footer to the delivery note
fa-AF: پاورقی را به یادداشت تحویل اضافه می کند

en: Adds Footer to the packing slip
fa-AF: پاورقی را به برگه بسته بندی اضافه می کند

en: Adds PayPal Smart Button Checkout option
fa-AF: گزینه PayPal Smart Button Checkout را اضافه می کند

en: Adds customer note in the dispatch label
fa-AF: یادداشت مشتری را در برچسب ارسال اضافه می کند

en: Adds customer note to the delivery note
fa-AF: یادداشت مشتری را به یادداشت تحویل اضافه می کند

en: Adds customer note to the packing slip
fa-AF: یادداشت مشتری را به برگه بسته بندی اضافه می کند

en: Adds footer in dispatch label
fa-AF: فوتر را در برچسب ارسال اضافه می کند

en: Adds footer to the  Shipping label
fa-AF: فوتر را به برچسب حمل و نقل اضافه می کند

en: Adds product image to the line items in the product table
fa-AF: تصویر محصول را به اقلام خط در جدول محصول اضافه می کند

en: Admins and customers both can leverage this feature wherever applicable. Disabling will remove all the provisions. Yet, the invoices are customizable.
fa-AF: ادمین ها و مشتریان هر دو می توانند از این ویژگی در هر کجا که لازم باشد استفاده کنند. غیرفعال کردن، همه مفاد را حذف می کند. با این حال، فاکتورها قابل تنظیم هستند.

en: Advanced BOGO Coupons
fa-AF: کوپن های پیشرفته BOGO

en: Advanced filters and customizations for import & export
fa-AF: فیلترها و سفارشی سازی های پیشرفته برای واردات و صادرات

en: Advanced filters and customizations for import and export
fa-AF: فیلترها و سفارشی سازی های پیشرفته برای واردات و صادرات

en: Advanced options
fa-AF: تنظیمات پیشرفته

en: Advanced visual and code editor
fa-AF: ویرایشگر بصری و کد پیشرفته

en: Align
fa-AF: تراز

en: All document types
fa-AF: همه انواع سند

en: All fields are mandatory
fa-AF: تمام فیلد‌ها اجباری هستند

en: All unsaved changes will be lost upon switching to a new layout.
fa-AF: تمام تغییرات ذخیره نشده با تغییر به یک طرح جدید از دست خواهند رفت.

en: All users
fa-AF: تمام کاربران

en: Allow coupon combinations
fa-AF: ترکیب کوپن را مجاز کنید

en: Allow customers to print invoices
fa-AF: به مشتریان اجازه چاپ فاکتور را بدهید

en: Allow remote stylesheets and images
fa-AF: به شیوه نامه ها و تصاویر راه دور اجازه دهید

en: Allows customers to print the invoice from the specified pages.
fa-AF: به مشتریان اجازه می دهد تا فاکتور را از صفحات مشخص شده چاپ کنند.

en: Allows guest checkout
fa-AF: تسویه حساب مهمان را می دهد

en: Already tried the free %s WebToffee mPDF addon %s.
fa-AF: آیا قبلا %s برنامه افزودنی WebToffee mPDF addon ( لازمه استفاده از زبان‌های راست‌چین) %s را امتحان کردید.

en: Alter additional item meta
fa-AF: متای مورد اضافی را تغییر دهید

en: Alter barcode information
fa-AF: اطلاعات بارکد را تغییر دهید

en: Alter billing address
fa-AF: آدرس صورتحساب را تغییر دهید

en: Alter dispatch date
fa-AF: تاریخ اعزام را تغییر دهید

en: Alter fee
fa-AF: هزینه را تغییر دهید

en: Alter formated item price. (Works with Invoice and Dispatch label only)
fa-AF: قیمت کالای قالب بندی شده را تغییر دهید. (فقط با فاکتور و برچسب ارسال کار می کند)

en: Alter formated item total. (Works with Invoice and Dispatch label only)
fa-AF: کل آیتم های قالب بندی شده را تغییر دهید. (فقط با فاکتور و برچسب ارسال کار می کند)

en: Alter formated subtotal
fa-AF: مجموع فرعی قالب‌بندی‌شده را تغییر دهید

en: Alter invoice date
fa-AF: تغییر تاریخ فاکتور

en: Alter item price
fa-AF: قیمت کالا را تغییر دهید

en: Alter item price format
fa-AF: قالب قیمت کالا را تغییر دهید

en: Alter item price. (Works with Invoice and Dispatch label only)
fa-AF: قیمت کالا را تغییر دهید (فقط با فاکتور و برچسب ارسال کار می کند)

en: Alter item quantity
fa-AF: مقدار مورد را تغییر دهید

en: Alter item quantity in package documents
fa-AF: مقدار مورد را در اسناد بسته تغییر دهید

en: Alter item quantity in product table (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
fa-AF: تغییر مقدار کالا در جدول محصول (فقط با لیست بسته بندی، برچسب حمل و نقل و یادداشت تحویل کار می کند)

en: Alter item quantity. (Works with Invoice and Dispatch label only)
fa-AF: مقدار مورد را تغییر دهید (فقط با فاکتور و برچسب ارسال کار می کند)

en: Alter item total
fa-AF: کل مورد را تغییر دهید

en: Alter item total format
fa-AF: قالب کل مورد را تغییر دهید

en: Alter item total in package documents
fa-AF: کل مورد را در اسناد بسته تغییر دهید

en: Alter item total in product table (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
fa-AF: تغییر کل کالا در جدول محصول (فقط با لیست بسته بندی، برچسب حمل و یادداشت تحویل کار می کند)

en: Alter item total. (Works with Invoice and Dispatch label only)
fa-AF: کل مورد را تغییر دهید. (فقط با فاکتور و برچسب ارسال کار می کند)

en: Alter order date
fa-AF: تاریخ سفارش را تغییر دهید

en: Alter product name
fa-AF: نام محصول را تغییر دهید

en: Alter product name in product (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
fa-AF: تغییر نام محصول در محصول (فقط با لیست بسته بندی، برچسب حمل و نقل و یادداشت تحویل کار می کند)

en: Alter product name. (Works with Invoice and Dispatch label only)
fa-AF: نام محصول را تغییر دهید (فقط با فاکتور و برچسب ارسال کار می کند)

en: Alter product table column
fa-AF: تغییر ستون جدول محصول

en: Alter product table column in package documents
fa-AF: ستون جدول محصول را در اسناد بسته تغییر دهید

en: Alter product table column. (Works with Invoice and Dispatch label only)
fa-AF: تغییر ستون جدول محصول (فقط با فاکتور و برچسب ارسال کار می کند)

en: Alter product table column. (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
fa-AF: تغییر ستون جدول محصول (فقط با لیست بسته بندی، برچسب حمل و یادداشت تحویل کار می کند)

en: Alter product table head.(Add, remove, change order)
fa-AF: تغییر سر جدول محصول (افزودن، حذف، تغییر ترتیب)

en: Alter product table head.(Add,remove, change the order)
fa-AF: تغییر سر جدول محصول (افزودن، حذف، تغییر ترتیب)

en: Alter shipping address
fa-AF: آدرس حمل و نقل را تغییر دهید

en: Alter shipping from address
fa-AF: حمل و نقل را از آدرس تغییر دهید

en: Alter shipping method
fa-AF: روش ارسال را تغییر دهید

en: Alter subtotal
fa-AF: کل جزئی را تغییر دهید

en: Alter subtotal format
fa-AF: قالب فرعی را تغییر دهید

en: Alter template HTML before printing
fa-AF: HTML قالب را قبل از چاپ تغییر دهید

en: Alter template HTML before printing.
fa-AF: HTML قالب را قبل از چاپ تغییر دهید.

en: Alter the footer data
fa-AF: داده های پاورقی را تغییر دهید

en: Alter the footer data.
fa-AF: داده های پاورقی را تغییر دهید.

en: Alter the product name in package documents
fa-AF: نام محصول را در اسناد بسته تغییر دهید

en: Alter the settings array
fa-AF: آرایه تنظیمات را تغییر دهید

en: Alter the variation data.
fa-AF: داده های تغییرات را تغییر دهید.

en: Alter total fee
fa-AF: هزینه کل را تغییر دهید

en: Alter total price
fa-AF: قیمت کل را تغییر دهید

en: Alter total price in words
fa-AF: قیمت کل را با کلمات تغییر دهید

en: Angle
fa-AF: فرشته

en: Assign QR code to all of invoices generated for the orders in your store
fa-AF: کد QR را به تمام فاکتورهای تولید شده برای سفارشات در فروشگاه خود اختصاص دهید

en: Assign QR codes to all generated invoices
fa-AF: کدهای QR را به تمام فاکتورهای تولید شده اختصاص دهید

en: Assign different types of info in your QR code, including:
fa-AF: انواع مختلفی از اطلاعات را در کد QR خود اختصاص دهید، از جمله:

en: Assits in GDPR (RGPD, DSVGO), LGPD, CNIL, POPIA, and CCPA
fa-AF: کمک در GDPR (RGPD، DSVGO)، LGPD، CNIL، POPIA، و CCPA

en: Attach document to order email
fa-AF: برای سفارش ایمیل سند را پیوست کنید

en: Attach documents to selected order status emails
fa-AF: اسناد را به ایمیل های وضعیت سفارش انتخاب شده پیوست کنید

en: Attach invoice PDF to admin email
fa-AF: PDF فاکتور را به ایمیل مدیریت پیوست کنید

en: Attach invoice PDF to order emails
fa-AF: برای سفارش ایمیل، PDF فاکتور را پیوست کنید

en: Attach invoice pdf in WooCommerce Email
fa-AF: پی دی اف فاکتور را در ایمیل ووکامرس پیوست کنید

en: Attach invoice pdf in customer email
fa-AF: پی دی اف فاکتور را در ایمیل مشتری پیوست کنید

en: Attach proforma invoice PDF to order emails
fa-AF: برای سفارش ایمیل PDF پیش فاکتور را ضمیمه کنید

en: Attach sales terms
fa-AF: شرایط فروش را پیوست کنید

en: Attach special notes with proforma invoices
fa-AF: یادداشت های ویژه را با پیش فاکتورها ضمیمه کنید

en: Attach transport & sales terms
fa-AF: شرایط حمل و نقل و فروش را پیوست کنید

en: Attach transport terms
fa-AF: شرایط حمل و نقل را پیوست کنید

en: Auto reset sequence per month/year etc
fa-AF: ترتیب بازنشانی خودکار در هر ماه / سال و غیره

en: Auto-generate invoices, packing slips, and credit notes
fa-AF: فاکتورها، برگه های بسته بندی و یادداشت های اعتباری را به صورت خودکار تولید کنید

en: Automate invoice creation
fa-AF: ایجاد خودکار فاکتور

en: Automatic cleanup
fa-AF: پاکسازی خودکار

en: Automatic email alerts for admin & users
fa-AF: هشدارهای ایمیل خودکار برای مدیران و کاربران

en: Automatically add products
fa-AF: افزودن خودکار محصولات

en: Automatically attach packing slip with order email
fa-AF: برگه بسته بندی را با ایمیل سفارش پیوست کنید

en: Automatically block cookies/script
fa-AF: مسدود کردن خودکار کوکی ها/اسکریپت

en: Automatically create invoice based on order status
fa-AF: بر اساس وضعیت سفارش به صورت خودکار فاکتور ایجاد کنید

en: Automatically creates invoices for selected order statuses.
fa-AF: به صورت خودکار برای وضعیت های سفارش انتخاب شده فاکتور ایجاد می کند.

en: Automatically email picklists based on order status
fa-AF: بر اساس وضعیت سفارش، فهرست‌های انتخابی را ایمیل کنید

en: Automatically generate professional WooCommerce order-related documents for all your orders
fa-AF: به طور خودکار اسناد حرفه ای مربوط به سفارش WooCommerce را برای همه سفارشات خود ایجاد کنید

en: Automatically generate suggestions based on order history
fa-AF: ایجاد خودکار پیشنهادات بر اساس سابقه سفارش

en: Automatically send quotes to users
fa-AF: نقل قول به صورت خودکار برای کاربران ارسال شود

en: Back
fa-AF: شاته

en: Barcode
fa-AF: بارکد

en: Based on order number
fa-AF: بر اساس شماره سفارش

en: Basic - 0
fa-AF: پایه - 0

en: Basic - 1
fa-AF: پایه - 1

en: Before using this tool, please make sure you followed the steps described in this article %1$s how to reset/delete existing invoice numbers%2$s.
fa-AF: قبل از استفاده از این ابزار، لطفاً مطمئن شوید که مراحل توضیح داده شده در این مقاله %1$s نحوه بازنشانی/حذف شماره فاکتورهای موجود%2$s را دنبال کرده اید.

en: Better with transparent PNG images
fa-AF: با تصاویر شفاف PNG بهتر است

en: Bill to
fa-AF: صورتحساب به

en: Billing Address
fa-AF: آدرس صورتحساب

en: Billing Address:
fa-AF: آدرس ارسال صورتحساب:

en: Billing address
fa-AF: آدرس صورتحساب

en: Bold
fa-AF: درشت

en: Bolder
fa-AF: درشت‌تر

en: Border radius
fa-AF: گردکردن گوشه‌ها

en: Border width
fa-AF: عرض حاشیه

en: Box name
fa-AF: نام جعبه

en: Built-in label templates
fa-AF: الگوهای برچسب داخلی

en: Built-in templates to personalize packing slip
fa-AF: قالب های داخلی برای شخصی سازی برگه بسته بندی

en: Bulk generate coupons
fa-AF: تولید کوپن انبوه

en: Bulk print address labels
fa-AF: چاپ انبوه برچسب آدرس

en: Bulk print picklists from the admin order page
fa-AF: چاپ انبوه لیست های انتخابی از صفحه سفارش مدیر

en: Bulk print shipping labels
fa-AF: چاپ انبوه برچسب های حمل و نقل

en: Buyer name
fa-AF: نام خریدار

en: Cancel
fa-AF: لغو

en: Cannot close this banner
fa-AF: نمی توان این بنر را بست

en: Capture the authorized payment later
fa-AF: پرداخت مجاز را بعداً دریافت کنید

en: Cart Discount
fa-AF: تخفیف سبد خرید

en: Cart abandonment coupons
fa-AF: کوپن رها کردن سبد خرید

en: Cart discount
fa-AF: تخفیف سبد خرید

en: Cash on delivery
fa-AF: نقدی هنگام تحویل

en: Category wise template listing
fa-AF: فهرست بندی الگوهای عاقلانه دسته بندی

en: Caution: Settings here are only for advanced users.
fa-AF: هشدار: تنظیمات موجود در این قسمت فقط برای کاربران حرفه‌ای و آشنا می‌باشد.

en: Center
fa-AF: مرکز

en: Change address label layout
fa-AF: تغییر طرح برچسب آدرس

en: Change color, text, background, border & more
fa-AF: رنگ، متن، پس‌زمینه، حاشیه و موارد دیگر را تغییر دهید

en: Change document number format & length
fa-AF: تغییر قالب و طول شماره سند

en: Change layout
fa-AF: تغییر طرح

en: Checkout Premium
fa-AF: پرداخت حق بیمه

en: Choose a country&hellip;
fa-AF: کشور و استان;

en: Choose a layout.
fa-AF: یک طرح را انتخاب کنید.

en: Choose date
fa-AF: تاریخ را انتخاب کنید

en: Choose email classes
fa-AF: کلاس های ایمیل را انتخاب کنید

en: Choose emails for invoice attachment
fa-AF: ایمیل ها را برای پیوست فاکتور انتخاب کنید

en: Choose order status
fa-AF: وضعیت سفارش را انتخاب کنید

en: Choose the order emails to which you'd like to attach invoices for your customers
fa-AF: ایمیل های سفارشی را انتخاب کنید که می خواهید فاکتورهای مشتریان خود را به آنها پیوست کنید

en: City
fa-AF: شهر

en: Classic
fa-AF: کلاسیک

en: Click here to add Company logo
fa-AF: برای قراردادن لوگو/آرم/نشان تجاری اینجا کلیک کنید

en: Click here to add Company name
fa-AF: برای قراردادن نام شرکت/فروشگاه اینجا کلیک کنید

en: Click here to add From address
fa-AF: برای قراردادن فرم آدرس کلیک کنید

en: Click here to add Signature
fa-AF: برای قراردادن امضا کلیک کنید

en: Click to append with existing data
fa-AF: برای افزودن داده‌های موجود کلیک کنید

en: Click to view predefined templates.
fa-AF: برای مشاهده قالب‌های از پیش تعریف‌شده کلیک کنید.

en: Close
fa-AF: بسته

en: Code
fa-AF: کد

en: Code Copied
fa-AF: کد کپی شد

en: Collect payments with a payment link on the invoice
fa-AF: پرداخت ها را با لینک پرداخت در فاکتور جمع آوری کنید

en: Color
fa-AF: رنگ

en: Combine with the existing templates
fa-AF: با قالب های موجود ترکیب کنید

en: Company Logo
fa-AF: لوگو/آرم/ نشان تجاری شرکت یا فروشگاه

en: Company Logo / Name
fa-AF: آرم / نام شرکت

en: Company Name
fa-AF: نام شرکت/فروشگاه

en: Company Tax ID
fa-AF: مشخصات شرکت/فروشگاه

en: Company details
fa-AF: جزئیات شرکت

en: Company logo
fa-AF: لوگو/آرم/ نشان تجاری شرکت یا فروشگاه

en: Company name
fa-AF: نام شرکت/فروشگاه

en: Company name font size
fa-AF: اندازه قلم برای نام شرکت/فروشگاه

en: Compatible with WPML
fa-AF: سازگار با WPML

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoice, Packing Slip & Credit Note (Premium)
fa-AF: سازگار با فاکتور PDF WooCommerce، برگه بسته بندی و یادداشت اعتباری (Premium)

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoice, Packing Slip & Credit Note (Pro)
fa-AF: سازگار با WooCommerce PDF Invoice، Packing Slip & Credit Note (Pro)

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoice, Packing Slips, Delivery Notes, and Shipping Label (Free and Pro versions)
fa-AF: سازگار با فاکتور PDF WooCommerce، برگه های بسته بندی، یادداشت های تحویل و برچسب حمل و نقل (نسخه های رایگان و حرفه ای)

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes, and Shipping Labels (Free)
fa-AF: سازگار با فاکتورهای PDF WooCommerce، برگه های بسته بندی، یادداشت های تحویل و برچسب های حمل و نقل (رایگان)

en: Compatible with major 3rd-party plugins
fa-AF: سازگار با افزونه های اصلی شخص ثالث

en: Complete the invoice number format to suit your requirements
fa-AF: فرمت شماره فاکتور را مطابق با نیاز خود تکمیل کنید

en: Configure the general settings required for the delivery note.
fa-AF: تنظیمات کلی مورد نیاز برای یادداشت تحویل را پیکربندی کنید.

en: Configure the general settings required for the dispatch label.
fa-AF: تنظیمات کلی مورد نیاز برای برچسب اعزام را پیکربندی کنید.

en: Configure the general settings required for the invoice.
fa-AF: تنظیمات کلی مورد نیاز برای فاکتور را پیکربندی کنید.

en: Configure the general settings required for the packing slip.
fa-AF: تنظیمات کلی مورد نیاز برای برگه بسته بندی را پیکربندی کنید.

en: Configure the general settings required for the shipping label.
fa-AF: تنظیمات کلی مورد نیاز برای برچسب حمل را پیکربندی کنید.

en: Contact Number
fa-AF: شماره تماس

en: Contact Us
fa-AF: تماس با ما

en: Contact number
fa-AF: شماره تماس

en: Copied
fa-AF: کپی شده

en: Copy
fa-AF: کپی 🀄

en: Copy Code
fa-AF: کد را کپی کنید

en: Could you tell us a bit more?
fa-AF: آیا می‌توانید کمی بیشتر به ما بگویید؟

en: Could you tell us more about that feature?
fa-AF: آیا برای شما امکان دارد که آن ویژگی‌ها را با ما در میان بگذارید؟

en: Country/State
fa-AF: کشور/استان

en: Coupon Used
fa-AF: کوپن‌های تخفیف استفاده شده

en: Coupon embeds
fa-AF: جاسازی کوپن

en: Coupon info
fa-AF: جزئیات کوپن تخفیف

en: Coupons based on past purchases
fa-AF: کوپن بر اساس خریدهای گذشته

en: Create QR code coupons
fa-AF: کوپن های کد QR ایجاد کنید

en: Create QR code that reads order or invoice number
fa-AF: کد QR ایجاد کنید که شماره سفارش یا فاکتور را می خواند

en: Create a cookie consent banner
fa-AF: یک بنر رضایت کوکی ایجاد کنید

en: Create a new template or edit an existing template.
fa-AF: ساخت یک قالب جدید یا ویرایش تمپلت فعلی.

en: Create and offer sign-up discount coupons
fa-AF: ایجاد و ارائه کوپن های تخفیف ثبت نام

en: Create and run successful promotional campaigns with the best tools for WooCommerce
fa-AF: ایجاد و اجرای کمپین های تبلیغاتی موفق با بهترین ابزار برای WooCommerce

en: Create attractive gift cards
fa-AF: کارت های هدیه جذاب بسازید

en: Create cookie policy
fa-AF: ایجاد خط مشی کوکی

en: Create delivery notes, shipping & dispatch labels
fa-AF: یادداشت های تحویل، برچسب های حمل و نقل و ارسال ایجاد کنید

en: Create new
fa-AF: ساختن جدید

en: Create new template
fa-AF: ساخت قالب جدید

en: Create or customize picklist templates
fa-AF: الگوهای فهرست انتخابی را ایجاد یا سفارشی کنید

en: Create proforma invoice automatically for selected order statuses
fa-AF: پیش فاکتور به صورت خودکار برای وضعیت های سفارش انتخاب شده ایجاد کنید

en: Create proforma invoices automatically
fa-AF: پیش فاکتورها را به صورت خودکار ایجاد کنید

en: Create simple & variable subscriptions
fa-AF: اشتراک های ساده و متغیر ایجاد کنید

en: Create unlimited gift cards
fa-AF: کارت هدیه نامحدود ایجاد کنید

en: Create users on order import
fa-AF: ایجاد کاربران در هنگام واردات سفارش

en: Create your unique invoice numbering system
fa-AF: سیستم شماره گذاری فاکتور منحصر به فرد خود را ایجاد کنید

en: Credit note
fa-AF: یادداشت اعتباری

en: Creditnote number format
fa-AF: قالب شماره کارت اعتباری

en: Cross-platform compatibility
fa-AF: سازگاری بین پلتفرم

en: Custom
fa-AF: مدیر فیلد پرداخت داخلی سفارشی

en: Custom (Pro version)
fa-AF: نسخه حرفه‌ای

en: Custom PDF name prefix
fa-AF: پیشوند نام PDF سفارشی

en: Custom details, as below:
fa-AF: جزئیات سفارشی، به شرح زیر:

en: Custom footer
fa-AF: پاورقی سفارشی

en: Custom invoice date
fa-AF: تاریخ فاکتور سفارشی

en: Custom logo for invoice
fa-AF: لوگو/آرم/نشان/تجاری سفارشی برای فاکتور

en: Custom number
fa-AF: سفارشی

en: Custom number series
fa-AF: سری اعداد سفارشی

en: Custom sequence for free orders
fa-AF: دنباله سفارشی برای سفارشات رایگان

en: Customer Note
fa-AF: یادداشت مشتری

en: Customer Note:
fa-AF: توجه مشتری:

en: Customer note
fa-AF: یادداشت مشتری

en: Customer note:
fa-AF: یادداشت مشتری:

en: Customizable countdown sales banner
fa-AF: بنر فروش شمارش معکوس قابل تنظیم

en: Customizable tax items, tax fields (SSN, VAT, etc.)
fa-AF: اقلام مالیاتی قابل تنظیم، فیلدهای مالیاتی (SSN، VAT و غیره)

en: Customize
fa-AF: شخصی‌سازی

en: Customize Pay Later option display
fa-AF: نمایش گزینه Pay Later را سفارشی کنید

en: Customize and send emails to new users on import
fa-AF: سفارشی کردن و ارسال ایمیل به کاربران جدید در هنگام واردات

en: Customize cookie banner
fa-AF: سفارشی کردن بنر کوکی

en: Customize document layout & properties
fa-AF: طرح‌بندی و ویژگی‌های سند را سفارشی کنید

en: Customize individual elements using block editors
fa-AF: با استفاده از ویرایشگرهای بلوک، عناصر فردی را سفارشی کنید

en: Customize invoice PDF name format
fa-AF: فرمت نام PDF فاکتور را سفارشی کنید

en: Customize label sizes
fa-AF: اندازه های برچسب را سفارشی کنید

en: Customize layout elements & properties
fa-AF: عناصر و خصوصیات طرح بندی را سفارشی کنید

en: Customize layout properties
fa-AF: ویژگی های طرح بندی را سفارشی کنید

en: Customize shipping label size
fa-AF: اندازه برچسب حمل و نقل را سفارشی کنید

en: Customize the display of the recommended products
fa-AF: نمایش محصولات توصیه شده را سفارشی کنید

en: Customize the title, button, and label texts
fa-AF: متون عنوان، دکمه و برچسب را سفارشی کنید

en: Customizer for WooCommerce PDF Invoices
fa-AF: سفارشی ساز برای فاکتورهای PDF WooCommerce

en: Customizer for WooCommerce PDF Invoices Plugin
fa-AF: سفارشی ساز برای افزونه فاکتورهای PDF WooCommerce

en: Customizer module is not active.
fa-AF: ماژول شخصی‌سازی فعال نیست.

en: Dashed
fa-AF: نقطه‌چین

en: Data Import & Export
fa-AF: واردات و صادرات داده ها

en: Date format strings
fa-AF: رشته های قالب تاریخ

en: Date formats
fa-AF: فرمت تاریخ

en: Date suffix in order numbers
fa-AF: پسوند تاریخ در اعداد ترتیبی

en: Date:
fa-AF: تاریخ:

en: Debug
fa-AF: اشکال‌زدایی

en: Delete
fa-AF: حذف

en: Delete all generated invoice numbers
fa-AF: تمام شماره فاکتورهای تولید شده را حذف کنید

en: Delete all the settings made by this plugin
fa-AF: تمام تنظیمات انجام شده توسط این افزونه را حذف کنید

en: Delivery note
fa-AF: یادداشت تحویل

en: Department/Business unit/Sender name
fa-AF: بخش / واحد تجاری / نام فرستنده

en: Description
fa-AF: تفصیل

en: Developed by
fa-AF: توسعه یافته توسط

en: Disable guest users from asking for quote
fa-AF: کاربران مهمان را از درخواست نقل قول غیرفعال کنید

en: Dispatch Date:
fa-AF: تاریخ ارسال:

en: Dispatch Label
fa-AF: برچسب ارسال

en: Dispatch Label 1
fa-AF: برچسب ارسال

en: Dispatch label
fa-AF: برچسب ارسال

en: Display
fa-AF: نمایش

en: Display currency code
fa-AF: نمایش کد ارز

en: Display free line items in the invoice
fa-AF: موارد خط رایگان را در فاکتور نمایش دهید

en: Display free line items on invoice
fa-AF: نمایش اقلام خط رایگان در فاکتور

en: Display options for bundled products
fa-AF: گزینه های نمایش برای محصولات همراه

en: Display recommended products on the product pages
fa-AF: محصولات پیشنهادی را در صفحات محصول نمایش دهید

en: Display state name
fa-AF: نمایش نام حالت

en: Display the total number of items on label
fa-AF: نمایش تعداد کل اقلام روی برچسب

en: Displays customer`s VAT number saved in the order details by third-party plugins in this document. Supported meta keys are
fa-AF: شماره VAT مشتری ذخیره شده در جزئیات سفارش توسط افزونه های شخص ثالث در این سند را نشان می دهد. کلیدهای متا پشتیبانی می شوند

en: Displays the currently chosen document template with provisions to modify.
fa-AF: قالب سند انتخاب شده را با موارد اصلاح شده نمایش می‌دهد.

en: Do not reset the templates
fa-AF: قالب ها را ریست نکنید

en: Do not show again
fa-AF: دوباره نشان نده

en: Document
fa-AF: سند

en: Document customizer
fa-AF: سفارشی ساز سند

en: Document details
fa-AF: جزئیات سند

en: Document title
fa-AF: مستندات

en: Documentation
fa-AF: مستندات

en: Documents
fa-AF: اسناد

en: Dotted
fa-AF: خط‌چین

en: Download
fa-AF: دانلود

en: Download Invoice
fa-AF: دانلود فاکتور

en: Download Invoices
fa-AF: دانلود فاکتورها

en: Download Packing slip
fa-AF: دانلود حواله بسته‌بندی

en: Download invoice
fa-AF: دانلود فاکتور

en: Drag-and-drop easy customization
fa-AF: سفارشی‌سازی آسان را بکشید و رها کنید

en: E-commerce Promotions
fa-AF: تبلیغات تجارت الکترونیک

en: Easy button and form customization
fa-AF: دکمه آسان و سفارشی سازی فرم

en: Easy invoice layout customization
fa-AF: سفارشی سازی آسان طرح فاکتور

en: Edit
fa-AF: ویرایش

en: Email
fa-AF: ایمیل

en: Email Field
fa-AF: فیلد ایمیل

en: Email customers on order status change
fa-AF: برای تغییر وضعیت سفارش به مشتریان ایمیل بزنید

en: Email gift cards to customers
fa-AF: ایمیل کارت هدیه به مشتریان

en: Email:
fa-AF: ایمیل:

en: Empty order
fa-AF: سفارش خالی

en: Enable Invoice
fa-AF: فعال‌سازی فاکتور

en: Enable RTL support
fa-AF: پشتیبانی RTL را فعال کنید

en: Enable a common print button for
fa-AF: فعال کردن دکمه چاپ مشترک برای

en: Enable additional currency font support
fa-AF: پشتیبانی از فونت ارز اضافی را فعال کنید

en: Enable customers to Pay Later at checkout
fa-AF: مشتریان را فعال کنید تا در زمان تسویه حساب بعداً پرداخت کنند

en: Enable customers to print invoices & packing slips
fa-AF: مشتریان را قادر به چاپ فاکتورها و برگه های بسته بندی کنید

en: Enable customers to print the documents from order emails
fa-AF: مشتریان را قادر می سازد اسناد را از ایمیل های سفارش چاپ کنند

en: Enable dedicated print buttons for
fa-AF: فعال کردن دکمه های چاپ اختصاصی برای

en: Enable quotation request for selected products
fa-AF: فعال کردن درخواست قیمت برای محصولات انتخاب شده

en: Enable to apply the most recent settings to previous order invoices. This will match the previous invoices with the upcoming invoices.Changing the company address, name or any other settings in the future may overwrite previously created invoices with the most up-to-date information.
fa-AF: برای اعمال جدیدترین تنظیمات در فاکتورهای سفارش قبلی فعال کنید. این فاکتورهای قبلی را با فاکتورهای آتی مطابقت می دهد. تغییر آدرس شرکت، نام یا هر تنظیمات دیگری در آینده ممکن است فاکتورهای ایجاد شده قبلی را با به روزترین اطلاعات بازنویسی کند.

en: Enable to attach invoice PDF to the new order email notification
fa-AF: ضمیمه PDF فاکتور به اعلان ایمیل سفارش جدید را فعال کنید

en: Enable to create invoice for orders generated before plugin installation
fa-AF: فعال کردن ایجاد فاکتور برای سفارشات تولید شده قبل از نصب افزونه

en: Enable to create invoices for free orders
fa-AF: ایجاد فاکتور برای سفارشات رایگان را فعال کنید

en: Enable to create invoices for free orders.
fa-AF: ایجاد فاکتور برای سفارشات رایگان را فعال کنید.

en: Enable to have a preview of the document before the print is initiated
fa-AF: قبل از شروع چاپ، پیش نمایش سند را فعال کنید

en: Enable to print, download, and mail invoices.
fa-AF: چاپ، بارگیری و ارسال فاکتورها را فعال کنید.

en: Enable to show currency code instead of currency symbol
fa-AF: فعال کردن نمایش کد ارز به جای نماد ارز

en: Enable to show state name in addresses
fa-AF: برای نمایش نام ایالت در آدرس ها فعال کنید

en: Enable to use additional font library to support the currency symbol in pdf
fa-AF: فعال کردن استفاده از کتابخانه فونت اضافی برای پشتیبانی از نماد ارز در pdf

en: End
fa-AF: پایان

en: Ensure security with base64 & URI printing
fa-AF: با چاپ base64 و URI امنیت را تضمین کنید

en: Enter a name for your template
fa-AF: نامی را برای قالب خود وارد کنید

en: Error
fa-AF: خطا

en: Error uploading the file
fa-AF: خطا در آپلود فایل

en: Error.
fa-AF: خطا.

en: Error:
fa-AF: خطا:

en: Error: Empty JSON file
fa-AF: خطا: خالی کردن فایل JSON

en: Error: Invalid JSON data
fa-AF: خطا: داده های JSON نامعتبر است

en: Example Code
fa-AF: کد بعنوان مثال

en: Exclude out-of-stock products
fa-AF: محصولات خارج از انبار را حذف کنید

en: Exclude specific products
fa-AF: محصولات خاص را حذف کنید

en: Exclude virtual items from picklists
fa-AF: موارد مجازی را از فهرست‌های انتخابی حذف کنید

en: Exclude virtual products from picklists
fa-AF: محصولات مجازی را از لیست انتخاب حذف کنید

en: Explicit/Implicit consent
fa-AF: رضایت صریح / ضمنی

en: Export
fa-AF: صادرات

en: Export and import custom fields and third-party plugin fields
fa-AF: فیلدهای سفارشی و فیلدهای افزونه شخص ثالث را صادر و وارد کنید

en: Export product images in a separate zip file
fa-AF: تصاویر محصول را در یک فایل فشرده جداگانه صادر کنید

en: Export settings (JSON)
fa-AF: تنظیمات صادرات (JSON)

en: Export to FTP/SFTP
fa-AF: صادرات به FTP/SFTP

en: Extensions
fa-AF: برنامه های افزودنی

en: Extra Details
fa-AF: جزئیات اضافی

en: Extra detail font size
fa-AF: جزئیات اضافی اندازه قلم

en: Fast and Superior Support
fa-AF: پشتیبانی سریع و عالی

en: Features
fa-AF: ویژگی ها

en: Fee
fa-AF: تخفیف ویژه

en: Field Name
fa-AF: نام زمینه

en: File path
fa-AF: مسیر فایل

en: Filter by user role, email, date, etc
fa-AF: بر اساس نقش کاربر، ایمیل، تاریخ و غیره فیلتر کنید

en: Filter export by products, order status, email, date, etc
fa-AF: صادرات را بر اساس محصولات، وضعیت سفارش، ایمیل، تاریخ و غیره فیلتر کنید

en: Filter products based on product type
fa-AF: محصولات را بر اساس نوع محصول فیلتر کنید

en: Filters
fa-AF: فیلترها

en: Finish setup
fa-AF: راه اندازی را تمام کنید

en: Fit multiple shipping labels on a single page
fa-AF: چندین برچسب حمل و نقل را در یک صفحه قرار دهید

en: Fixed and custom gift card amounts
fa-AF: مبالغ کارت هدیه ثابت و سفارشی

en: Font size
fa-AF: اندازه قلم

en: Footer
fa-AF: پابرگ

en: For better RTL integration in PDF documents, please use our
fa-AF: برای ادغام بهتر RTL در اسناد PDF، لطفاً از ما استفاده کنید

en: For better performances
fa-AF: برای اجرای بهتر

en: Format
fa-AF: فرمت

en: Fragile
fa-AF: شکننده

en: Free
fa-AF: رایگان

en: Free version
fa-AF: نسخه رایگان

en: Free vs Premium
fa-AF: رایگان در مقابل پرمیوم

en: Free!
fa-AF: رایگان!

en: Frequently Bought Together for WooCommerce
fa-AF: اغلب با هم برای WooCommerce خرید می کنیم

en: From
fa-AF: از

en: From Address
fa-AF: فرستنده

en: From Address:
fa-AF: فرستنده:

en: From address
fa-AF: فرستنده

en: From left
fa-AF: از چپ

en: From top
fa-AF: از بالا

en: From:
fa-AF: از:

en: Full Page
fa-AF: تمام صفحه

en: Full page
fa-AF: تمام صفحه

en: GDPR Cookie Consent Plugin (CCPA Ready)
fa-AF: افزونه رضایت کوکی GDPR (آماده CCPA)

en: General
fa-AF: عمومی

en: General Settings
fa-AF: تنظیمات عمومی

en: Generate
fa-AF: تولید می کنند

en: Generate Billing Address labels
fa-AF: برچسب‌های آدرس صورت‌حساب را ایجاد کنید

en: Generate From Address labels
fa-AF: ایجاد از برچسب های آدرس

en: Generate Return Address labels
fa-AF: برچسب‌های آدرس برگشتی را ایجاد کنید

en: Generate Shipping Address labels
fa-AF: برچسب های آدرس حمل و نقل را ایجاد کنید

en: Generate WooCommerce product feeds for Google Shopping, Facebook Shop, and Instagram Shop
fa-AF: فیدهای محصول WooCommerce را برای Google Shopping، Facebook Shop و Instagram Shop ایجاد کنید

en: Generate address labels
fa-AF: ایجاد برچسب آدرس

en: Generate custom coupon URLs
fa-AF: URL های کوپن سفارشی ایجاد کنید

en: Generate custom-sized shipping labels
fa-AF: برچسب های حمل و نقل با اندازه سفارشی ایجاد کنید

en: Generate dispatch labels and delivery notes
fa-AF: برچسب های ارسال و یادداشت های تحویل را ایجاد کنید

en: Generate gift cards based on order status
fa-AF: کارت های هدیه را بر اساس وضعیت سفارش تولید کنید

en: Generate invoices and credits notes
fa-AF: فاکتورها و یادداشت های اعتباری ایجاد کنید

en: Generate invoices for existing orders
fa-AF: برای سفارشات موجود فاکتور ایجاد کنید

en: Generate invoices for free orders
fa-AF: برای سفارشات رایگان فاکتور ایجاد کنید

en: Generate invoices for old orders
fa-AF: برای سفارشات قدیمی فاکتور ایجاد کنید

en: Generate packing slips and credit notes
fa-AF: برگه های بسته بندی و یادداشت های اعتباری ایجاد کنید

en: Generate picklists
fa-AF: لیست های انتخابی ایجاد کنید

en: Generate shipping labels and delivery notes
fa-AF: برچسب های حمل و نقل و یادداشت های تحویل را ایجاد کنید

en: Generate shipping labels and dispatch labels
fa-AF: برچسب های حمل و نقل و برچسب های ارسال را تولید کنید

en: Generate ‘Shipping Address’, ‘Billing Address’, ‘From Address’, and ‘Return Address’ labels
fa-AF: برچسب‌های «آدرس حمل و نقل»، «آدرس صورت‌حساب»، «از نشانی» و «آدرس برگشت» را ایجاد کنید

en: Generating
fa-AF: در حال ایجاد

en: Get Add-on
fa-AF: افزودنی را دریافت کنید

en: Get Help with Ensuring Compliance to Major Privacy Laws for Your WordPress Website - GDPR, CCPA, LGPD, CNIL, and More.
fa-AF: برای اطمینان از انطباق با قوانین حریم خصوصی برای وب سایت وردپرس خود - GDPR، CCPA، LGPD، CNIL، و موارد دیگر، راهنمایی دریافت کنید.

en: Get Plugin
fa-AF: دریافت پلاگین

en: Get advanced features for your
fa-AF: ویژگی های پیشرفته را برای خود دریافت کنید

en: Give away product coupons
fa-AF: کوپن های محصول را هدیه دهید

en: Go to plugins page
fa-AF: برو به صفحه افزونه ها

en: Go to support
fa-AF: مراجعه به پشتیبانی

en: Google local product inventory feed
fa-AF: فید موجودی محصول محلی Google

en: Granular consent based on cookie categories
fa-AF: رضایت کامل بر اساس دسته‌های کوکی

en: Group products by 'Category'
fa-AF: گروه بندی محصولات بر اساس 'دسته'

en: Group products by category
fa-AF: گروه بندی محصولات بر اساس دسته بندی

en: Group products by ‘Category’
fa-AF: گروه بندی محصولات بر اساس "دسته"

en: Group products by ‘Order’
fa-AF: گروه بندی محصولات بر اساس "سفارش"

en: Group products in picklist by order/category
fa-AF: گروه بندی محصولات در لیست انتخابی بر اساس سفارش/دسته

en: Header Color
fa-AF: رنگ سربرگ

en: Height
fa-AF: ارتفاع

en: Hello there! Let’s begin with the basics
fa-AF: سلام! بیایید با اصول اولیه شروع کنیم

en: Help Guide
fa-AF: راهنمایی

en: Help Links
fa-AF: لینک‌های کمکی

en: Help and Support
fa-AF: کمک و پشتیبانی

en: Hey, we at %1$s WebToffee %2$s would like to thank you for using %3$s %4$s %5$s. %6$s Less than a minute of your time will motivate us to keep doing what we do. We would really appreciate if you could take a moment to drop a quick review that motivate us to keep going.
fa-AF: سلام، ما در %1$s WebToffee %2$s از شما برای استفاده از %3$s %4$s %5$s سپاسگزاریم. %6$s کمتر از یک دقیقه از وقت شما به ما انگیزه می دهد تا به کاری که انجام می دهیم ادامه دهیم. ما واقعا متشکریم اگر بتوانید یک لحظه برای ارسال یک بررسی سریع که انگیزه ادامه دادن به ما باشد، وقت بگذارید.

en: Hide prices and ‘add to cart’ button
fa-AF: مخفی کردن قیمت ها و دکمه "افزودن به سبد خرید

en: Hide/Show received seal in invoice
fa-AF: مخفی کردن/نمایش مهر دریافتی در فاکتور

en: Hide/Show received seal in invoice.
fa-AF: مخفی کردن/نمایش مهر دریافتی در فاکتور.

en: I am unable to add customer VAT(or GSTIN or ABN or any other tax id etc)
fa-AF: من نمی توانم VAT مشتری (یا GSTIN یا ABN یا هر شناسه مالیاتی دیگری و غیره) را اضافه کنم

en: I couldn't understand how to make it work
fa-AF: نمی‌توانم درک کنم که چگونه این کار را انجام دهم

en: I found a better plugin
fa-AF: من افزونه بهتری را پیدا کردم

en: I rather wouldn't say
fa-AF: ترجیح می‌دهم که نگویم

en: INVOICE
fa-AF: صورتحساب

en: If left blank, default to the logo from General settings. Ensure to select company logo from ‘Invoice > Customize > Company Logo’ to reflect on the invoice. Recommended size is 150×50px.
fa-AF: در صورت خالی ماندن، لوگوی پیش فرض را از تنظیمات عمومی تنظیم کنید. مطمئن شوید که آرم شرکت را از «فاکتور > سفارشی کردن > نشان‌واره شرکت» انتخاب کرده‌اید تا روی فاکتور منعکس شود. اندازه پیشنهادی 150×50 پیکسل است.

en: If the order number is
fa-AF: اگر شماره سفارش باشد

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
fa-AF: اگر شما لحظاتی وقت دارید، لطفا به ما اجازه دهید تا بدانیم که چرا افزونه را غیر فعال می‌کنید:

en: Image
fa-AF: تصویر

en: Image Signature
fa-AF: امضای تصویری

en: Image label
fa-AF: تصویر برچسب

en: Image text align
fa-AF: تراز متن تصویر

en: Import
fa-AF: وارد کردن

en: Import & export custom fields and values
fa-AF: فیلدها و مقادیر سفارشی را وارد و صادر کنید

en: Import Export Suite for WooCommerce
fa-AF: Import Export Suite برای WooCommerce

en: Import and export coupons
fa-AF: کوپن های واردات و صادرات

en: Import from URL, Google Sheets, FTP/SFTP
fa-AF: وارد کردن از URL، Google Sheets، FTP/SFTP

en: Import settings (JSON)
fa-AF: تنظیمات واردات (JSON)

en: Import/export Products, Orders, Subscriptions, Coupons, Customers, WordPress Users, Categories & Tags, Reviews
fa-AF: واردات/صادرات محصولات، سفارش‌ها، اشتراک‌ها، کوپن‌ها، مشتریان، کاربران وردپرس، دسته‌ها و برچسب‌ها، نظرات

en: Imported successfully
fa-AF: با موفقیت وارد شد

en: Importing the file will delete all the settings and replace with data from chosen file
fa-AF: وارد کردن فایل تمام تنظیمات را حذف می کند و با داده های فایل انتخابی جایگزین می شود

en: In minutes. Eg: 1440 for 1 day. Minimum value is 1440
fa-AF: در چند دقیقه به عنوان مثال: 1440 برای 1 روز. حداقل مقدار 1440 است

en: Include free(priced as 0) line items in the invoice
fa-AF: شامل موارد خط رایگان (با قیمت 0) در فاکتور

en: Include or exclude specific categories
fa-AF: شامل یا حذف دسته های خاص

en: Include product image
fa-AF: شامل تصویر محصول

en: Include product image in delivery note
fa-AF: درج تصویر محصول در یادداشت تحویل

en: Include the package number & box names on the label
fa-AF: شماره بسته و نام جعبه را روی برچسب درج کنید

en: Incorrect file
fa-AF: فایل نادرست

en: Increment sequence in custom series
fa-AF: توالی افزایش در سری های سفارشی

en: Input a custom prefix for ‘PDF name format’ that will appear at the beginning of the name. Defaulted to ‘Invoice_’.
fa-AF: پیشوند سفارشی برای "قالب نام PDF" را وارد کنید که در ابتدای نام ظاهر می شود. به صورت پیش فرض روی "فاکتور_" تنظیم شده است.

en: Instruction
fa-AF: دستورالعمل

en: Interval
fa-AF: فاصله

en: Invalid access key and mail id
fa-AF: کلید دسترسی و شناسه ایمیل نامعتبر است

en: Invalid order id
fa-AF: شناسه سفارش نامعتبر است

en: Invoice
fa-AF: فاکتور

en: Invoice > Customize > Company Logo / Name
fa-AF: فاکتور > سفارشی کردن > آرم / نام شرکت

en: Invoice Date
fa-AF: تاریخ فاکتور

en: Invoice Date:
fa-AF: تاریخ فاکتور:

en: Invoice Generation In Progress
fa-AF: تولید فاکتور در حال انجام است

en: Invoice No.:
fa-AF: شماره فاکتور:

en: Invoice No:
fa-AF: شماره فاکتور:

en: Invoice Number
fa-AF: شماره فاکتور

en: Invoice date
fa-AF: تاریخ فاکتور

en: Invoice date:
fa-AF: تاریخ فاکتور:

en: Invoice details
fa-AF: جزئیات فاکتور

en: Invoice in PDF format will be attached with the order email for chosen order statuses.
fa-AF: فاکتور در قالب PDF به همراه ایمیل سفارش برای وضعیت سفارش انتخابی پیوست می شود.

en: Invoice no:
fa-AF: شماره فاکتور:

en: Invoice number
fa-AF: شماره فاکتور

en: Invoice number format
fa-AF: فرمت شماره فاکتور

en: Invoice number length
fa-AF: طول شماره فاکتور

en: Invoice numbers are getting generated in the background. This process may take a little while, so please be patient.
fa-AF: شماره فاکتورها در پس‌زمینه تولید می‌شوند. این روند ممکن است کمی طول بکشد، پس لطفا صبور باشید.

en: Invoice setup successfully
fa-AF: تنظیم فاکتور با موفقیت انجام شد

en: Invoice total
fa-AF: کل فاکتور

en: Invoice total tax
fa-AF: مالیات کل فاکتور

en: Invoice/Packing
fa-AF: فاکتور/بسته‌بندی

en: Invoiced date
fa-AF: تاریخ فاکتور

en: Invoices, Packing Slips and Credit Notes Module
fa-AF: ماژول فاکتورها، برگه های بسته بندی و یادداشت های اعتباری

en: Invoices, Packing slips and Credit notes
fa-AF: فاکتورها، برگه های بسته بندی و یادداشت های اعتباری

en: It seems the products in this order were removed, we cannot proceed this actoin now.
fa-AF: به نظر می رسد محصولات در این ترتیب حذف شده اند، اکنون نمی توانیم این اقدام را ادامه دهیم.

en: It seems this order is not yours
fa-AF: به نظر می رسد این دستور مال شما نیست

en: It seems this order is not yours.
fa-AF: به نظر می رسد این دستور مال شما نیست.

en: Item with same meta key already exists
fa-AF: مورد با همان متا کلید از قبل وجود دارد

en: Jumbing LED Light Wall Ball
fa-AF: توپ دیواری LED سبک Jumbing

en: Keep dry
fa-AF: خشک نگه دارید

en: Key in your company name.
fa-AF: نام شرکت خود را کلید بزنید.

en: Knock, Knock!
fa-AF: تق تق!

en: Label
fa-AF: برچسب

en: Language support issues
fa-AF: خطای پشتیبانی زبان

en: Last imported on:
fa-AF: آخرین واردات در:

en: Last updated on:
fa-AF: آخرین بروز رسانی در تاریخ:

en: Left
fa-AF: چپ

en: Lighter
fa-AF: باریک‌تر

en: Lightning-fast printing
fa-AF: چاپ رعد و برق

en: Limit spams with reCAPTCHA
fa-AF: هرزنامه ها را با reCAPTCHA محدود کنید

en: Line height
fa-AF: ارتفاع خط

en: Load from WooCommerce
fa-AF: بارگذاری از ووکامرس

en: Location based exclusion for banner
fa-AF: حذف مبتنی بر مکان برای بنر

en: Log all Stripe transactions
fa-AF: همه تراکنش های Stripe را ثبت کنید

en: Logged in users
fa-AF: کاربران وارد شده

en: Logo
fa-AF: لوگو/آرم/نشان تجاری

en: Logo Height
fa-AF: ارتفاع لوگو/آرم/نشان تجاری

en: Logo Width
fa-AF: عرض لوگو

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc nec vehicula purus. Mauris tempor nec ipsum ac tempus. Aenean vehicula porttitor tortor, et interdum tellus fermentum at. Fusce pellentesque justo rhoncus
fa-AF: Lorem ipsum dolor sit amet، consectetur adipiscing elit. Nunc nec vehicula purus. Mauris tempor nec ipsum ac tempus. Aenean vehicula porttitor tortor، et interdum tellus fermentum در. Fusce pellentesque justo rhoncus

en: Lots of customization options like button style, position, etc
fa-AF: بسیاری از گزینه های سفارشی سازی مانند سبک دکمه، موقعیت و غیره

en: Maintains action history and debug logs
fa-AF: تاریخچه اقدامات و سیاهههای مربوط به اشکال زدایی را حفظ می کند

en: Manage user credit balance
fa-AF: مدیریت موجودی اعتبار کاربر

en: Manual Signature
fa-AF: امضای دستی

en: Manually create a bought-together list
fa-AF: به صورت دستی یک لیست خرید با هم ایجاد کنید

en: Map categories on product level
fa-AF: دسته بندی نقشه در سطح محصول

en: Mauris dignissim neque ut sapien vulputate, eu semper tellus porttitor. Cras porta lectus id augue interdum egestas.
fa-AF: ‫Mauris dignissim neque ut sapien vulputate، eu semper tellus porttitor. Cras porta lectus id augue interdum egestas.

en: Mauris dignissim neque ut sapien vulputate, eu semper tellus porttitor. Cras porta lectus id augue interdum egestas. Suspendisse potenti. Phasellus mollis porttitor enim sit amet fringilla. Nulla sed ligula venenatis, rutrum lectus vel
fa-AF: Mauris respectissim neque ut sapien vulputate، eu semper tellus porttitor. Cras porta lectus id augue interdum egestas. Suspendisse potenti. Phasellus mollis porttitor enim sit amet fringilla. Nulla sed ligula venenatis ، rutrum lectus vel

en: Mention the name of the plugin or meta key if any
fa-AF: نام افزونه یا کلید متا را در صورت وجود ذکر کنید

en: Meta Key
fa-AF: کلید متا

en: Missing RTL/Unicode language(e.g Chinese, Arabic etc) support for PDF document.
fa-AF: از دست رفتن پشتیبانی زبان (مانند چینی، عربی و غیره) برای سند PDF.

en: Monitor payments using Stripe dashboard
fa-AF: پرداخت ها را با استفاده از داشبورد Stripe نظارت کنید

en: More order number templates
fa-AF: الگوهای شماره سفارش بیشتر

en: Multilingual support
fa-AF: پشتیبانی چند زبانه

en: Multiple address label layouts
fa-AF: طرح بندی برچسب آدرس های متعدد

en: Multiple display formats for bundled products
fa-AF: فرمت های نمایش چندگانه برای محصولات همراه

en: Multiple display options for bundle products
fa-AF: گزینه های نمایش چندگانه برای محصولات بسته

en: Multiple pre-built layouts
fa-AF: چند طرح از پیش ساخته شده

en: Multiple premium invoice templates to choose from
fa-AF: چندین الگوی فاکتور حق بیمه برای انتخاب

en: Multiple product recommendation layouts
fa-AF: طرح بندی های چندگانه توصیه محصول

en: Multiple templates to personalize the document
fa-AF: چندین الگو برای شخصی سازی سند

en: Multiple templates to personalize the label
fa-AF: چندین قالب برای شخصی کردن برچسب

en: My account - Order details page
fa-AF: حساب من - صفحه جزئیات سفارش

en: My account - Order lists page
fa-AF: حساب من - صفحه فهرست های سفارش

en: My templates
fa-AF: قالب‌های من

en: Name
fa-AF: نام

en: Need a field to add the tax id on checkout page
fa-AF: به فیلدی برای افزودن شناسه مالیاتی در صفحه پرداخت نیاز دارید

en: Next
fa-AF: بعدی

en: No
fa-AF: نه

en: No files found.
fa-AF: فایلی پیدا نشد.

en: No modules
fa-AF: بدون ماژول

en: No of Items
fa-AF: تعداد اقلام

en: No template found.
fa-AF: قالب پیدا نشد.

en: No temporary file found
fa-AF: فایل موقتی پیدا نشد

en: None
fa-AF: خالی

en: Normal
fa-AF: معمولی

en: Not interested
fa-AF: مایل نیستم

en: Note
fa-AF: توجه داشته باشید

en: Note:
fa-AF: توجه:

en: Offer store credits
fa-AF: اعتبار فروشگاه را ارائه دهید

en: Offers built-in label templates
fa-AF: الگوهای برچسب داخلی را ارائه می دهد

en: Offers cloud printing of invoice PDFs using PrintNode
fa-AF: چاپ ابری PDF فاکتورها را با استفاده از PrintNode ارائه می دهد

en: One or more order do not have invoice generated. Generate manually?
fa-AF: برای یک یا چند سفارش فاکتور ایجاد نشده است. آیا بصورت دستی ایجاد شوند؟

en: Opacity
fa-AF: تیرگی

en: Option to enable in-context checkout
fa-AF: گزینه ای برای فعال کردن پرداخت درون متنی

en: Option to include/exclude tax to Invoice
fa-AF: امکان درج/حذف مالیات به صورتحساب

en: Option to set up a specific PayPal locale
fa-AF: گزینه ای برای تنظیم یک منطقه PayPal خاص

en: Order
fa-AF: سفارش

en: Order Date
fa-AF: تاریخ سفارش

en: Order Date:
fa-AF: تاریخ سفارش:

en: Order Details
fa-AF: جزئیات سفارش

en: Order Discount
fa-AF: تخفیف سفارش

en: Order Meta
fa-AF: متا را سفارش دهید

en: Order No.:
fa-AF: تاریخ سفارش:

en: Order No:
fa-AF: شماره سفارش:

en: Order Number
fa-AF: شماره سفارش

en: Order date
fa-AF: تاریخ سفارش

en: Order date:
fa-AF: تاریخ سفارش:

en: Order discount
fa-AF: تخفیف سفارش

en: Order email
fa-AF: سفارش ایمیل

en: Order meta fields
fa-AF: فیلدهای متا برای سفارش

en: Order no:
fa-AF: شماره سفارش:

en: Order number
fa-AF: شماره سفارش

en: Order number (default)
fa-AF: شماره سفارش (پیش‌فرض)

en: Order, Coupon, Subscription Export Import for WooCommerce
fa-AF: سفارش، کوپن، واردات صادرات اشتراک برای WooCommerce

en: Other
fa-AF: سایر

en: Others
fa-AF: دیگران

en: Output
fa-AF: خروجی

en: PDF Invoices
fa-AF: فاکتورهای PDF

en: PDF library
fa-AF: کتابخانه PDF

en: PDF name format
fa-AF: فرمت تاریخ

en: PREVIEW
fa-AF: پیش نمایش

en: Package Number
fa-AF: شماره بسته

en: Packing slip
fa-AF: حواله ارسال

en: Partial and Full Refund of the order amount
fa-AF: بازپرداخت جزئی و کامل مبلغ سفارش

en: PayPal Express Checkout Payment Gateway for WooCommerce
fa-AF: PayPal Express Checkout Payment Gateway برای WooCommerce

en: Payment & subscription
fa-AF: پرداخت و اشتراک

en: Payment Method
fa-AF: روش پرداخت

en: Payment Method:
fa-AF: روش پرداخت:

en: Payment method
fa-AF: روش پرداخت

en: Payment method:
fa-AF: روش پرداخت:

en: Payment method:
fa-AF: روش پرداخت:

en: Payment received stamp
fa-AF: تاییدیه پرداخت

en: Ph No:
fa-AF: شماره Ph:

en: Phone No:
fa-AF: شماره تلفن:

en: Phone no:
fa-AF: شماره تلفن:

en: Phone number
fa-AF: شماره تلفن

en: Pick list
fa-AF: لیست انتخاب

en: Pick lists
fa-AF: لیست های انتخابی

en: Picklist
fa-AF: لیست انتخاب

en: Picklists Add-on
fa-AF: افزودنی لیست انتخاب

en: Please enter mandatory fields
fa-AF: لطفا رشته های اجباری را وارد کنید

en: Please enter name
fa-AF: لطفا نام را وارد کنید

en: Please enter order number
fa-AF: لطفا شماره سفارش را وارد کنید

en: Please fill the `from address` in the plugin's general settings.
fa-AF: لطفاً «از آدرس» را در تنظیمات عمومی افزونه پر کنید.

en: Please save all data before leaving this page. All unsaved data will be lost. Are you sure?
fa-AF: لطفا قبل از ترک این صفحه تمام اطلاعات را ذخیره کنید. تمام اطلاعات ذخیره نشده از دست خواهند رفت. آیا برای خروج مطمئن هستید؟

en: Please select json file
fa-AF: لطفا فایل json را انتخاب کنید

en: Please wait
fa-AF: لطفا شکیبا باشید

en: Plugin settings not available in my language
fa-AF: تنظیمات افزونه برای زبان مورد استفاده من در دسترس نیست

en: Postal code
fa-AF: کد پستی

en: Pre-built layout for documents
fa-AF: طرح از پیش ساخته شده برای اسناد

en: Pre-built layouts
fa-AF: طرح های از پیش ساخته شده

en: Pre-built layouts & customizable templates
fa-AF: طرح‌بندی‌های از پیش ساخته شده و قالب‌های قابل تنظیم

en: Pre-built layouts for documents
fa-AF: طرح های از پیش ساخته شده برای اسناد

en: Pre-built proforma invoice layouts
fa-AF: طرح های پیش فاکتور از پیش ساخته شده

en: Prefix
fa-AF: پیشوند

en: Premium
fa-AF: ځانګړې

en: Premium Extensions
fa-AF: برنامه های افزودنی پریمیوم

en: Premium extensions
fa-AF: افزونه های ممتاز

en: Premium version
fa-AF: به نسخه پریمیوم ارتقا دهید

en: Present
fa-AF: حاضر

en: Preview before printing
fa-AF: بازبینی قبل از اقدام به چاپ

en: Preview documents before printing
fa-AF: پیش نمایش اسناد قبل از چاپ

en: Preview sample PDF
fa-AF: بازبینی نمونه PDF ایجادشده

en: Price
fa-AF: قیمت

en: Price label
fa-AF: برچسب قیمت

en: Price text align
fa-AF: تراز متن قیمت

en: Print
fa-AF: چاپ یادداشت تحویل

en: Print Delivery note
fa-AF: چاپ یادداشت تحویل

en: Print Dispatch Label
fa-AF: چاپ برچسب ارسال

en: Print Invoice
fa-AF: چاپ فاکتور

en: Print Invoices
fa-AF: چاپ فاکتورها

en: Print PDF invoices for WooCommerce
fa-AF: چاپ فاکتورهای PDF برای WooCommerce

en: Print Packing slip
fa-AF: چاپ حواله بسته‌بندی

en: Print Shipping Label
fa-AF: چاپ برچسب حمل

en: Print button access for
fa-AF: دسترسی دکمه چاپ برای

en: Print invoice
fa-AF: چاپ فاکتور

en: Print/Download
fa-AF: چاپ/دانلود

en: Print/Download Delivery note
fa-AF: چاپ/دانلود یادداشت تحویل

en: Print/Download Dispatch Label
fa-AF: چاپ/دانلود برچسب اعزام

en: Print/Download Invoice
fa-AF: چاپ/دانلود فاکتور

en: Print/Download Packing slip
fa-AF: چاپ/دانلود برگه بسته بندی

en: Prints Packing List,Invoice,Delivery Note and Shipping Label.
fa-AF: لیست بسته بندی، فاکتور، یادداشت تحویل و برچسب حمل را چاپ می کند.

en: Privacy Policy
fa-AF: سیاست حفظ حریم خصوصی

en: Privacy compliance
fa-AF: رعایت حریم خصوصی

en: Pro Add-on
fa-AF: افزونه حرفه ای

en: Pro version
fa-AF: نسخه حرفه‌ای

en: Pro-rate charges till first renewal
fa-AF: هزینه های متناسب با نرخ تا اولین تمدید

en: Product
fa-AF: محصول

en: Product Import Export Plugin For WooCommerce
fa-AF: افزونه صادرات واردات محصول برای ووکامرس

en: Product Table
fa-AF: جدول محصول

en: Product attributes
fa-AF: ویژگی های محصول

en: Product label
fa-AF: برچسب محصول

en: Product meta fields
fa-AF: فیلدهای متا محصول

en: Product text align
fa-AF: تراز متن محصول

en: Proforma Invoices Add-on
fa-AF: افزونه Proforma Invoices

en: Proforma invoice
fa-AF: پیش فاکتور

en: Proforma invoice number format
fa-AF: فرمت شماره پیش فاکتور

en: Proforma invoices
fa-AF: پیش فاکتورها

en: Provide refunds to store credit
fa-AF: بازپرداخت برای اعتبار فروشگاه ارائه دهید

en: QR Code
fa-AF: کد QR

en: QR Code Addon for WooCommerce PDF Invoices
fa-AF: افزونه کد QR برای فاکتورهای PDF WooCommerce

en: QR code
fa-AF: کد QR

en: Qty label
fa-AF: تعداد برچسب

en: Qty text align
fa-AF: تراز مقدار متن

en: Quantity
fa-AF: تعداد

en: Quick setup page to add & edit recommendations
fa-AF: صفحه راه‌اندازی سریع برای افزودن و ویرایش توصیه‌ها

en: RTL support for documents
fa-AF: پشتیبانی RTL برای اسناد

en: Rate us now
fa-AF: اکنون به ما امتیاز دهید

en: Recommended 128MB or more
fa-AF: 128 مگابایت یا بیشتر توصیه می شود

en: Recommended for better performances
fa-AF: برای اجرای بهتر توصیه می شود

en: Recommended size is 150x50px.
fa-AF: اندازه پیشنهادی 150x50px است.

en: Recommended size is 150×50px
fa-AF: اندازه پیشنهادی 150×50 پیکسل است

en: Recommended to compress PDF documents
fa-AF: برای فشرده سازی اسناد PDF توصیه می شود

en: Recommended, will use fallback functions
fa-AF: توصیه می شود، از توابع بازگشتی استفاده می کند

en: Refer to our documentation to setup and get started
fa-AF: برای تنظیم و شروع استفاده به مستندات ما رجوع کنید

en: Refund
fa-AF: بازپرداخت

en: Refund in this order seems not having credit number yet. Do you want to manually generate one ?
fa-AF: به نظر می رسد بازپرداخت در این سفارش هنوز شماره اعتباری ندارد. آیا می خواهید به صورت دستی یکی را تولید کنید؟

en: Remind me later
fa-AF: بعدا یادآوری کن

en: Remote Print add-on for WooCommerce PDF Invoices - PrintNode
fa-AF: افزونه چاپ از راه دور برای فاکتورهای PDF WooCommerce - PrintNode

en: Removing year [Y] from the prefix will disable the annual reset functionality
fa-AF: حذف سال [Y] از پیشوند، عملکرد تنظیم مجدد سالانه را غیرفعال می کند

en: Removing year [Y] from the suffix will disable the annual reset functionality
fa-AF: حذف سال [Y] از پسوند، عملکرد تنظیم مجدد سالانه را غیرفعال می کند

en: Renewal interval & expiry customizations
fa-AF: بازه تمدید و سفارشی سازی انقضا

en: Replace the existing templates
fa-AF: الگوهای موجود را جایگزین کنید

en: Required
fa-AF: مورد نیاز

en: Required if you have images in your documents
fa-AF: در صورت داشتن تصاویر در اسناد خود الزامی است

en: Reset
fa-AF: بیاکتنه

en: Reset all settings to default
fa-AF: همه تنظیمات را به حالت پیش فرض بازنشانی کنید

en: Reset successfully
fa-AF: بازنشانی با موفقیت انجام شد

en: Reset will delete all the settings, saved templates and reset to the default settings
fa-AF: بازنشانی تمام تنظیمات، الگوهای ذخیره شده را حذف کرده و به تنظیمات پیش فرض بازنشانی می کند

en: Restrict coupons by country
fa-AF: کوپن ها را بر اساس کشور محدود کنید

en: Retain user passwords on import/export
fa-AF: رمزهای عبور کاربر را در هنگام واردات/صادرات حفظ کنید

en: Return Policy
fa-AF: دستورالعمل بازگشت

en: Return address
fa-AF: آدرس بازگشت

en: Return policy
fa-AF: دستورالعمل بازگشت

en: Review
fa-AF: مرور

en: Review now
fa-AF: هم‌اکنون مرور می‌کنم

en: Right
fa-AF: راست

en: S.No
fa-AF: شماره S

en: S.no
fa-AF: شماره S.No

en: SKU
fa-AF: کد انبار

en: SKU label
fa-AF: کد انبار برچسب

en: SKU text align
fa-AF: تراز متن کد انبار

en: SSN number
fa-AF: شماره SSN

en: SSN:
fa-AF: کد ملی:

en: Save
fa-AF: ذخیره

en: Save and activate
fa-AF: ذخیره و فعال کنید

en: Save before you proceed.
fa-AF: قبل از ادامه اقدام به ذخیره کنید.

en: Save document layout as template
fa-AF: ذخیره طرح سند به عنوان الگو

en: Saving
fa-AF: در حال ذخیره

en: Saving...
fa-AF: درحال ذخیره…

en: Scan and list cookies
fa-AF: کوکی ها را اسکن و فهرست کنید

en: Schedule automated import & export
fa-AF: واردات و صادرات خودکار را برنامه ریزی کنید

en: Schedule automated import and export
fa-AF: واردات و صادرات خودکار را برنامه ریزی کنید

en: Secure
fa-AF: امن است

en: Secured payments with SCA and 3D secure
fa-AF: پرداخت های ایمن با SCA و امن سه بعدی

en: Select One
fa-AF: یک مورد را انتخاب کنید

en: Select a name format for PDF invoice that includes invoice/order number.
fa-AF: قالب نامی برای فاکتور PDF انتخاب کنید که شامل فاکتور/شماره سفارش باشد.

en: Select country
fa-AF: انتخاب کشور

en: Select email classes that match the order statuses selected under the 'Automate invoice creation option. If no order status is selected, you must manually generate invoice to attach it with these order emails.
fa-AF: کلاس‌های ایمیلی را انتخاب کنید که با وضعیت سفارش انتخاب شده در زیر گزینه «ایجاد فاکتور خودکار» مطابقت دارند. اگر وضعیت سفارش انتخاب نشده است، باید به صورت دستی فاکتور ایجاد کنید تا آن را به این ایمیل‌های سفارش پیوست کنید.

en: Select/add order meta to display additional information related to the order on the invoice.
fa-AF: انتخاب/افزودن متای سفارش برای نمایش اطلاعات اضافی مربوط به سفارش در فاکتور.

en: Seller name
fa-AF: نام فروشنده

en: Seller tax ID
fa-AF: شناسه مالیاتی فروشنده

en: Send automated emails notifications
fa-AF: اعلان های ایمیل خودکار را ارسال کنید

en: Separate tax column in product table for multiple tax options in dispatch labels
fa-AF: ستون مالیات را در جدول محصول برای چندین گزینه مالیاتی در برچسب های ارسال جدا کنید

en: Separate tax column in product table for multiple tax options in proforma invoices
fa-AF: ستون مالیات را در جدول محصول برای چندین گزینه مالیاتی در پیش فاکتورها جدا کنید

en: Separate tax column in the product table for multiple tax options in invoices
fa-AF: ستون مالیات را در جدول محصول برای چندین گزینه مالیاتی در فاکتورها جدا کنید

en: Sequential Order Number for WooCommerce
fa-AF: شماره سفارش پی در پی برای ووکامرس

en: Serial No label
fa-AF: برچسب شماره سریال

en: Serial no text align
fa-AF: تراز سریال بدون متن

en: Set custom proforma invoice number
fa-AF: تنظیم شماره پیش فاکتور سفارشی

en: Set free trial and sign-up fee
fa-AF: هزینه آزمایشی و ثبت نام رایگان را تنظیم کنید

en: Set quote expiry period
fa-AF: تنظیم دوره انقضا قیمت

en: Set the  Size of the Shipping label to be either full page or custom size.
fa-AF: اندازه برچسب حمل و نقل را به صورت تمام صفحه یا اندازه سفارشی تنظیم کنید.

en: Set up a redirect page
fa-AF: یک صفحه تغییر مسیر راه اندازی کنید

en: Set up discounts on the recommended product bundle
fa-AF: برای بسته محصول پیشنهادی تخفیف ایجاد کنید

en: Settings
fa-AF: تنظیمات

en: Settings Updated
fa-AF: تنظیمات بروزرسانی شدند

en: Settings are empty
fa-AF: تنظیمات خالی است

en: Settings updated.
fa-AF: تنظیمات بروز شدند.

en: Ship Date:
fa-AF: تاریخ ارسال:

en: Ship to
fa-AF: ارسال به

en: Shipping
fa-AF: هزینه ارسال

en: Shipping Address
fa-AF: گیرنده

en: Shipping Address:
fa-AF: گیرنده:

en: Shipping Label
fa-AF: برچسب حمل

en: Shipping Label 1
fa-AF: برچسب حمل

en: Shipping Method
fa-AF: روش حمل و نقل

en: Shipping address
fa-AF: گیرنده

en: Shipping label
fa-AF: برچسب حمل

en: Shipping label size
fa-AF: سایز برچسب حمل

en: Shipping labels
fa-AF: برچسب های حمل و نقل

en: Shipping labels, Dispatch labels and Delivery Notes Module
fa-AF: برچسب های حمل و نقل، برچسب های ارسال و ماژول یادداشت های تحویل

en: Shipping labels, Dispatch labels and Delivery notes
fa-AF: برچسب های حمل و نقل، برچسب های ارسال و یادداشت های تحویل

en: Shop name
fa-AF: نام مغازه

en: Shortcode support for the Paypal Express button
fa-AF: پشتیبانی از کد کوتاه برای دکمه Paypal Express

en: Show Less
fa-AF: نمایش کمتر

en: Show More
fa-AF: بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر

en: Show Pay Later option at checkout
fa-AF: نمایش گزینه Pay Later هنگام تسویه حساب

en: Show different taxes in separate columns
fa-AF: مالیات های مختلف را در ستون های جداگانه نشان دهید

en: Show payment link on invoice
fa-AF: نمایش لینک پرداخت در فاکتور

en: Show print invoice button for customers
fa-AF: نمایش دکمه چاپ فاکتور برای مشتریان

en: Show print invoice button to customers
fa-AF: نمایش دکمه چاپ فاکتور برای مشتریان

en: Show print packing slip button to customers
fa-AF: نمایش دکمه چاپ بسته بندی به مشتریان

en: Show product variation data
fa-AF: نمایش داده های تنوع محصول

en: Show variation data for variable products
fa-AF: نمایش داده های تنوع برای محصولات متغیر

en: Show variation data of products
fa-AF: نمایش داده های تنوع محصولات

en: Shows a preview of the template on an actual order. Key in an order number to view the same.
fa-AF: بازبینی قالب را در یک سفارش واقعی نمایش می‌دهد. اگر خواستید یک شماره سفارش را وارد کنید تا همان را ببینید.

en: Signature type
fa-AF: نوع امضا

en: Skip invoice setup
fa-AF: رد شدن از تنظیم فاکتور

en: Smart Coupons for WooCommerce
fa-AF: بارگذاری از ووکامرس

en: Solid
fa-AF: خط ممتد

en: Some useful `filters` to extend plugin's functionality
fa-AF: چند فیلتر مفید برای افزایش عملکرد افزونه

en: Sort order items in product table
fa-AF: درج تصویبر محصول در کنار آن

en: Sort order items in the product table
fa-AF: اقلام سفارش را در جدول محصول مرتب کنید

en: Sort order items in the product table
fa-AF: اقلام سفارش را در جدول محصول مرتب کنید

en: Sort products based on Name or SKU
fa-AF: محصولات را بر اساس نام یا SKU مرتب کنید

en: Specify your company tax ID. For e.g., you may enter as VAT: GB123456789, GSTIN:0948745 or ABN:51 824 753 556
fa-AF: شناسه مالیات شرکت خود را مشخص کنید. برای مثال شما می توانید به عنوان مالیات بر ارزش افزوده وارد کنید: GB123456789 ، GSTIN: 0948745 یا ABN: 51 824 753 556

en: Start
fa-AF: شروع

en: Step 1
fa-AF: قدم 1

en: Step 2
fa-AF: قدم 2

en: Step 3
fa-AF: قدم 3

en: Style
fa-AF: سبک

en: Submit & Deactivate
fa-AF: ارسال و غیرفعالسازی

en: Subscriptions for WooCommerce
fa-AF: اشتراک برای WooCommerce

en: Subtotal
fa-AF: زیر مجموعه

en: Success
fa-AF: موفق

en: Successfully cleared all temp files.
fa-AF: همه فایل های موقت با موفقیت پاک شد.

en: Suffix
fa-AF: پسوند

en: Summary Table
fa-AF: جدول جمع بندی

en: Support
fa-AF: پشتیبانی

en: Support for additional fields that can be added to the feed
fa-AF: پشتیبانی از فیلدهای اضافی که می توانند به فید اضافه شوند

en: Support for multiple product types
fa-AF: پشتیبانی از انواع مختلف محصول

en: Support for serial and USB scales
fa-AF: پشتیبانی از ترازوهای سریال و USB

en: Supported address types
fa-AF: انواع آدرس های پشتیبانی شده

en: Supported by a team with 99% Customer Satisfaction Score
fa-AF: توسط تیمی با امتیاز رضایت مشتری 99٪ پشتیبانی می شود

en: Supported documents
fa-AF: سایر اسناد

en: Supports Excel, XML, CSV, and TSV file formats
fa-AF: پشتیبانی از فرمت های فایل Excel، XML، CSV و TSV

en: Supports WooCommerce Subscriptions for Express buttons
fa-AF: از اشتراک WooCommerce برای دکمه های Express پشتیبانی می کند

en: Supports automatic & manual printing
fa-AF: پشتیبانی از چاپ خودکار و دستی

en: Supports recurring discounts
fa-AF: از تخفیف های مکرر پشتیبانی می کند

en: Supports recurring payments
fa-AF: از پرداخت های مکرر پشتیبانی می کند

en: Switching to order number will disable the annual reset functionality
fa-AF: تغییر به شماره سفارش، عملکرد بازنشانی سالانه را غیرفعال می کند

en: Sync WooCommerce products to Facebook catalog
fa-AF: محصولات WooCommerce را با کاتالوگ فیس بوک همگام سازی کنید

en: Synchronize subscription renewal
fa-AF: همگام سازی تمدید اشتراک

en: System Configuration
fa-AF: پیکربندی سیستم

en: System Info
fa-AF: اطلاعات سیستم

en: Table body text color
fa-AF: رنگ متن بدنه جدول

en: Table head background
fa-AF: پس زمینه بالای جدول

en: Table head text color
fa-AF: رنگ متن بالای جدول

en: Tax ID
fa-AF: شناسه مالیاتی

en: Tax label
fa-AF: برچسب مالیات

en: Tax text align
fa-AF: تراز متن مالیات

en: Tel Field
fa-AF: فیلد تلفن

en: Tel:
fa-AF: تلفن:

en: Template created and activated.
fa-AF: قالب ایجاد و فعال شد.

en: Template created.
fa-AF: قالب ایجاد شد.

en: Template updated and activated.
fa-AF: قالب آپدیت و فعال شد.

en: Template updated.
fa-AF: قالب بروزرسانی شد.

en: Template with same name already exists.
fa-AF: الگویی با همین نام از قبل موجود است.

en: Templates
fa-AF: قالب‌ها

en: Text
fa-AF: متن

en: Text Color
fa-AF: رنگ متن

en: Text align
fa-AF: تراز متن

en: Text color
fa-AF: رنگ متن

en: That’s awesome! We’d love it if you take a moment to share what you think and help spread the word.
fa-AF: این عالی است! خوشحال می شویم اگر لحظه ای نظر خود را به اشتراک بگذارید و به انتشار آن کمک کنید.

en: The best-in-the-class import, export, and migration solutions for your WooCommerce data
fa-AF: بهترین راه حل های واردات، صادرات و مهاجرت برای داده های WooCommerce شما

en: The company name and the address details from this section will be used as the sender address in the invoice and other related documents.
fa-AF: نام شرکت و مشخصات آدرس این بخش به عنوان آدرس فرستنده در فاکتور و سایر اسناد مربوطه استفاده خواهد شد.

en: The date is displayed on the invoice. It can be either the order creation date or the invoiced date.
fa-AF: تاریخ در فاکتور نمایش داده می شود. این می تواند تاریخ ایجاد سفارش یا تاریخ فاکتور باشد.

en: The default library to be used PDF generation
fa-AF: کتابخانه پیش فرض برای تولید PDF استفاده می شود

en: The latest specified starting number will be used after reset
fa-AF: آخرین شماره شروع مشخص شده پس از تنظیم مجدد استفاده خواهد شد

en: The most popular payment gateways and subscription solutions to scale your business
fa-AF: محبوب ترین درگاه های پرداخت و راه حل های اشتراک برای گسترش کسب و کار شما

en: The plugin didn't work as expected
fa-AF: افزونه آنگونه که من انتظار داشتم کار نمی‌کند

en: The plugin is great, but I need specific feature that you don't support
fa-AF: افزونه عالی است، اما من ویژگی‌های خاصی مد نظرم است که شما پشتیبانی نمی‌کنید

en: The plugins %s and %s cannot be active in your store at the same time. Kindly deactivate one of these prior to activating the other.
fa-AF: افزونه های %s و %s نمی توانند همزمان در فروشگاه شما فعال باشند. لطفاً قبل از فعال سازی دیگری ، یکی از این موارد را غیرفعال کنید.

en: There is no items in this order.
fa-AF: هیچ موردی به این ترتیب وجود ندارد.

en: There is no order with this given id
fa-AF: هیچ سفارشی با این شناسه داده شده وجود ندارد

en: There is no order with this id
fa-AF: هیچ سفارشی با این آیدی وجود ندارد

en: This filter is used to alter the barcode information for all the document templates
fa-AF: این فیلتر برای تغییر اطلاعات بارکد برای تمام الگوهای سند استفاده می شود

en: This filter is used to alter the invoice date in all the document templates
fa-AF: این فیلتر برای تغییر تاریخ فاکتور در تمام قالب های سند استفاده می شود

en: This filter is used to alter the order date in all the document templates
fa-AF: این فیلتر برای تغییر تاریخ سفارش در تمام الگوهای سند استفاده می شود

en: This is basic template. In order to use premium feature, you need to switch and activate the premium template
fa-AF: این قالب پایه است. برای استفاده از ویژگی پریمیوم، باید قالب پریمیوم را تغییر داده و فعال کنید

en: This is premium template which is not compatible with the basic plugin
fa-AF: این قالب پریمیوم است که با پلاگین اصلی سازگار نیست

en: This template is not comaptible with QR Code addon plugin
fa-AF: این قالب با افزونه کد QR سازگار نیست

en: This way up
fa-AF: به این سمت بالا

en: This will remove all invoice numbers created by WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes & Shipping Labels by WebToffee.
fa-AF: این کار تمام شماره فاکتورهای ایجاد شده توسط فاکتورهای PDF WooCommerce، برگه های بسته بندی، یادداشت های تحویل و برچسب های حمل و نقل توسط WebToffee را حذف می کند.

en: Timely compatibility updates and bug fixes
fa-AF: به روز رسانی سازگاری به موقع و رفع اشکال

en: Title
fa-AF: عنوان

en: Title font size
fa-AF: اندازه قلم عنوان

en: To Address
fa-AF: به آدرس

en: To add a different meta key
fa-AF: برای افزودن یک متا کلید متفاوت

en: To add more than one custom order meta,
fa-AF: برای افزودن بیش از یک متای سفارش سفارشی،

en: To compress PDF documents
fa-AF: برای فشرده سازی اسناد PDF

en: To help you comply with invoice mandates that require QR Codes
fa-AF: برای کمک به شما در پیروی از دستورات فاکتور که به کدهای QR نیاز دارند

en: To include the keyed in name to the Invoice, ensure to select
fa-AF: برای گنجاندن نام کلید شده در فاکتور، مطمئن شوید که آن را انتخاب کنید

en: To include the uploaded image as logo to the invoice, ensure to select Company logo from
fa-AF: برای درج تصویر آپلود شده به عنوان لوگو در فاکتور، مطمئن شوید که آرم شرکت را از بین انتخاب کنید

en: To proceed with the import, please type %1$s in the field below
fa-AF: برای ادامه وارد کردن، لطفاً %1$s را در فیلد زیر تایپ کنید

en: To proceed with the reset, please type %1$s in the field below
fa-AF: برای ادامه بازنشانی، لطفاً %1$s را در فیلد زیر تایپ کنید

en: To:
fa-AF: به:

en: Total
fa-AF: جمع

en: Total Price
fa-AF: قیمت کل

en: Total Tax
fa-AF: جمع مالیات

en: Total Weight
fa-AF: مجموع وزن

en: Total files
fa-AF: مجموع فایل ها

en: Total label
fa-AF: برچسب کل

en: Total price
fa-AF: قیمت کل

en: Total tax
fa-AF: جمع مالیات

en: Total text align
fa-AF: تراز متن برچسب کل

en: Total weight label
fa-AF: برچسب وزن کل

en: Total weight text align
fa-AF: تراز متن وزن کل

en: Tracking Number
fa-AF: شماره پیگیری

en: Tracking Number:
fa-AF: شماره پیگیری:

en: Tracking number
fa-AF: شماره پیگیری

en: Tracking number:
fa-AF: شماره پیگیری:

en: Truncation did not complete as expected.
fa-AF: برش آن طور که انتظار می رفت کامل نشد.

en: Type in prefix/ suffix / date format if required
fa-AF: در صورت نیاز فرمت پیشوند / پسوند / تاریخ را تایپ کنید

en: Type template name to search
fa-AF: برای جستجو نام قالب را تایپ کنید

en: URL Coupons for WooCommerce
fa-AF: کوپن های URL برای WooCommerce

en: Unable to add from third party plugin that collects customer VAT(or GSTIN or ABN etc)
fa-AF: نمی‌توان از افزونه شخص ثالثی که VAT (یا GSTIN یا ABN و غیره) مشتری را جمع‌آوری می‌کند، اضافه کرد.

en: Unable to generate PDF.
fa-AF: ایجاد PDF ممکن نشد.

en: Unable to load template.
fa-AF: بارگذاری قالب ممکن نیست.

en: Unable to print Delivery note. Please check the items in the order.
fa-AF: چاپ یادداشت تحویل میسر نشد. لطفا مورد را در سفارش بررسی نمایید.

en: Unable to print Packing slip. Please check the items in the order.
fa-AF: چاپ حواله بسته‌بندی میسر نشد. لطفا سفارش را بررسی نمایید.

en: Unable to save theme.
fa-AF: ذخیره تم ممکن نیست.

en: Unable to switch view.
fa-AF: تغییر دید ممکن نیست.

en: Unable to update settings due to an internal error. %s To troubleshoot please click %s here. %s
fa-AF: به دلیل خطای داخلی نمی توان تنظیمات را به روز کرد. %s برای عیب یابی لطفاً %s اینجا را کلیک کنید. %s

en: Unit Price
fa-AF: قیمت واحد

en: Unit price
fa-AF: قیمت واحد

en: Unlock limitless possibilities of invoice customization with the addon -
fa-AF: باز کردن امکانات بی حد و حصر سفارشی سازی فاکتور با افزونه -

en: Untitled template
fa-AF: قالب بدون نام

en: Update Settings
fa-AF: به روز رسانی تنظیمات

en: Updated
fa-AF: به روز شد

en: Upgrade To Premium
fa-AF: ارتقا به نسخه پرمیوم

en: Upgrade to premium
fa-AF: ارتقا به نسخه پرمیوم

en: Upload logo
fa-AF: لوگو بارگذاری کنید

en: Upload your image
fa-AF: تصویر خود را آپلود کنید

en: Use custom number format & length
fa-AF: از قالب و طول شماره سفارشی استفاده کنید

en: Use custom number series to number documents
fa-AF: از سری اعداد سفارشی برای شماره گذاری اسناد استفاده کنید

en: Use invoice created date
fa-AF: از تاریخ ایجاد فاکتور استفاده کنید

en: Use latest settings for invoice
fa-AF: از آخرین تنظیمات برای فاکتور استفاده کنید

en: Use order date
fa-AF: از تاریخ سفارش استفاده کنید

en: Use order date as input instead.
fa-AF: به جای آن از تاریخ سفارش به عنوان ورودی استفاده کنید.

en: Use order number as document number
fa-AF: از شماره سفارش به عنوان شماره سند استفاده کنید

en: Use upsells, cross-sells, & related products as frequently bought products
fa-AF: از محصولات فروش متقابل، فروش متقابل و محصولات مرتبط به عنوان محصولاتی که اغلب خریداری می شوند استفاده کنید

en: User consent logging
fa-AF: ثبت رضایت کاربر

en: Users who haven`t logged will also be allowed to print
fa-AF: کاربرانی که وارد نشده اند نیز مجاز به چاپ خواهند بود

en: Users will be redirected to login page if not logged in
fa-AF: در صورت عدم ورود کاربران به صفحه ورود هدایت می شوند

en: VAT
fa-AF: مالیات بر ارزش افزوده

en: VAT number
fa-AF: شماره مالیات بر ارزش افزوده

en: VAT:
fa-AF: مالیات بر ارزش افزوده:

en: Verified compatibility with major plugins
fa-AF: سازگاری تأیید شده با افزونه های اصلی

en: View add-on
fa-AF: مشاهده افزونه

en: View live preview of customization
fa-AF: مشاهده پیش نمایش زنده از سفارشی سازی

en: View progress
fa-AF: مشاهده پیشرفت

en: View sample customization demo
fa-AF: مشاهده نسخه نمایشی سفارشی سازی

en: Visual
fa-AF: دیداری

en: WPML compatibility
fa-AF: سازگاری WPML

en: WPML compatibilityCustomize label sizes
fa-AF: سازگاری WPML اندازه برچسب را سفارشی کنید

en: WPML multilingual and multicurrency support
fa-AF: پشتیبانی چند زبانه و چند ارزی WPML

en: WT PDF Invoice Debug
fa-AF: اشکال زدایی فاکتور WT PDF

en: We do not collect any personal data when you submit this form. It's your feedback that we value.
fa-AF: وقتی شما این فرم را تکمیل می‌کنید ما هیچگونه اطلاعات شخصی را جمع‌آوری نمی‌کنیم. این فقط بازخورد شماست که برای ما مهم است.

en: We would love to help you on any queries or issues.
fa-AF: ما مشتاقیم تا در مورد هرگونه سوال یا مشکلی به شما کمک کنیم.

en: WebToffee
fa-AF: وب تافی

en: WebToffee WooCommerce Gift Cards
fa-AF: کارت های هدیه WebToffee WooCommerce

en: WebToffee WooCommerce Product Feed & Sync Manager
fa-AF: مدیر فید و همگام سازی محصولات WebToffee WooCommerce

en: WebToffee WooCommerce Request A Quote
fa-AF: WebToffee WooCommerce درخواست یک نقل قول

en: Weight
fa-AF: وزن

en: Weight:
fa-AF: وزن:

en: What did you expect?
fa-AF: شما چه انتظاراتی داشتید؟

en: What length would you prefer for your credit note
fa-AF: چه طولی را برای اسکناس اعتباری خود ترجیح می دهید

en: What length would you prefer for your invoice
fa-AF: چه طولی را برای فاکتور خود ترجیح می دهید

en: What length would you prefer for your invoice number
fa-AF: چه طولی را برای شماره فاکتور خود ترجیح می دهید

en: What length would you prefer for your proforma invoice
fa-AF: چه طولی را برای پیش فاکتور خود ترجیح می دهید

en: What should be the starting number for your credit notes?
fa-AF: شماره شروع اوراق اعتباری شما چه عددی باید باشد؟

en: What should be the starting number for your invoices?
fa-AF: شماره شروع فاکتورهای شما چقدر باید باشد؟

en: What should be the starting number for your proforma invoices?
fa-AF: شماره شروع پیش فاکتورهای شما چقدر باید باشد؟

en: When enabled, replaces state code with state name in the from, return, billing and shipping addresses
fa-AF: هنگامی که فعال باشد، کد ایالت را با نام ایالت در آدرس های از، برگشت، صورتحساب و حمل و نقل جایگزین می کند

en: Which language?
fa-AF: کدام زبان؟

en: Which plugin?
fa-AF: کدام افزونه؟

en: Width
fa-AF: عرض

en: WooCommerce Address Labels plugin
fa-AF: افزونه WooCommerce Address Labels

en: WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips and Credit Notes plugin
fa-AF: افزونه WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips and Credit Notes

en: WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes and Shipping Labels
fa-AF: فاکتورهای PDF WooCommerce، برگه های بسته بندی، یادداشت های تحویل و برچسب های حمل و نقل

en: WooCommerce Pick lists plugin
fa-AF: افزونه WooCommerce Pick lists

en: WooCommerce Picklists plugin
fa-AF: افزونه WooCommerce Picklists

en: WooCommerce Proforma Invoices
fa-AF: فاکتورهای پروفرم ووکامرس

en: WooCommerce Proforma Invoices plugin
fa-AF: افزونه WooCommerce Proforma Invoices

en: WooCommerce Shipping labels, Dispatch labels and Delivery Notes plugin
fa-AF: افزونه برچسب های حمل و نقل ووکامرس، برچسب های ارسال و یادداشت های تحویل

en: WooCommerce Stripe Payment Gateway
fa-AF: درگاه پرداخت ووکامرس استریپ

en: Woocommerce PDF invoices, packing slips, delivery notes, and shipping labels
fa-AF: فاکتورهای PDF WooCommerce، برگه های بسته بندی، یادداشت های تحویل و برچسب های حمل و نقل

en: WordPress Users & WooCommerce Customers Import Export
fa-AF: صادرات کاربران وردپرس و مشتریان ووکامرس

en: Would you like us to assist you?
fa-AF: آیا دوست دارید ما به شما کمک کنیم؟

en: Writtable
fa-AF: قابل نوشتن

en: Yes
fa-AF: بله

en: You are covered by our 30-Day Money Back Guarantee
fa-AF: شما تحت پوشش 30 روز ضمانت برگشت وجه ما هستید

en: You are not allowed to access this page
fa-AF: شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید

en: You are not allowed to do this action
fa-AF: شما مجاز به انجام این عمل نیستید

en: You are not allowed to view this page.
fa-AF: شما مجاز به مشاهده این صفحه نیستید.

en: You are using free version of %1$s. %2$s Checkout premium here %3$s.
fa-AF: شما از نسخه رایگان %1$s استفاده می کنید. %2$s حق بیمه را از اینجا پرداخت کنید %3$s.

en: You can add additional column head via `wf_pklist_alter_product_table_head` filter. You need to add column data via this filter. (Works with Invoice and Dispatch label only)
fa-AF: می‌توانید سر ستون اضافی را از طریق فیلتر «wf_pklist_alter_product_table_head» اضافه کنید. باید داده های ستون را از طریق این فیلتر اضافه کنید. (فقط با فاکتور و برچسب ارسال کار می کند)

en: You can add additional column head via `wf_pklist_alter_product_table_head` filter. You need to add column data via this filter. (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
fa-AF: می‌توانید سر ستون اضافی را از طریق فیلتر «wf_pklist_alter_product_table_head» اضافه کنید. باید داده های ستون را از طریق این فیلتر اضافه کنید. (فقط با لیست بسته بندی، برچسب حمل و یادداشت تحویل کار می کند)

en: You can add custom/predefined order meta using its key
fa-AF: می‌توانید متای سفارشی/از پیش تعریف‌شده را با استفاده از کلید آن اضافه کنید

en: You can add more than 1 order meta in
fa-AF: می توانید بیش از 1 متای سفارش را به آن اضافه کنید

en: You can control the visibility of the seal according to order status via filters. See filter documentation %s here. %s
fa-AF: شما می توانید دید مهر و موم را با توجه به وضعیت سفارش از طریق فیلترها کنترل کنید. اسناد فیلتر %s را اینجا ببینید. %s

en: You can edit an existing item by using its key.
fa-AF: شما می توانید یک مورد موجود را با استفاده از کلید آن ویرایش کنید.

en: You can't undo this action. Are you sure?
fa-AF: این عمل قابل بازگشت نیست. آیا مطمئن هستید؟

en: You have to select order(s) first!
fa-AF: اول باید سفارش/سفارشات را انتخاب کنید!

en: You`ve just created
fa-AF: شما به تازگی ایجاد کرده اید

en: Your next %s number would be
fa-AF: شماره %s بعدی شما خواهد بود

en: [prefix][invoice_no]
fa-AF: [پیشوند] [invoice_no]

en: [prefix][order_no]
fa-AF: [پیشوند] [سفارش_نه]

en: allow_url_fopen disabled
fa-AF: allow_url_fopen غیرفعال است

en: commercial documents using
fa-AF: اسناد تجاری با استفاده از

en: from
fa-AF: از جانب

en: incl. tax
fa-AF: شامل مالیات

en: is required
fa-AF: اجباری

en: mPDF add-on
fa-AF: افزونه mPDF

en: n/a
fa-AF: در دسترس نیست

en: number has not been generated yet. Do you want to manually generate one ?
fa-AF: تعداد هنوز ایجاد نشده است آیا می خواهید یکی را به صورت دستی ایجاد کنید؟

en: orders listing page
fa-AF: صفحه لیست سفارشات

[ctx: placeholder]
en: Enter
fa-AF: وارد‌کردن

en: search filter
fa-AF: فیلتر جستجو

en: the %s number would be
fa-AF: شماره %s خواهد بود

en: upgrade to premium version
fa-AF: به نسخه پریمیوم ارتقا دهید

en: via %s
fa-AF: از طریق %s

en: ‘Generate invoice for free orders’ is disabled in Invoice settings > Advanced. You are attempting to generate invoice for this free order. Proceed?
fa-AF: "ایجاد فاکتور برای سفارشات رایگان" در تنظیمات فاکتور> پیشرفته غیرفعال است. شما در حال تلاش برای ایجاد فاکتور برای این سفارش رایگان هستید. ادامه دهید؟
