WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes - en to nl-NL translation catalogue (1031 entries)

en: %s WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes & Shipping Labels (Basic) %s is enabled but not effective. It requires %s WooCommerce %s in order to work.
nl-NL: %s WooCommerce PDF-facturen, pakbonnen, leveringsnota's en verzendlabels (basis) %s is ingeschakeld maar niet effectief. Het vereist %s WooCommerce %s om te werken.

en: (But customer notes can be added)
nl-NL: (Maar klantnotities kunnen worden toegevoegd)

en: (Visual and code editor)
nl-NL: (Visuele en code-editor)

en: (Visual editor)
nl-NL: (Visuele editor)

en: 20+ predefined gift card templates
nl-NL: 20+ vooraf gedefinieerde cadeaubonsjablonen

en: 30 Day Money Back Guarantee
nl-NL: 30-dagen-geld-terug-garantie

en: 5.6 or higher recommended
nl-NL: 5.6 of hoger aanbevolen

en: Accepts payment using multiple Alternative Payment Methods (APM)
nl-NL: Accepteert betaling via meerdere alternatieve betaalmethoden (APM)

en: Access denied !!!.
nl-NL: Toegang geweigerd !!!.

en: Action
nl-NL: Actie

en: Activate
nl-NL: Activeren

en: Activates Stripe checkout
nl-NL: Activeert Stripe-afrekenen

en: Active
nl-NL: Actief

en: Add
nl-NL: Toevoegen

en: Add & update data while importing
nl-NL: Gegevens toevoegen en bijwerken tijdens het importeren

en: Add 20+ payment methods
nl-NL: Voeg meer dan 20 betaalmethoden toe

en: Add a custom suffix for order numbers
nl-NL: Voeg een aangepast achtervoegsel toe voor bestelnummers

en: Add a payment link to invoice
nl-NL: Voeg een betaallink toe aan de factuur

en: Add a print delivery note button to the order email
nl-NL: Voeg een knop voor het afdrukken van een leveringsbon toe aan de bestel-e-mail

en: Add a print label button to the order email
nl-NL: Voeg een knop Label afdrukken toe aan de bestel-e-mail

en: Add a print packing slip button to My account page
nl-NL: Voeg een knop Pakbon afdrukken toe aan Mijn accountpagina

en: Add additional column in product table
nl-NL: Extra kolom toevoegen in producttabel

en: Add additional column in product table of package documents
nl-NL: Extra kolom toevoegen in producttabel van pakketdocumenten

en: Add additional data to invoice layout
nl-NL: Voeg extra gegevens toe aan de factuurlay-out

en: Add additional info
nl-NL: Extra info toevoegen

en: Add additional information
nl-NL: Voeg extra informatie toe

en: Add additional order & product meta fields
nl-NL: Voeg extra metavelden voor bestellingen en producten toe

en: Add additional product & order data fields
nl-NL: Voeg extra product- en bestelgegevensvelden toe

en: Add additional product attributes
nl-NL: Voeg extra productkenmerken toe

en: Add and update data while importing
nl-NL: Gegevens toevoegen en bijwerken tijdens het importeren

en: Add company logo & return policy to label
nl-NL: Voeg bedrijfslogo en retourbeleid toe aan het label

en: Add custom data to documents
nl-NL: Voeg aangepaste gegevens toe aan documenten

en: Add custom data to invoices
nl-NL: Voeg aangepaste gegevens toe aan facturen

en: Add custom fields to shipping label layout
nl-NL: Voeg aangepaste velden toe aan de lay-out van verzendlabels

en: Add custom footer
nl-NL: Aangepaste voettekst toevoegen

en: Add custom footers to packing slips
nl-NL: Voeg aangepaste voetteksten toe aan pakbonnen

en: Add custom templates for gift cards
nl-NL: Voeg aangepaste sjablonen voor cadeaubonnen toe

en: Add customer note
nl-NL: Voeg aangepast veld toe

en: Add date to credit note number
nl-NL: Datum toevoegen aan creditnotanummer

en: Add date to invoice number
nl-NL: Datum toevoegen aan factuurnummer

en: Add date to proforma invoice number
nl-NL: Datum toevoegen aan proforma factuurnummer

en: Add extra product & order data fields
nl-NL: Voeg extra product- en bestelgegevensvelden toe

en: Add extra text in received seal
nl-NL: Voeg extra tekst toe in ontvangen zegel

en: Add extra text in received seal.
nl-NL: Voeg extra tekst in ontvangen verbinding toe.

en: Add footer
nl-NL: Voettekst toevoegen

en: Add multiple shipping labels in one page
nl-NL: Voeg meerdere verzendlabels toe op één pagina

en: Add multiple shipping labels on one page
nl-NL: Voeg meerdere verzendlabels toe op één pagina

en: Add new
nl-NL: Nieuwe toevoegen

en: Add notes like fragile, keep dry, etc.
nl-NL: Voeg notities toe zoals breekbaar, droog houden, etc.

en: Add order & product meta fields
nl-NL: Voeg metavelden voor bestellingen en producten toe

en: Add order meta fields
nl-NL: Voeg metavelden voor bestellingen toe

en: Add order meta fields
nl-NL: Voeg metavelden voor bestellingen toe

en: Add order meta fields to shipping labels
nl-NL: Voeg metavelden voor bestellingen toe aan verzendlabels

en: Add print document button to selected order emails
nl-NL: Voeg de printdocumentknop toe aan geselecteerde bestel-e-mails

en: Add product & order meta fields
nl-NL: Voeg metavelden voor producten en bestellingen toe

en: Add product attributes
nl-NL: Voeg productkenmerken toe

en: Add product images to packing slips
nl-NL: Voeg productafbeeldingen toe aan pakbonnen

en: Add product meta fields
nl-NL: Product-metavelden toevoegen

en: Add product meta fields & attributes
nl-NL: Voeg productmetavelden en -kenmerken toe

en: Add product variation
nl-NL: Productvariatie toevoegen

en: Add product variation in package documents
nl-NL: Productvariatie toevoegen in pakketdocumenten

en: Add product variation in product (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
nl-NL: Productvariatie in product toevoegen (werkt alleen met paklijst, verzendlabel en afleverbon)

en: Add product variation. (Works with Invoice and Dispatch label only)
nl-NL: Productvariatie toevoegen. (Werkt alleen met factuur- en verzendlabel)

en: Add quote button to the product & shop pages
nl-NL: Voeg een offerteknop toe aan de product- en winkelpagina's

en: Add shop details
nl-NL: Voeg winkelgegevens toe

en: Add usage restrictions for gift cards
nl-NL: Voeg gebruiksbeperkingen toe voor cadeaubonnen

en: Add ‘Pay Later’ option at checkout
nl-NL: Voeg de optie ‘Betaal later’ toe bij het afrekenen

en: Add/Edit Order Meta Field
nl-NL: Metaveld order toevoegen / bewerken

en: Additional feed intervals (30 minutes, 6 hours, 12 hours)
nl-NL: Extra voerintervallen (30 minuten, 6 uur, 12 uur)

en: Address Label Add-on
nl-NL: Add-on voor adreslabels

en: Address details
nl-NL: Adresgegevens

en: Address font size
nl-NL: Adres lettergrootte

en: Address label
nl-NL: Label voor adres

en: Address labels
nl-NL: Adresetiketten

en: Address line 1
nl-NL: Adresregel 1

en: Address line 2
nl-NL: Adresregel 2

en: Adds Express PayPal Checkout Option on the product page and Mini-cart for faster checkout
nl-NL: Voegt Express PayPal Checkout-optie toe op de productpagina en mini-cart voor sneller afrekenen

en: Adds Footer to the delivery note
nl-NL: Voegt voettekst toe aan de pakbon

en: Adds Footer to the packing slip
nl-NL: Voegt voettekst toe aan de pakbon

en: Adds PayPal Smart Button Checkout option
nl-NL: Voegt PayPal Smart Button Checkout-optie toe

en: Adds customer note in the dispatch label
nl-NL: Voegt klantnotitie toe aan het verzendlabel

en: Adds customer note to the delivery note
nl-NL: Voegt klantnota toe aan de pakbon

en: Adds customer note to the packing slip
nl-NL: Voegt klantnotitie toe aan de pakbon

en: Adds footer in dispatch label
nl-NL: Voegt voettekst toe aan verzendlabel

en: Adds footer to the  Shipping label
nl-NL: Voegt voettekst toe aan het verzendlabel

en: Adds product image to the line items in the product table
nl-NL: Voegt een productafbeelding toe aan de regelitems in de producttabel

en: Admins and customers both can leverage this feature wherever applicable. Disabling will remove all the provisions. Yet, the invoices are customizable.
nl-NL: Beheerders en klanten kunnen deze functie beide gebruiken waar van toepassing. Door uit te schakelen worden alle voorzieningen verwijderd. Toch zijn de facturen aanpasbaar.

en: Advanced BOGO Coupons
nl-NL: Geavanceerde BOGO-coupons

en: Advanced filters and customizations for import & export
nl-NL: Geavanceerde filters en aanpassingen voor import en export

en: Advanced filters and customizations for import and export
nl-NL: Geavanceerde filters en aanpassingen voor import en export

en: Advanced options
nl-NL: Geavanceerde opties

en: Advanced visual and code editor
nl-NL: Geavanceerde visuele en code-editor

en: Align
nl-NL: Uitlijnen

en: All document types
nl-NL: Alle documenttypen

en: All fields are mandatory
nl-NL: Alle velden zijn verplicht

en: All unsaved changes will be lost upon switching to a new layout.
nl-NL: Alle niet-opgeslagen wijzigingen gaan verloren bij het overschakelen naar een nieuwe lay-out.

en: All users
nl-NL: Alle gebruikers

en: Allow coupon combinations
nl-NL: Couponcombinaties toestaan

en: Allow customers to print invoices
nl-NL: Laat klanten facturen afdrukken

en: Allow remote stylesheets and images
nl-NL: Externe stylesheets en afbeeldingen toestaan

en: Allows customers to print the invoice from the specified pages.
nl-NL: Hiermee kunnen klanten de factuur afdrukken vanaf de opgegeven pagina's.

en: Allows guest checkout
nl-NL: Maakt het afrekenen van gasten mogelijk

en: Already tried the free %s WebToffee mPDF addon %s.
nl-NL: Heb de gratis %s WebToffee mPDF-add-on %s al geprobeerd.

en: Alter additional item meta
nl-NL: Wijzig extra item meta

en: Alter barcode information
nl-NL: Barcode-informatie wijzigen

en: Alter billing address
nl-NL: Factuuradres wijzigen

en: Alter dispatch date
nl-NL: Verzenddatum wijzigen

en: Alter fee
nl-NL: Wijziging vergoeding

en: Alter formated item price. (Works with Invoice and Dispatch label only)
nl-NL: Opgemaakte artikelprijs wijzigen. (Werkt alleen met factuur- en verzendlabel)

en: Alter formated item total. (Works with Invoice and Dispatch label only)
nl-NL: Opgemaakt itemtotaal wijzigen. (Werkt alleen met factuur- en verzendlabel)

en: Alter formated subtotal
nl-NL: Opgemaakt subtotaal wijzigen

en: Alter invoice date
nl-NL: Factuurdatum wijzigen

en: Alter item price
nl-NL: Artikelprijs wijzigen

en: Alter item price format
nl-NL: Formaat artikelprijs wijzigen

en: Alter item price. (Works with Invoice and Dispatch label only)
nl-NL: Artikelprijs wijzigen. (Werkt alleen met factuur- en verzendlabel)

en: Alter item quantity
nl-NL: Artikelhoeveelheid wijzigen

en: Alter item quantity in package documents
nl-NL: Artikelhoeveelheid in pakketdocumenten wijzigen

en: Alter item quantity in product table (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
nl-NL: Wijzig de artikelhoeveelheid in de producttabel (werkt alleen met paklijst, verzendlabel en pakbon)

en: Alter item quantity. (Works with Invoice and Dispatch label only)
nl-NL: Artikelhoeveelheid wijzigen. (Werkt alleen met factuur- en verzendlabel)

en: Alter item total
nl-NL: Artikeltotaal wijzigen

en: Alter item total format
nl-NL: Totaal formaat van item wijzigen

en: Alter item total in package documents
nl-NL: Artikeltotaal wijzigen in pakketdocumenten

en: Alter item total in product table (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
nl-NL: Wijzig het itemtotaal in de producttabel (werkt alleen met paklijst, verzendlabel en pakbon)

en: Alter item total. (Works with Invoice and Dispatch label only)
nl-NL: Artikeltotaal wijzigen. (Werkt alleen met factuur- en verzendlabel)

en: Alter order date
nl-NL: Bestellingsdatum wijzigen

en: Alter product name
nl-NL: Productnaam wijzigen

en: Alter product name in product (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
nl-NL: Wijzig de productnaam in het product (werkt alleen met paklijst, verzendlabel en pakbon)

en: Alter product name. (Works with Invoice and Dispatch label only)
nl-NL: Productnaam wijzigen. (Werkt alleen met factuur- en verzendlabel)

en: Alter product table column
nl-NL: Producttabelkolom wijzigen

en: Alter product table column in package documents
nl-NL: Wijzig de producttabelkolom in pakketdocumenten

en: Alter product table column. (Works with Invoice and Dispatch label only)
nl-NL: Wijzig de producttabelkolom. (Werkt alleen met factuur- en verzendlabel)

en: Alter product table column. (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
nl-NL: Wijzig de producttabelkolom. (Werkt alleen met paklijst, verzendlabel en pakbon)

en: Alter product table head.(Add, remove, change order)
nl-NL: Wijzig de tafelkop van het product. (Toevoegen, verwijderen, volgorde wijzigen)

en: Alter product table head.(Add,remove, change the order)
nl-NL: Wijzig de tafelkop van het product. (Toevoegen, verwijderen, de volgorde wijzigen)

en: Alter shipping address
nl-NL: Verzendadres wijzigen

en: Alter shipping from address
nl-NL: Verzending van adres wijzigen

en: Alter shipping method
nl-NL: Verzendmethode wijzigen

en: Alter subtotal
nl-NL: Subtotaal wijzigen

en: Alter subtotal format
nl-NL: Formaat van subtotaal wijzigen

en: Alter template HTML before printing
nl-NL: Sjabloon-HTML wijzigen voordat u gaat afdrukken

en: Alter template HTML before printing.
nl-NL: Wijzig sjabloon-HTML voordat u gaat afdrukken.

en: Alter the footer data
nl-NL: De voettekstgegevens wijzigen

en: Alter the footer data.
nl-NL: Wijzig de voettekstgegevens.

en: Alter the product name in package documents
nl-NL: Wijzig de productnaam in pakketdocumenten

en: Alter the settings array
nl-NL: Wijzig de instellingenmatrix

en: Alter the variation data.
nl-NL: Wijzig de variatiegegevens.

en: Alter total fee
nl-NL: Totale vergoeding wijzigen

en: Alter total price
nl-NL: Totaalprijs wijzigen

en: Alter total price in words
nl-NL: Verander de totale prijs in woorden

en: Angle
nl-NL: Hoek

en: Assign QR code to all of invoices generated for the orders in your store
nl-NL: Wijs een QR-code toe aan alle facturen die zijn gegenereerd voor de bestellingen in uw winkel

en: Assign QR codes to all generated invoices
nl-NL: Wijs QR-codes toe aan alle gegenereerde facturen

en: Assign different types of info in your QR code, including:
nl-NL: Wijs verschillende soorten informatie toe aan uw QR-code, waaronder:

en: Assits in GDPR (RGPD, DSVGO), LGPD, CNIL, POPIA, and CCPA
nl-NL: Ondersteuning bij AVG (RGPD, DSVGO), LGPD, CNIL, POPIA en CCPA

en: Attach document to order email
nl-NL: Voeg een document toe aan de bestel-e-mail

en: Attach documents to selected order status emails
nl-NL: Voeg documenten toe aan geselecteerde e-mails met de bestelstatus

en: Attach invoice PDF to admin email
nl-NL: Voeg de factuur-pdf toe aan de beheerders-e-mail

en: Attach invoice PDF to order emails
nl-NL: Voeg een factuur-pdf toe aan bestel-e-mails

en: Attach invoice pdf in WooCommerce Email
nl-NL: Factuur-pdf bijvoegen in WooCommerce e-mail

en: Attach invoice pdf in customer email
nl-NL: Factuur-pdf bijvoegen in de e-mail van de klant

en: Attach proforma invoice PDF to order emails
nl-NL: Voeg een proforma-factuur-pdf toe aan bestel-e-mails

en: Attach sales terms
nl-NL: Verkoopvoorwaarden bijvoegen

en: Attach special notes with proforma invoices
nl-NL: Voeg speciale opmerkingen toe aan proforma-facturen

en: Attach transport & sales terms
nl-NL: Transport- en verkoopvoorwaarden bijvoegen

en: Attach transport terms
nl-NL: Transportvoorwaarden bijvoegen

en: Auto reset sequence per month/year etc
nl-NL: Automatische resetsequentie per maand/jaar etc

en: Auto-generate invoices, packing slips, and credit notes
nl-NL: Genereer automatisch facturen, pakbonnen en creditnota's

en: Automate invoice creation
nl-NL: Automatiseer het maken van facturen

en: Automatic cleanup
nl-NL: Automatische opschoning

en: Automatic email alerts for admin & users
nl-NL: Automatische e-mailwaarschuwingen voor beheerders en gebruikers

en: Automatically add products
nl-NL: Voeg automatisch producten toe

en: Automatically attach packing slip with order email
nl-NL: Voeg automatisch een pakbon toe aan de bestel-e-mail

en: Automatically block cookies/script
nl-NL: Cookies/script automatisch blokkeren

en: Automatically create invoice based on order status
nl-NL: Maak automatisch een factuur op basis van de bestelstatus

en: Automatically creates invoices for selected order statuses.
nl-NL: Maakt automatisch facturen aan voor geselecteerde orderstatussen.

en: Automatically email picklists based on order status
nl-NL: Automatisch keuzelijsten e-mailen op basis van de bestelstatus

en: Automatically generate professional WooCommerce order-related documents for all your orders
nl-NL: Genereer automatisch professionele WooCommerce-bestellinggerelateerde documenten voor al uw bestellingen

en: Automatically generate suggestions based on order history
nl-NL: Genereer automatisch suggesties op basis van de bestelgeschiedenis

en: Automatically send quotes to users
nl-NL: Stuur automatisch offertes naar gebruikers

en: Back
nl-NL: Terug

en: Barcode
nl-NL: Bar
    code

en: Based on order number
nl-NL: Gebaseerd op bestelnummer

en: Basic - 0
nl-NL: Basis - 0

en: Basic - 1
nl-NL: Basis - 1

en: Before using this tool, please make sure you followed the steps described in this article %1$s how to reset/delete existing invoice numbers%2$s.
nl-NL: Voordat u dit hulpprogramma gebruikt, moet u ervoor zorgen dat u de stappen heeft gevolgd die in dit artikel worden beschreven %1$s hoe u bestaande factuurnummers opnieuw instelt/verwijdert%2$s.

en: Better with transparent PNG images
nl-NL: Beter met transparante PNG-afbeeldingen

en: Bill to
nl-NL: Factuur naar

en: Billing Address
nl-NL: Facturatie adres

en: Billing Address:
nl-NL: Facturatie adres:

en: Billing address
nl-NL: Factuuradres

en: Bold
nl-NL: Stoutmoedig

en: Border width
nl-NL: Randbreedte

en: Box name
nl-NL: Boxnaam

en: Built-in label templates
nl-NL: Ingebouwde labelsjablonen

en: Built-in templates to personalize packing slip
nl-NL: Ingebouwde sjablonen om de pakbon te personaliseren

en: Bulk generate coupons
nl-NL: Bulk kortingscodes genereren

en: Bulk print address labels
nl-NL: Adreslabels in bulk afdrukken

en: Bulk print picklists from the admin order page
nl-NL: Keuzelijsten in bulk afdrukken vanaf de admin-bestelpagina

en: Bulk print shipping labels
nl-NL: Verzendlabels in bulk afdrukken

en: Buyer name
nl-NL: Kopers naam

en: Cancel
nl-NL: Annuleren

en: Cannot close this banner
nl-NL: Kan deze banner niet sluiten

en: Capture the authorized payment later
nl-NL: Leg de geautoriseerde betaling later vast

en: Cart Discount
nl-NL: Winkelwagen korting

en: Cart abandonment coupons
nl-NL: Coupons voor het verlaten van de winkelwagen

en: Cart discount
nl-NL: Winkelwagen korting

en: Cash on delivery
nl-NL: Contant bij levering

en: Category wise template listing
nl-NL: Categorie-gewijze sjabloonlijst

en: Caution: Settings here are only for advanced users.
nl-NL: Let op: de instellingen hier zijn alleen voor ervaren gebruikers.

en: Center
nl-NL: Midden

en: Change address label layout
nl-NL: Wijzig de lay-out van het adreslabel

en: Change color, text, background, border & more
nl-NL: Verander kleur, tekst, achtergrond, rand en meer

en: Change document number format & length
nl-NL: Wijzig het formaat en de lengte van het documentnummer

en: Change layout
nl-NL: Layout wijzigen

en: Checkout Premium
nl-NL: Afrekenen Premium

en: Choose a country&hellip;
nl-NL: Kies een land & hellip;

en: Choose a layout.
nl-NL: Kies een lay-out.

en: Choose date
nl-NL: Kies datum

en: Choose email classes
nl-NL: Kies e-maillessen

en: Choose emails for invoice attachment
nl-NL: Kies e-mails voor factuurbijlage

en: Choose order status
nl-NL: Kies Orderstatus

en: Choose the order emails to which you'd like to attach invoices for your customers
nl-NL: Kies de bestel-e-mails waaraan u facturen voor uw klanten wilt bijvoegen

en: City
nl-NL: Stad

en: Classic
nl-NL: Klassiek

en: Click here to add Company logo
nl-NL: Klik hier om een bedrijfslogo toe te voegen

en: Click here to add Company name
nl-NL: Klik hier om de bedrijfsnaam toe te voegen

en: Click here to add From address
nl-NL: Klik hier om het Van-adres toe te voegen

en: Click here to add Signature
nl-NL: Klik hier om een handtekening toe te voegen

en: Click to append with existing data
nl-NL: Klik om toe te voegen met bestaande gegevens

en: Click to view predefined templates.
nl-NL: Klik om voorgedefinieerde sjablonen te bekijken.

en: Close
nl-NL: Sluiten

en: Code Copied
nl-NL: Code gekopieerd

en: Collect payments with a payment link on the invoice
nl-NL: Incasso betalingen met een betaallink op de factuur

en: Color
nl-NL: Kleur

en: Combine with the existing templates
nl-NL: Combineer met de bestaande sjablonen

en: Company Logo
nl-NL: Bedrijfslogo

en: Company Logo / Name
nl-NL: Bedrijfslogo / naam

en: Company Name
nl-NL: Bedrijfsnaam

en: Company Tax ID
nl-NL: Bedrijf BTW Nr

en: Company details
nl-NL: Bedrijfsgegevens

en: Company logo
nl-NL: Bedrijfslogo

en: Company name
nl-NL: Bedrijfsnaam

en: Company name font size
nl-NL: Bedrijfsnaam lettergrootte

en: Compatible with WPML
nl-NL: Compatibel met WPML

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoice, Packing Slip & Credit Note (Premium)
nl-NL: Compatibel met WooCommerce PDF-factuur, pakbon en creditnota (Premium)

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoice, Packing Slip & Credit Note (Pro)
nl-NL: Compatibel met WooCommerce PDF-factuur, pakbon en creditnota (Pro)

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoice, Packing Slips, Delivery Notes, and Shipping Label (Free and Pro versions)
nl-NL: Compatibel met WooCommerce PDF-factuur, pakbonnen, leveringsnota's en verzendlabel (gratis en Pro-versies)

en: Compatible with WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes, and Shipping Labels (Free)
nl-NL: Compatibel met WooCommerce PDF-facturen, pakbonnen, leveringsbonnen en verzendlabels (gratis)

en: Compatible with major 3rd-party plugins
nl-NL: Compatibel met belangrijke plug-ins van derden

en: Complete the invoice number format to suit your requirements
nl-NL: Vul het formaat van het factuurnummer in volgens uw wensen

en: Configure the general settings required for the delivery note.
nl-NL: Configureer de algemene instellingen die nodig zijn voor de pakbon.

en: Configure the general settings required for the dispatch label.
nl-NL: Configureer de algemene instellingen die nodig zijn voor het verzendlabel.

en: Configure the general settings required for the invoice.
nl-NL: Configureer de algemene instellingen die nodig zijn voor de factuur.

en: Configure the general settings required for the packing slip.
nl-NL: Configureer de algemene instellingen die nodig zijn voor de pakbon.

en: Configure the general settings required for the shipping label.
nl-NL: Configureer de algemene instellingen die nodig zijn voor het verzendlabel.

en: Contact Number
nl-NL: Contact Nummer

en: Contact Us
nl-NL: Neem contact met ons op

en: Contact number
nl-NL: Contact nummer

en: Copied
nl-NL: Gekopieerd

en: Copy
nl-NL: Kopiëren

en: Copy Code
nl-NL: Kopieer code

en: Could you tell us a bit more?
nl-NL: Kun je ons wat meer vertellen?

en: Could you tell us more about that feature?
nl-NL: Kan je ons meer vertellen over die functie?

en: Country/State
nl-NL: ~Land/provincie

en: Coupon Used
nl-NL: Gebruikte coupon

en: Coupon embeds
nl-NL: Coupon-insluitingen

en: Coupon info
nl-NL: Kortingsinfo

en: Coupons based on past purchases
nl-NL: Coupons op basis van eerdere aankopen

en: Create QR code coupons
nl-NL: Maak QR-codecoupons

en: Create QR code that reads order or invoice number
nl-NL: Maak een QR-code die het order- of factuurnummer leest

en: Create a cookie consent banner
nl-NL: Maak een banner voor toestemming voor cookies

en: Create a new template or edit an existing template.
nl-NL: Maak een nieuwe sjabloon of bewerk een bestaande sjabloon.

en: Create and offer sign-up discount coupons
nl-NL: Maak kortingsbonnen voor aanmelding en bied deze aan

en: Create and run successful promotional campaigns with the best tools for WooCommerce
nl-NL: Creëer en voer succesvolle promotiecampagnes uit met de beste tools voor WooCommerce

en: Create attractive gift cards
nl-NL: Maak aantrekkelijke cadeaubonnen

en: Create cookie policy
nl-NL: Cookiebeleid maken

en: Create delivery notes, shipping & dispatch labels
nl-NL: Maak leveringsbonnen, verzend- en verzendlabels

en: Create new
nl-NL: Maak nieuw

en: Create new template
nl-NL: Maak een nieuwe sjabloon

en: Create or customize picklist templates
nl-NL: Keuzelijstsjablonen maken of aanpassen

en: Create proforma invoice automatically for selected order statuses
nl-NL: Creëer automatisch een proforma-factuur voor geselecteerde orderstatussen

en: Create proforma invoices automatically
nl-NL: Automatisch pro-formafacturen maken

en: Create simple & variable subscriptions
nl-NL: Creëer eenvoudige en variabele abonnementen

en: Create unlimited gift cards
nl-NL: Creëer onbeperkt cadeaubonnen

en: Create users on order import
nl-NL: Maak gebruikers aan bij het importeren van bestellingen

en: Create your unique invoice numbering system
nl-NL: Creëer uw unieke factuurnummeringsysteem

en: Credit note
nl-NL: Creditnota

en: Creditnote number format
nl-NL: Formaat van creditnotanummer

en: Cross-platform compatibility
nl-NL: Compatibiliteit tussen platforms

en: Custom
nl-NL: Aangepast

en: Custom (Pro version)
nl-NL: Aangepaste voettekst

en: Custom PDF name prefix
nl-NL: Aangepast voorvoegsel voor PDF-naam

en: Custom details, as below:
nl-NL: Aangepaste details, zoals hieronder:

en: Custom footer
nl-NL: Aangepaste voettekst

en: Custom invoice date
nl-NL: Aangepaste factuurdatum

en: Custom logo for invoice
nl-NL: Aangepast logo voor factuur

en: Custom number
nl-NL: Aangepast nummer

en: Custom number series
nl-NL: Aangepaste nummerreeks

en: Custom sequence for free orders
nl-NL: Aangepaste volgorde voor gratis bestellingen

en: Customer Note
nl-NL: Klant opmerking

en: Customer Note:
nl-NL: Klant opmerking:

en: Customer note
nl-NL: Klant opmerking

en: Customer note:
nl-NL: Klant opmerking:

en: Customizable countdown sales banner
nl-NL: Aanpasbare aftelverkoopbanner

en: Customizable tax items, tax fields (SSN, VAT, etc.)
nl-NL: Aanpasbare belastingitems, belastingvelden (SSN, BTW, enz.)

en: Customize
nl-NL: Aanpassen

en: Customize Pay Later option display
nl-NL: Pas de weergave van de optie Later betalen aan

en: Customize and send emails to new users on import
nl-NL: Pas e-mails aan en stuur deze naar nieuwe gebruikers bij het importeren

en: Customize cookie banner
nl-NL: Cookiebanner aanpassen

en: Customize document layout & properties
nl-NL: Pas de documentlay-out en -eigenschappen aan

en: Customize individual elements using block editors
nl-NL: Pas individuele elementen aan met behulp van blokeditors

en: Customize invoice PDF name format
nl-NL: Pas het PDF-naamformaat van de factuur aan

en: Customize label sizes
nl-NL: Pas de etiketformaten aan

en: Customize layout elements & properties
nl-NL: Pas lay-outelementen en eigenschappen aan

en: Customize layout properties
nl-NL: Pas de lay-outeigenschappen aan

en: Customize shipping label size
nl-NL: Pas het formaat van het verzendlabel aan

en: Customize the display of the recommended products
nl-NL: Pas de weergave van de aanbevolen producten aan

en: Customize the title, button, and label texts
nl-NL: Pas de titel-, knop- en labelteksten aan

en: Customizer for WooCommerce PDF Invoices
nl-NL: Aanpasser voor WooCommerce PDF-facturen

en: Customizer for WooCommerce PDF Invoices Plugin
nl-NL: Aanpasser voor WooCommerce PDF-facturenplug-in

en: Customizer module is not active.
nl-NL: Customizer-module is niet actief.

en: Dashed
nl-NL: Gestreept

en: Data Import & Export
nl-NL: Gegevens importeren en exporteren

en: Date format strings
nl-NL: Tekenreeksen voor datumnotaties

en: Date formats
nl-NL: Datumnotaties

en: Date suffix in order numbers
nl-NL: Datumtoevoeging in bestelnummers

en: Date:
nl-NL: Datum:

en: Delete
nl-NL: Verwijder

en: Delete all generated invoice numbers
nl-NL: Alle gegenereerde factuurnummers verwijderen

en: Delete all the settings made by this plugin
nl-NL: Verwijder alle instellingen die door deze plug-in zijn gemaakt

en: Delivery note
nl-NL: Afleveringsbewijs

en: Department/Business unit/Sender name
nl-NL: Afdeling/Business unit/Afzender naam

en: Description
nl-NL: Omschrijving

en: Developed by
nl-NL: Ontwikkeld door

en: Disable guest users from asking for quote
nl-NL: Schakel gastgebruikers uit om om een offerte te vragen

en: Dispatch Date:
nl-NL: Verzendingsdatum:

en: Dispatch Label
nl-NL: Verzendlabel

en: Dispatch Label 1
nl-NL: Verzendlabel

en: Dispatch label
nl-NL: Verzendlabel

en: Display
nl-NL: Weergave

en: Display currency code
nl-NL: Valutacode weergeven

en: Display free line items in the invoice
nl-NL: Gratis regelitems op de factuur weergeven

en: Display free line items on invoice
nl-NL: Geef gratis regelitems op de factuur weer

en: Display options for bundled products
nl-NL: Weergaveopties voor gebundelde producten

en: Display recommended products on the product pages
nl-NL: Toon aanbevolen producten op de productpagina's

en: Display state name
nl-NL: Naam van staat weergeven

en: Display the total number of items on label
nl-NL: Geef het totale aantal artikelen op het etiket weer

en: Displays customer`s VAT number saved in the order details by third-party plugins in this document. Supported meta keys are
nl-NL: Toont het BTW-nummer van de klant, opgeslagen in de bestelgegevens door plug-ins van derden in dit document. Ondersteunde metasleutels zijn

en: Displays the currently chosen document template with provisions to modify.
nl-NL: Geeft het huidig gekozen documentsjabloon weer met bepalingen om te wijzigen.

en: Do not reset the templates
nl-NL: Reset de sjablonen niet

en: Do not show again
nl-NL: Niet meer laten zien

en: Document customizer
nl-NL: Documentaanpasser

en: Documentation
nl-NL: Documentatie

en: Documents
nl-NL: Documenten

en: Dotted
nl-NL: Gestippeld

en: Download Invoice
nl-NL: Factuur downloaden

en: Download Invoices
nl-NL: Facturen downloaden

en: Download Packing slip
nl-NL: Download pakbon

en: Download invoice
nl-NL: Download factuur

en: Drag-and-drop easy customization
nl-NL: Eenvoudige aanpassing via slepen en neerzetten

en: E-commerce Promotions
nl-NL: E-commerce promoties

en: Easy button and form customization
nl-NL: Eenvoudige aanpassing van knoppen en formulieren

en: Easy invoice layout customization
nl-NL: Gemakkelijke aanpassing van de factuurlay-out

en: Edit
nl-NL: Bewerken

en: Email
nl-NL: E-mail

en: Email Field
nl-NL: E-mailveld

en: Email customers on order status change
nl-NL: E-mail klanten over wijzigingen in de bestelstatus

en: Email gift cards to customers
nl-NL: E-mail cadeaubonnen naar klanten

en: Email:
nl-NL: E-mail:

en: Empty order
nl-NL: Lege bestelling

en: Enable Invoice
nl-NL: Factuur inschakelen

en: Enable RTL support
nl-NL: Schakel RTL-ondersteuning in

en: Enable a common print button for
nl-NL: Schakel een gemeenschappelijke printknop in voor

en: Enable additional currency font support
nl-NL: Schakel extra ondersteuning voor valutalettertypen in

en: Enable customers to Pay Later at checkout
nl-NL: Geef klanten de mogelijkheid om later te betalen bij het afrekenen

en: Enable customers to print invoices & packing slips
nl-NL: Stel klanten in staat facturen en pakbonnen af te drukken

en: Enable customers to print the documents from order emails
nl-NL: Geef klanten de mogelijkheid om de documenten uit bestel-e-mails af te drukken

en: Enable dedicated print buttons for
nl-NL: Schakel speciale afdrukknoppen in voor

en: Enable quotation request for selected products
nl-NL: Offerteaanvraag inschakelen voor geselecteerde producten

en: Enable to apply the most recent settings to previous order invoices. This will match the previous invoices with the upcoming invoices.Changing the company address, name or any other settings in the future may overwrite previously created invoices with the most up-to-date information.
nl-NL: Schakel deze optie in om de meest recente instellingen toe te passen op eerdere orderfacturen. Dit zal de vorige facturen matchen met de komende facturen. Het wijzigen van het bedrijfsadres, de naam of andere instellingen in de toekomst kunnen eerder aangemaakte facturen overschrijven met de meest up-to-date informatie.

en: Enable to attach invoice PDF to the new order email notification
nl-NL: Schakel het toevoegen van een factuur-pdf in aan de e-mailmelding voor de nieuwe bestelling

en: Enable to create invoice for orders generated before plugin installation
nl-NL: Schakel in om een factuur te maken voor bestellingen die vóór de installatie van de plug-in zijn gegenereerd

en: Enable to create invoices for free orders
nl-NL: Schakel in om facturen te maken voor gratis bestellingen

en: Enable to create invoices for free orders.
nl-NL: Schakel in om facturen te maken voor gratis bestellingen.

en: Enable to have a preview of the document before the print is initiated
nl-NL: Schakel in om een voorbeeld van het document te zien voordat het afdrukken wordt gestart

en: Enable to print, download, and mail invoices.
nl-NL: Schakel het afdrukken, downloaden en verzenden van facturen in.

en: Enable to show currency code instead of currency symbol
nl-NL: Schakel dit in om de valutacode weer te geven in plaats van het valutasymbool

en: Enable to show state name in addresses
nl-NL: Schakel in om staatsnaam in adressen weer te geven

en: Enable to use additional font library to support the currency symbol in pdf
nl-NL: Schakel dit in om een extra lettertypebibliotheek te gebruiken ter ondersteuning van het valutasymbool in pdf

en: End
nl-NL: Tot

en: Ensure security with base64 & URI printing
nl-NL: Zorg voor veiligheid met base64- en URI-afdrukken

en: Enter a name for your template
nl-NL: Type een naam in voor uw nieuwe sjabloon

en: Error
nl-NL: Fout

en: Error uploading the file
nl-NL: Fout bij het uploaden van het bestand

en: Error.
nl-NL: Fout.

en: Error:
nl-NL: Fout:

en: Error: Empty JSON file
nl-NL: Fout: Leeg JSON-bestand

en: Error: Invalid JSON data
nl-NL: Fout: ongeldige JSON-gegevens

en: Example Code
nl-NL: Voorbeeldcode

en: Exclude out-of-stock products
nl-NL: Sluit producten die niet op voorraad zijn uit

en: Exclude specific products
nl-NL: Sluit specifieke producten uit

en: Exclude virtual items from picklists
nl-NL: Sluit virtuele items uit van keuzelijsten

en: Exclude virtual products from picklists
nl-NL: Sluit virtuele producten uit van keuzelijsten

en: Explicit/Implicit consent
nl-NL: Expliciete/Impliciete toestemming

en: Export
nl-NL: Exporteren

en: Export and import custom fields and third-party plugin fields
nl-NL: Exporteer en importeer aangepaste velden en plug-invelden van derden

en: Export product images in a separate zip file
nl-NL: Exporteer productafbeeldingen in een apart zip-bestand

en: Export settings (JSON)
nl-NL: Instellingen exporteren (JSON)

en: Export to FTP/SFTP
nl-NL: Exporteren naar FTP/SFTP

en: Extensions
nl-NL: Extensies

en: Extra Details
nl-NL: Extra details

en: Extra detail font size
nl-NL: Extra detail lettergrootte

en: Fast and Superior Support
nl-NL: Snelle en superieure support

en: Features
nl-NL: Kenmerken

en: Fee
nl-NL: Kosten

en: Field Name
nl-NL: Veldnaam

en: File path
nl-NL: Bestandspad

en: Filter by user role, email, date, etc
nl-NL: Filter op gebruikersrol, e-mailadres, datum, etc

en: Filter export by products, order status, email, date, etc
nl-NL: Filter de export op producten, bestelstatus, e-mail, datum, etc

en: Filter products based on product type
nl-NL: Filter producten op basis van producttype

en: Finish setup
nl-NL: Voltooi de installatie

en: Fit multiple shipping labels on a single page
nl-NL: Plaats meerdere verzendlabels op één pagina

en: Fixed and custom gift card amounts
nl-NL: Vaste en aangepaste cadeaubonbedragen

en: Font size
nl-NL: Lettertypegrootte

en: For better RTL integration in PDF documents, please use our
nl-NL: Gebruik voor een betere RTL-integratie in PDF-documenten onze

en: For better performances
nl-NL: Voor betere prestaties

en: Format
nl-NL: Formaat

en: Fragile
nl-NL: Breekbaar

en: Free
nl-NL: Gratis

en: Free version
nl-NL: Gratis versie

en: Free vs Premium
nl-NL: Gratis versus Premium

en: Free!
nl-NL: Gratis!

en: Frequently Bought Together for WooCommerce
nl-NL: Vaak samen gekocht voor WooCommerce

en: From
nl-NL: Van

en: From Address
nl-NL: Van adres

en: From Address:
nl-NL: Van adres:

en: From address
nl-NL: Van adres

en: From left
nl-NL: Vanaf links

en: From top
nl-NL: Vanaf boven

en: From:
nl-NL: Van:

en: Full Page
nl-NL: Volledige pagina

en: Full page
nl-NL: Volledige pagina

en: GDPR Cookie Consent Plugin (CCPA Ready)
nl-NL: Plug-in voor AVG-cookietoestemming (CCPA gereed)

en: General
nl-NL: Algemeen

en: General Settings
nl-NL: Algemene instellingen

en: Generate
nl-NL: Genereer

en: Generate Billing Address labels
nl-NL: Genereer factuuradreslabels

en: Generate From Address labels
nl-NL: Genereer van adreslabels

en: Generate Return Address labels
nl-NL: Retouradreslabels genereren

en: Generate Shipping Address labels
nl-NL: Genereer verzendadreslabels

en: Generate WooCommerce product feeds for Google Shopping, Facebook Shop, and Instagram Shop
nl-NL: Genereer WooCommerce-productfeeds voor Google Shopping, Facebook Shop en Instagram Shop

en: Generate address labels
nl-NL: Genereer adreslabels

en: Generate custom coupon URLs
nl-NL: Genereer aangepaste coupon-URL's

en: Generate custom-sized shipping labels
nl-NL: Genereer verzendlabels op maat

en: Generate dispatch labels and delivery notes
nl-NL: Genereer verzendlabels en leveringsbonnen

en: Generate gift cards based on order status
nl-NL: Genereer cadeaubonnen op basis van de bestelstatus

en: Generate invoices and credits notes
nl-NL: Facturen en creditnota's genereren

en: Generate invoices for existing orders
nl-NL: Facturen maken voor bestaande bestellingen

en: Generate invoices for free orders
nl-NL: Genereer facturen voor gratis bestellingen

en: Generate invoices for old orders
nl-NL: Facturen genereren voor oude bestellingen

en: Generate packing slips and credit notes
nl-NL: Genereer pakbonnen en creditnota's

en: Generate picklists
nl-NL: Keuzelijsten genereren

en: Generate shipping labels and delivery notes
nl-NL: Genereer verzendlabels en leveringsbonnen

en: Generate shipping labels and dispatch labels
nl-NL: Genereer verzendlabels en verzendlabels

en: Generate ‘Shipping Address’, ‘Billing Address’, ‘From Address’, and ‘Return Address’ labels
nl-NL: Genereer de labels ‘Verzendadres’, ‘Factuuradres’, ‘Van adres’ en ‘Retouradres’

en: Generating
nl-NL: Genereren

en: Get Add-on
nl-NL: Add-on ophalen

en: Get Help with Ensuring Compliance to Major Privacy Laws for Your WordPress Website - GDPR, CCPA, LGPD, CNIL, and More.
nl-NL: Krijg hulp bij het garanderen van naleving van de belangrijkste privacywetten voor uw WordPress-website - AVG, CCPA, LGPD, CNIL en meer.

en: Get Plugin
nl-NL: Koop Plugin

en: Get advanced features for your
nl-NL: Ontvang geavanceerde functies voor uw

en: Give away product coupons
nl-NL: Geef productbonnen weg

en: Go to plugins page
nl-NL: Ga naar de plugins pagina

en: Go to support
nl-NL: Ga naar ondersteuning

en: Google local product inventory feed
nl-NL: Google-feed met lokale productvoorraad

en: Granular consent based on cookie categories
nl-NL: Gedetailleerde toestemming op basis van cookiecategorieën

en: Group products by 'Category'
nl-NL: Groepeer producten op 'Categorie'

en: Group products by category
nl-NL: Groepeer producten op 'Categorie'

en: Group products by ‘Category’
nl-NL: Groepeer producten op 'Categorie'

en: Group products by ‘Order’
nl-NL: Groepeer producten op 'Bestelling'

en: Group products in picklist by order/category
nl-NL: Groepeer producten in keuzelijst op bestelling/categorie

en: Header Color
nl-NL: Kop kleur

en: Height
nl-NL: Hoogte

en: Hello there! Let’s begin with the basics
nl-NL: Hallo daar! Laten we beginnen met de basis

en: Help Guide
nl-NL: Help-gids

en: Help Links
nl-NL: Hulplinks

en: Help and Support
nl-NL: Hulp en support

en: Hey, we at %1$s WebToffee %2$s would like to thank you for using %3$s %4$s %5$s. %6$s Less than a minute of your time will motivate us to keep doing what we do. We would really appreciate if you could take a moment to drop a quick review that motivate us to keep going.
nl-NL: Hallo, wij bij %1$s WebToffee %2$s willen je bedanken voor het gebruik van %3$s %4$s %5$s. %6$s Minder dan een minuut van uw tijd zal ons motiveren om te blijven doen wat we doen. We zouden het zeer op prijs stellen als u even de tijd zou willen nemen om een korte recensie achter te laten die ons motiveert om door te gaan.

en: Hide prices and ‘add to cart’ button
nl-NL: Verberg prijzen en ‘voeg toe aan winkelwagen’ knop

en: Hide/Show received seal in invoice
nl-NL: Verberg/Toon ontvangen zegel in factuur

en: Hide/Show received seal in invoice.
nl-NL: Verberg/Toon ontvangen zegel op factuur.

en: I am unable to add customer VAT(or GSTIN or ABN or any other tax id etc)
nl-NL: Ik kan geen btw van de klant toevoegen (of GSTIN of ABN of een ander belastingnummer, enz.)

en: I couldn't understand how to make it work
nl-NL: Ik begreep niet hoe ik het werkend kon krijgen

en: I found a better plugin
nl-NL: Ik heb een betere plugin gevonden

en: I rather wouldn't say
nl-NL: Zeg ik liever niet

en: INVOICE
nl-NL: FACTUUR

en: If left blank, default to the logo from General settings. Ensure to select company logo from ‘Invoice > Customize > Company Logo’ to reflect on the invoice. Recommended size is 150×50px.
nl-NL: Indien leeg gelaten, standaard het logo uit Algemene instellingen. Zorg ervoor dat u het bedrijfslogo selecteert via 'Factuur > Aanpassen > Bedrijfslogo' om op de factuur weer te geven. Aanbevolen formaat is 150×50px.

en: If the order number is
nl-NL: Als het bestelnummer is

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
nl-NL: Wij horen graag waarom u ervoor kiest om te deactiveren:

en: Image
nl-NL: Afbeelding

en: Image Signature
nl-NL: Afbeelding signatuur

en: Image label
nl-NL: Afbeelding label

en: Image text align
nl-NL: Afbeeldingstekst aligneren

en: Import
nl-NL: Importeren

en: Import & export custom fields and values
nl-NL: Aangepaste velden en waarden importeren en exporteren

en: Import Export Suite for WooCommerce
nl-NL: Import Export Suite voor WooCommerce

en: Import and export coupons
nl-NL: Import- en exportcoupons

en: Import from URL, Google Sheets, FTP/SFTP
nl-NL: Importeren vanuit URL, Google Spreadsheets, FTP/SFTP

en: Import settings (JSON)
nl-NL: Instellingen importeren (JSON)

en: Import/export Products, Orders, Subscriptions, Coupons, Customers, WordPress Users, Categories & Tags, Reviews
nl-NL: Producten importeren/exporteren, bestellingen, abonnementen, kortingsbonnen, klanten, WordPress-gebruikers, categorieën en tags, recensies

en: Imported successfully
nl-NL: Succesvol geïmporteerd

en: Importing the file will delete all the settings and replace with data from chosen file
nl-NL: Als u het bestand importeert, worden alle instellingen verwijderd en vervangen door gegevens uit het gekozen bestand

en: In minutes. Eg: 1440 for 1 day. Minimum value is 1440
nl-NL: In minuten. Bijvoorbeeld: 1440 voor 1 dag. Minimale waarde is 1440

en: Include free(priced as 0) line items in the invoice
nl-NL: Voeg gratis (geprijsd als 0) regelitems toe aan de factuur

en: Include or exclude specific categories
nl-NL: Specifieke categorieën opnemen of uitsluiten

en: Include product image
nl-NL: Productafbeelding opnemen

en: Include product image in delivery note
nl-NL: Voeg de productafbeelding toe aan de leveringsbon

en: Include the package number & box names on the label
nl-NL: Vermeld het pakketnummer en de doosnamen op het etiket

en: Incorrect file
nl-NL: Onjuist bestand

en: Increment sequence in custom series
nl-NL: Volgorde verhogen in aangepaste reeksen

en: Input a custom prefix for ‘PDF name format’ that will appear at the beginning of the name. Defaulted to ‘Invoice_’.
nl-NL: Voer een aangepast voorvoegsel in voor 'PDF-naamformaat' dat aan het begin van de naam verschijnt. Standaard ingesteld op 'Factuur_'.

en: Instruction
nl-NL: Instructie

en: Invalid access key and mail id
nl-NL: Ongeldige toegangssleutel en e-mail-ID

en: Invalid order id
nl-NL: Ongeldige bestellings-ID.

en: Invoice
nl-NL: Factuur

en: Invoice > Customize > Company Logo / Name
nl-NL: Factuur > Aanpassen > Bedrijfslogo/naam

en: Invoice Date
nl-NL: Factuur datum

en: Invoice Date:
nl-NL: Factuurdatum:

en: Invoice Generation In Progress
nl-NL: Factuurgeneratie bezig

en: Invoice No.:
nl-NL: Factuur Nr.:

en: Invoice No:
nl-NL: Factuur Nr.:

en: Invoice Number
nl-NL: Factuurnummer

en: Invoice date
nl-NL: Factuur datum

en: Invoice date:
nl-NL: Factuurdatum:

en: Invoice details
nl-NL: Factuur details

en: Invoice in PDF format will be attached with the order email for chosen order statuses.
nl-NL: Factuur in PDF-formaat wordt bijgevoegd bij de bestellings-e-mail voor de gekozen bestelstatussen.

en: Invoice no:
nl-NL: Factuur Nr.:

en: Invoice number
nl-NL: Factuurnummer

en: Invoice number format
nl-NL: Formaat factuurnummer

en: Invoice number length
nl-NL: Lengte factuurnummer

en: Invoice numbers are getting generated in the background. This process may take a little while, so please be patient.
nl-NL: Factuurnummers worden op de achtergrond gegenereerd. Dit proces kan even duren, dus wees geduldig.

en: Invoice setup successfully
nl-NL: Factuurconfiguratie succesvol

en: Invoice total
nl-NL: Factuur totaal

en: Invoice total tax
nl-NL: Totale belasting factureren

en: Invoice/Packing
nl-NL: Factuur/verpakking

en: Invoiced date
nl-NL: Gefactureerde datum

en: Invoices, Packing Slips and Credit Notes Module
nl-NL: Module Facturen, Pakbonnen en Creditnota's

en: Invoices, Packing slips and Credit notes
nl-NL: Facturen, pakbonnen en creditnota's

en: It seems the products in this order were removed, we cannot proceed this actoin now.
nl-NL: Het lijkt erop dat de producten in deze volgorde zijn verwijderd. We kunnen deze actie nu niet voortzetten.

en: It seems this order is not yours
nl-NL: Het lijkt erop dat deze bestelling niet van jou is

en: It seems this order is not yours.
nl-NL: Het lijkt erop dat deze bestelling niet van jou is.

en: Item with same meta key already exists
nl-NL: Item met dezelfde metasleutel bestaat al

en: Keep dry
nl-NL: Blijf droog

en: Key in your company name.
nl-NL: Toets uw bedrijfsnaam in.

en: Knock, Knock!
nl-NL: Klop klop!

en: Language support issues
nl-NL: Problemen met taalondersteuning

en: Last imported on:
nl-NL: Laatst geïmporteerd op:

en: Last updated on:
nl-NL: Laatst geupdate op:

en: Left
nl-NL: Links

en: Lighter
nl-NL: Aansteker

en: Lightning-fast printing
nl-NL: Bliksemsnel printen

en: Limit spams with reCAPTCHA
nl-NL: Beperk spam met reCAPTCHA

en: Line height
nl-NL: Regelhoogte

en: Load from WooCommerce
nl-NL: Laden vanuit WooCommerce

en: Location based exclusion for banner
nl-NL: Locatiegebaseerde uitsluiting voor banner

en: Log all Stripe transactions
nl-NL: Registreer alle Stripe-transacties

en: Logged in users
nl-NL: Ingelogde deelnemers

en: Logo Height
nl-NL: Logo Hoogte

en: Logo Width
nl-NL: Logo Breedte

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc nec vehicula purus. Mauris tempor nec ipsum ac tempus. Aenean vehicula porttitor tortor, et interdum tellus fermentum at. Fusce pellentesque justo rhoncus
nl-NL: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc nec vehicula purus. Mauris tempor nec ipsum ac tempus. Aenean vehicula porttitor tortor, et interdum tellus fermentum op. Fusce pellentesque justo rhoncus

en: Lots of customization options like button style, position, etc
nl-NL: Veel aanpassingsopties zoals knopstijl, positie, enz

en: Maintains action history and debug logs
nl-NL: Houdt actiegeschiedenis en foutopsporingslogboeken bij

en: Manage user credit balance
nl-NL: Beheer het gebruikerstegoed

en: Manual Signature
nl-NL: Handtekening

en: Manually create a bought-together list
nl-NL: Maak handmatig een samengekochte lijst

en: Map categories on product level
nl-NL: Breng categorieën in kaart op productniveau

en: Mention the name of the plugin or meta key if any
nl-NL: Noem de naam van de plug-in of metasleutel indien aanwezig

en: Meta Key
nl-NL: Meta Data Sleutel

en: Missing RTL/Unicode language(e.g Chinese, Arabic etc) support for PDF document.
nl-NL: Ontbrekende RTL/Unicode-taal (bijv. Chinees, Arabisch, enz.) Ondersteuning voor PDF-document.

en: Monitor payments using Stripe dashboard
nl-NL: Houd betalingen bij met behulp van het Stripe-dashboard

en: More order number templates
nl-NL: Meer bestelnummersjablonen

en: Multilingual support
nl-NL: Meertalige support

en: Multiple address label layouts
nl-NL: Meerdere adreslabellay-outs

en: Multiple display formats for bundled products
nl-NL: Meerdere weergaveformaten voor gebundelde producten

en: Multiple display options for bundle products
nl-NL: Meerdere weergavemogelijkheden voor bundelproducten

en: Multiple pre-built layouts
nl-NL: Meerdere vooraf gebouwde lay-outs

en: Multiple premium invoice templates to choose from
nl-NL: Meerdere premium factuursjablonen om uit te kiezen

en: Multiple product recommendation layouts
nl-NL: Meerdere lay-outs voor productaanbevelingen

en: Multiple templates to personalize the document
nl-NL: Meerdere sjablonen om het document te personaliseren

en: Multiple templates to personalize the label
nl-NL: Meerdere sjablonen om het label te personaliseren

en: My account - Order details page
nl-NL: Mijn account - Pagina met bestelgegevens

en: My account - Order lists page
nl-NL: Mijn account - Bestellijsten pagina

en: My templates
nl-NL: Mijn templates

en: Name
nl-NL: Naam

en: Need a field to add the tax id on checkout page
nl-NL: Een veld nodig om het btw-nummer op de afrekenpagina toe te voegen

en: Next
nl-NL: Volgende

en: No
nl-NL: Nee

en: No files found.
nl-NL: Geen bestanden gevonden.

en: No modules
nl-NL: Modules

en: No of Items
nl-NL: Artikelen samenvoegen

en: No template found.
nl-NL: Geen sjabloon gevonden.

en: No temporary file found
nl-NL: Geen tijdelijk bestand gevonden

en: None
nl-NL: Geen

en: Normal
nl-NL: Normaal

en: Not interested
nl-NL: Niet geïnteresseerd

en: Note
nl-NL: Opmerking

en: Note:
nl-NL: Notitie:

en: Offer store credits
nl-NL: Bied winkeltegoeden aan

en: Offers built-in label templates
nl-NL: Biedt ingebouwde labelsjablonen

en: Offers cloud printing of invoice PDFs using PrintNode
nl-NL: Biedt cloudprinten van factuur-PDF's met behulp van PrintNode

en: One or more order do not have invoice generated. Generate manually?
nl-NL: Voor een of meer bestellingen wordt geen factuur gegenereerd. Genereer handmatig?

en: Opacity
nl-NL: Doorzichtigheid

en: Option to enable in-context checkout
nl-NL: Optie om in-context afrekenen in te schakelen

en: Option to include/exclude tax to Invoice
nl-NL: Optie om belasting op te nemen/uit te sluiten op factuur

en: Option to set up a specific PayPal locale
nl-NL: Optie om een specifieke PayPal-landinstelling in te stellen

en: Order
nl-NL: Bestelling

en: Order Date
nl-NL: Besteldatum

en: Order Date:
nl-NL: Besteldatum:

en: Order Details
nl-NL: Bestelgegevens

en: Order Discount
nl-NL: Bestel Korting

en: Order Meta
nl-NL: Bestel Meta

en: Order No.:
nl-NL: Bestel nr.:

en: Order No:
nl-NL: Bestel Nr:

en: Order Number
nl-NL: Bestellingsnummer

en: Order date
nl-NL: Besteldatum

en: Order date:
nl-NL: Bestel datum:

en: Order discount
nl-NL: Bestellings korting

en: Order email
nl-NL: Bestel e-mail

en: Order meta fields
nl-NL: Bestel metavelden

en: Order no:
nl-NL: Order nr:

en: Order number
nl-NL: Ordernummer

en: Order number (default)
nl-NL: Bestelnummer (standaard)

en: Order, Coupon, Subscription Export Import for WooCommerce
nl-NL: Bestelling, coupon, abonnement Export Import voor WooCommerce

en: Other
nl-NL: Anders

en: Others
nl-NL: Anderen

en: Output
nl-NL: Uitvoer

en: PDF Invoices
nl-NL: PDF Facturen

en: PDF library
nl-NL: Bibliotheek

en: PDF name format
nl-NL: Datumnotaties

en: PREVIEW
nl-NL: VOORBEELD

en: Package Number
nl-NL: Pakketnummer

en: Packing slip
nl-NL: Pakbon

en: Partial and Full Refund of the order amount
nl-NL: Gedeeltelijke en volledige terugbetaling van het orderbedrag

en: PayPal Express Checkout Payment Gateway for WooCommerce
nl-NL: PayPal Express Checkout Payment Gateway voor WooCommerce

en: Payment & subscription
nl-NL: Betaling & abonnement

en: Payment Method
nl-NL: Betalingsmiddel

en: Payment Method:
nl-NL: Betaalmethode:

en: Payment method
nl-NL: Betaalmethode

en: Payment method:
nl-NL: Betaalmethode:

en: Payment method:
nl-NL: Betaalmethode:

en: Payment received stamp
nl-NL: Betaling ontvangen stempel

en: Ph No:
nl-NL: Telefoonnummer:

en: Phone No:
nl-NL: TelefoonNummer:

en: Phone no:
nl-NL: TelefoonNummer:

en: Phone number
nl-NL: Telefoonnummer

en: Pick list
nl-NL: Keuzelijst

en: Pick lists
nl-NL: Kies lijsten

en: Picklist
nl-NL: Keuzelijst

en: Picklists Add-on
nl-NL: Keuzelijsten add-on

en: Please enter mandatory fields
nl-NL: Vul a.u.b. verplichte velden in

en: Please enter name
nl-NL: Voer alstublieft naam in

en: Please enter order number
nl-NL: A.u.b. ordernummer ingeven

en: Please fill the `from address` in the plugin's general settings.
nl-NL: Vul het `van-adres` in de algemene instellingen van de plug-in in.

en: Please save all data before leaving this page. All unsaved data will be lost. Are you sure?
nl-NL: Sla alle gegevens op voordat u deze pagina verlaat. Alle niet-opgeslagen gegevens gaan verloren. Weet je zeker dat?

en: Please select json file
nl-NL: Selecteer json-bestand

en: Please wait
nl-NL: Even geduld

en: Plugin settings not available in my language
nl-NL: Plugin-instellingen niet beschikbaar in mijn taal

en: Postal code
nl-NL: Postcode

en: Pre-built layout for documents
nl-NL: Vooraf gebouwde lay-out voor documenten

en: Pre-built layouts
nl-NL: Vooraf gebouwde lay-outs

en: Pre-built layouts & customizable templates
nl-NL: Vooraf gebouwde lay-outs en aanpasbare sjablonen

en: Pre-built layouts for documents
nl-NL: Vooraf gebouwde lay-outs voor documenten

en: Pre-built proforma invoice layouts
nl-NL: Vooraf gebouwde proforma-factuurlay-outs

en: Prefix
nl-NL: Voorvoegsel

en: Premium Extensions
nl-NL: Premium-extensies

en: Premium extensions
nl-NL: Premium-extensies

en: Premium version
nl-NL: Premium versie

en: Present
nl-NL: Vertoon

en: Preview before printing
nl-NL: Afdrukvoorbeeld

en: Preview documents before printing
nl-NL: Bekijk documenten voordat u ze afdrukt

en: Preview sample PDF
nl-NL: Voorbeeld van voorbeeld-pdf

en: Price
nl-NL: Prijs

en: Price label
nl-NL: Prijskaartje

en: Price text align
nl-NL: Prijstekst align

en: Print
nl-NL: Afdrukken

en: Print Delivery note
nl-NL: Druk de pakbon af

en: Print Dispatch Label
nl-NL: Print verzendlabel

en: Print Invoice
nl-NL: Factuur afdrukken

en: Print Invoices
nl-NL: Facturen afdrukken

en: Print PDF invoices for WooCommerce
nl-NL: Print PDF-facturen voor WooCommerce

en: Print Packing slip
nl-NL: Print pakbon

en: Print Shipping Label
nl-NL: Verzendlabel afdrukken

en: Print button access for
nl-NL: Toegang tot de afdrukknop voor

en: Print invoice
nl-NL: Factuur afdrukken

en: Print/Download
nl-NL: Afdrukken/downloaden

en: Print/Download Delivery note
nl-NL: Afleveringsbon afdrukken / downloaden

en: Print/Download Dispatch Label
nl-NL: Verzendlabel afdrukken / downloaden

en: Print/Download Invoice
nl-NL: Factuur afdrukken / downloaden

en: Print/Download Packing slip
nl-NL: Print / Download pakbon

en: Prints Packing List,Invoice,Delivery Note and Shipping Label.
nl-NL: Drukt paklijst, factuur, afleveringsbon en verzendlabel af.

en: Privacy Policy
nl-NL: Privacybeleid

en: Privacy compliance
nl-NL: Naleving van de privacy

en: Pro Add-on
nl-NL: Pro-add-on

en: Pro version
nl-NL: Pro-versie

en: Pro-rate charges till first renewal
nl-NL: Pro-rate kosten tot de eerste verlenging

en: Product Import Export Plugin For WooCommerce
nl-NL: Plug-in voor productimport en export voor WooCommerce

en: Product Table
nl-NL: Producttabel

en: Product attributes
nl-NL: Product kenmerken

en: Product label
nl-NL: Etiket

en: Product meta fields
nl-NL: Product Meta velden

en: Product text align
nl-NL: Producttekst uitgelijnd

en: Proforma Invoices Add-on
nl-NL: Proforma facturen-add-on

en: Proforma invoice
nl-NL: Pro-formafactuur

en: Proforma invoice number format
nl-NL: Selecteer een proforma factuurnummerformaat in de vervolgkeuzelijst. U kunt ervoor kiezen om een voorvoegsel, achtervoegsel of beide te gebruiken voor uw proforma-factuurnummer.

en: Proforma invoices
nl-NL: Proforma-facturen

en: Provide refunds to store credit
nl-NL: Geef restituties voor winkeltegoed

en: QR Code
nl-NL: QR-code

en: QR Code Addon for WooCommerce PDF Invoices
nl-NL: QR-code-add-on voor WooCommerce PDF-facturen

en: Qty text align
nl-NL: Qty tekst align

en: Quantity
nl-NL: Aantal

en: Quick setup page to add & edit recommendations
nl-NL: Snelle installatiepagina om aanbevelingen toe te voegen en te bewerken

en: RTL support for documents
nl-NL: RTL-ondersteuning voor documenten

en: Rate us now
nl-NL: Beoordeel ons nu

en: Recommended 128MB or more
nl-NL: Aanbevolen 128 MB of meer

en: Recommended for better performances
nl-NL: Aanbevolen voor betere prestaties

en: Recommended size is 150x50px.
nl-NL: Aanbevolen formaat is 150x50px.

en: Recommended size is 150×50px
nl-NL: Aanbevolen formaat is 150×50px

en: Recommended to compress PDF documents
nl-NL: Aanbevolen om PDF-documenten te comprimeren

en: Recommended, will use fallback functions
nl-NL: Aanbevolen, zal fallback-functies gebruiken

en: Refer to our documentation to setup and get started
nl-NL: Raadpleeg onze documentatie voor het instellen en aan de slag gaan

en: Refund
nl-NL: Terugbetaling

en: Refund in this order seems not having credit number yet. Do you want to manually generate one ?
nl-NL: Terugbetaling in deze bestelling lijkt nog geen kredietnummer te hebben. Wilt u er handmatig een genereren?

en: Remind me later
nl-NL: Herinner me er later aan

en: Remote Print add-on for WooCommerce PDF Invoices - PrintNode
nl-NL: Remote Print-add-on voor WooCommerce PDF-facturen - PrintNode

en: Removing year [Y] from the prefix will disable the annual reset functionality
nl-NL: Als u jaar [Y] uit het voorvoegsel verwijdert, wordt de functionaliteit voor jaarlijkse reset uitgeschakeld

en: Removing year [Y] from the suffix will disable the annual reset functionality
nl-NL: Als u jaar [Y] uit het achtervoegsel verwijdert, wordt de functionaliteit voor jaarlijkse reset uitgeschakeld

en: Renewal interval & expiry customizations
nl-NL: Verlengingsinterval en vervalaanpassingen

en: Replace the existing templates
nl-NL: Vervang de bestaande sjablonen

en: Required
nl-NL: Verplicht

en: Required if you have images in your documents
nl-NL: Vereist als je afbeeldingen in je documenten hebt

en: Reset all settings to default
nl-NL: Zet alle instellingen terug naar de standaardinstellingen

en: Reset successfully
nl-NL: Succesvol resetten

en: Reset will delete all the settings, saved templates and reset to the default settings
nl-NL: Met Reset worden alle instellingen en opgeslagen sjablonen verwijderd en teruggezet naar de standaardinstellingen

en: Restrict coupons by country
nl-NL: Beperk kortingsbonnen per land

en: Retain user passwords on import/export
nl-NL: Bewaar gebruikerswachtwoorden bij import/export

en: Return Policy
nl-NL: TERUGSTUURBELEID

en: Return address
nl-NL: Retouradres

en: Return policy
nl-NL: TERUGSTUURBELEID

en: Review
nl-NL: Beoordeling

en: Review now
nl-NL: Nu beoordelen

en: Right
nl-NL: Menu rechtsboven

en: S.No
nl-NL: Nr.

en: S.no
nl-NL: S.nr

en: SKU label
nl-NL: SKU-label

en: SKU text align
nl-NL: SKU-tekst uitlijnen

en: SSN number
nl-NL: SSN-nummer

en: Save
nl-NL: Opslaan

en: Save and activate
nl-NL: Opslaan en activeren

en: Save before you proceed.
nl-NL: Bewaar voordat u verder gaat.

en: Save document layout as template
nl-NL: Sla de documentlay-out op als sjabloon

en: Saving
nl-NL: Opslaan

en: Saving...
nl-NL: Opslaan…

en: Scan and list cookies
nl-NL: Cookies scannen en weergeven

en: Schedule automated import & export
nl-NL: Plan automatische import en export

en: Schedule automated import and export
nl-NL: Plan automatische import en export

en: Secure
nl-NL: Opties

en: Secured payments with SCA and 3D secure
nl-NL: Veilige betalingen met SCA en 3D Secure

en: Select One
nl-NL: Kies er een

en: Select a name format for PDF invoice that includes invoice/order number.
nl-NL: Selecteer een naamformaat voor de PDF-factuur die het factuur-/bestelnummer bevat.

en: Select country
nl-NL: Selecteer land

en: Select email classes that match the order statuses selected under the 'Automate invoice creation option. If no order status is selected, you must manually generate invoice to attach it with these order emails.
nl-NL: Selecteer e-mailklassen die overeenkomen met de bestelstatussen die zijn geselecteerd onder de optie 'Factuurcreatie automatiseren'. Als er geen bestelstatus is geselecteerd, moet u handmatig een factuur genereren om deze bij deze bestel-e-mails te voegen.

en: Select/add order meta to display additional information related to the order on the invoice.
nl-NL: Selecteer/voeg bestelmeta toe om aanvullende informatie met betrekking tot de bestelling op de factuur weer te geven.

en: Seller name
nl-NL: Verkoopnaam

en: Seller tax ID
nl-NL: Btw-nummer verkoper

en: Send automated emails notifications
nl-NL: Verzend geautomatiseerde e-mailmeldingen

en: Separate tax column in product table for multiple tax options in dispatch labels
nl-NL: Aparte belastingkolom in producttabel voor meerdere belastingopties in verzendlabels

en: Separate tax column in product table for multiple tax options in proforma invoices
nl-NL: Aparte belastingkolom in producttabel voor meerdere belastingopties in proforma-facturen

en: Separate tax column in the product table for multiple tax options in invoices
nl-NL: Aparte belastingkolom in de producttabel voor meerdere belastingopties op facturen

en: Sequential Order Number for WooCommerce
nl-NL: Volgnummer voor WooCommerce

en: Serial No label
nl-NL: Serienummer label

en: Serial no text align
nl-NL: Serieel geen tekstuitlijning

en: Set custom proforma invoice number
nl-NL: Stel een aangepast proforma-factuurnummer in

en: Set free trial and sign-up fee
nl-NL: Stel een gratis proefperiode en aanmeldingskosten in

en: Set quote expiry period
nl-NL: Stel de vervalperiode voor offertes in

en: Set the  Size of the Shipping label to be either full page or custom size.
nl-NL: Stel het formaat van het verzendlabel in op volledige pagina of aangepast formaat.

en: Set up a redirect page
nl-NL: Stel een omleidingspagina in

en: Set up discounts on the recommended product bundle
nl-NL: Stel kortingen in op de aanbevolen productbundel

en: Settings
nl-NL: Instellingen

en: Settings Updated
nl-NL: Instellingen bijgewerkt

en: Settings are empty
nl-NL: Instellingen zijn leeg

en: Settings updated.
nl-NL: Instellingen bijgewerkt.

en: Ship Date:
nl-NL: Verzenddatum:

en: Ship to
nl-NL: Verzend datumlabel

en: Shipping
nl-NL: Verzenden

en: Shipping Address
nl-NL: Verzendingsadres

en: Shipping Address:
nl-NL: Verzendingsadres:

en: Shipping Label
nl-NL: Verzendlabel

en: Shipping Label 1
nl-NL: Verzendlabel

en: Shipping Method
nl-NL: Verzendmethode

en: Shipping address
nl-NL: Verzendadres

en: Shipping label size
nl-NL: Verzendlabel

en: Shipping labels
nl-NL: Verzendlabels

en: Shipping labels, Dispatch labels and Delivery Notes Module
nl-NL: Module verzendlabels, verzendlabels en pakbonnen

en: Shipping labels, Dispatch labels and Delivery notes
nl-NL: Verzendlabels, Verzendlabels en Leveringsbonnen

en: Shop name
nl-NL: Webshop naam

en: Shortcode support for the Paypal Express button
nl-NL: Shortcode-ondersteuning voor de Paypal Express-knop

en: Show Less
nl-NL: Minder weergeven

en: Show More
nl-NL: Toon meer

en: Show Pay Later option at checkout
nl-NL: Toon de optie 'Betaal later' bij het afrekenen

en: Show different taxes in separate columns
nl-NL: Toon verschillende belastingen in aparte kolommen

en: Show payment link on invoice
nl-NL: Toon betaallink op factuur

en: Show print invoice button for customers
nl-NL: Toon knop 'Factuur afdrukken' voor klanten

en: Show print invoice button to customers
nl-NL: Toon knop 'Factuur afdrukken' voor klanten

en: Show print packing slip button to customers
nl-NL: Toon de knop voor het afdrukken van de pakbon aan klanten

en: Show product variation data
nl-NL: Toon productvariatiegegevens

en: Show variation data for variable products
nl-NL: Toon variatiegegevens voor variabele producten

en: Show variation data of products
nl-NL: Toon variatiegegevens van producten

en: Shows a preview of the template on an actual order. Key in an order number to view the same.
nl-NL: Toont een voorbeeld van de sjabloon op een daadwerkelijke bestelling. Toets een bestelnummer in om hetzelfde te zien.

en: Signature type
nl-NL: Handtekeningstype

en: Skip invoice setup
nl-NL: Factuurconfiguratie overslaan

en: Smart Coupons for WooCommerce
nl-NL: Slimme coupons voor WooCommerce

en: Some useful `filters` to extend plugin's functionality
nl-NL: Enkele handige `filters` om de functionaliteit van plug-ins uit te breiden

en: Sort order items in product table
nl-NL: Sorteer bestelitems in producttabel

en: Sort order items in the product table
nl-NL: Sorteer de bestelde artikelen in de producttabel

en: Sort order items in the product table
nl-NL: Sorteer de bestelde artikelen in de producttabel

en: Sort products based on Name or SKU
nl-NL: Sorteer producten op basis van Naam of SKU

en: Specify your company tax ID. For e.g., you may enter as VAT: GB123456789, GSTIN:0948745 or ABN:51 824 753 556
nl-NL: Geef uw bedrijfsbelastingnummer op. Voor bijv. u kunt als btw invullen: GB123456789, GSTIN:0948745 of ABN:51 824 753 556

en: Step 1
nl-NL: Stap 1

en: Step 2
nl-NL: Stap 2

en: Step 3
nl-NL: Stap 3

en: Style
nl-NL: Stijl

en: Submit & Deactivate
nl-NL: Inzenden & Deactiveren

en: Subscriptions for WooCommerce
nl-NL: Abonnementen voor WooCommerce

en: Subtotal
nl-NL: Subtotaal

en: Success
nl-NL: Succes

en: Successfully cleared all temp files.
nl-NL: Alle tijdelijke bestanden zijn gewist.

en: Suffix
nl-NL: Achtervoegsel

en: Summary Table
nl-NL: Samenvattingstabel

en: Support
nl-NL: Ondersteuning

en: Support for additional fields that can be added to the feed
nl-NL: Ondersteuning voor extra velden die aan de feed kunnen worden toegevoegd

en: Support for multiple product types
nl-NL: Ondersteuning voor meerdere producttypen

en: Support for serial and USB scales
nl-NL: Ondersteuning voor seriële en USB-weegschalen

en: Supported address types
nl-NL: Ondersteunde adrestypen

en: Supported by a team with 99% Customer Satisfaction Score
nl-NL: Ondersteund door een team met een klanttevredenheidsscore van 99%

en: Supported documents
nl-NL: Documentatie

en: Supports Excel, XML, CSV, and TSV file formats
nl-NL: Ondersteunt Excel-, XML-, CSV- en TSV-bestandsformaten

en: Supports WooCommerce Subscriptions for Express buttons
nl-NL: Ondersteunt WooCommerce-abonnementen voor Express-knoppen

en: Supports automatic & manual printing
nl-NL: Ondersteunt automatisch en handmatig afdrukken

en: Supports recurring discounts
nl-NL: Ondersteunt terugkerende kortingen

en: Supports recurring payments
nl-NL: Ondersteunt terugkerende betalingen

en: Switching to order number will disable the annual reset functionality
nl-NL: Als u overschakelt naar het bestelnummer, wordt de jaarlijkse reset-functionaliteit uitgeschakeld

en: Sync WooCommerce products to Facebook catalog
nl-NL: Synchroniseer WooCommerce-producten met de Facebook-catalogus

en: Synchronize subscription renewal
nl-NL: Synchroniseer abonnementsverlenging

en: System Configuration
nl-NL: Systeem configuratie

en: System Info
nl-NL: Systeeminformatie

en: Table body text color
nl-NL: Tabel bodytekstkleur

en: Table head background
nl-NL: Tafel hoofd achtergrond

en: Table head text color
nl-NL: Tekstkleur hoofdtekst

en: Tax ID
nl-NL: BTW-nr

en: Tax label
nl-NL: BTW Label

en: Tax text align
nl-NL: Tekst uitlijning

en: Tel Field
nl-NL: Tel veld

en: Template created and activated.
nl-NL: Sjabloon gemaakt.

en: Template created.
nl-NL: Sjabloon gemaakt.

en: Template updated and activated.
nl-NL: Sjabloon bijgewerkt.

en: Template updated.
nl-NL: Sjabloon bijgewerkt.

en: Template with same name already exists.
nl-NL: Sjabloon met dezelfde naam bestaat al.

en: Text
nl-NL: Tekst

en: Text Color
nl-NL: Tekstkleur

en: Text align
nl-NL: Tekst uitlijnen

en: Text color
nl-NL: Tekst kleur

en: That’s awesome! We’d love it if you take a moment to share what you think and help spread the word.
nl-NL: Dat is geweldig! We zouden het geweldig vinden als u even de tijd neemt om uw mening te delen en de boodschap te helpen verspreiden.

en: The best-in-the-class import, export, and migration solutions for your WooCommerce data
nl-NL: De beste import-, export- en migratieoplossingen in zijn klasse voor uw WooCommerce-gegevens

en: The company name and the address details from this section will be used as the sender address in the invoice and other related documents.
nl-NL: De bedrijfsnaam en de adresgegevens uit dit onderdeel worden gebruikt als afzenderadres in de factuur en andere gerelateerde documenten.

en: The date is displayed on the invoice. It can be either the order creation date or the invoiced date.
nl-NL: De datum wordt weergegeven op de factuur. Dit kan de aanmaakdatum van de bestelling of de factuurdatum zijn.

en: The default library to be used PDF generation
nl-NL: De standaard te gebruiken bibliotheek voor het genereren van PDF's

en: The latest specified starting number will be used after reset
nl-NL: Na reset wordt het laatst opgegeven startnummer gebruikt

en: The most popular payment gateways and subscription solutions to scale your business
nl-NL: De populairste betalingsgateways en abonnementsoplossingen om uw bedrijf op te schalen

en: The plugin didn't work as expected
nl-NL: De plugin werkte niet zoals verwacht

en: The plugin is great, but I need specific feature that you don't support
nl-NL: Deze plugin is goed, maar ik heb een specifieke functie nodig die jullie niet ondersteunen

en: The plugins %s and %s cannot be active in your store at the same time. Kindly deactivate one of these prior to activating the other.
nl-NL: De plug-ins %s en %s kunnen niet tegelijkertijd actief zijn in uw winkel. Schakel een van deze uit voordat u de andere activeert.

en: There is no items in this order.
nl-NL: Er zijn geen artikelen in deze bestelling.

en: There is no order with this given id
nl-NL: Er is geen bestelling met deze opgegeven ID

en: There is no order with this id
nl-NL: Er is geen bestelling met dit ID

en: This filter is used to alter the barcode information for all the document templates
nl-NL: Dit filter wordt gebruikt om de barcode-informatie voor alle documentsjablonen te wijzigen

en: This filter is used to alter the invoice date in all the document templates
nl-NL: Dit filter wordt gebruikt om de factuurdatum in alle documentsjablonen te wijzigen

en: This filter is used to alter the order date in all the document templates
nl-NL: Dit filter wordt gebruikt om de besteldatum in alle documentsjablonen te wijzigen

en: This is basic template. In order to use premium feature, you need to switch and activate the premium template
nl-NL: Dit is een basissjabloon. Om de premium-functie te gebruiken, moet u overschakelen en de premium-sjabloon activeren

en: This is premium template which is not compatible with the basic plugin
nl-NL: Dit is een premium-sjabloon die niet compatibel is met de basisplug-in

en: This template is not comaptible with QR Code addon plugin
nl-NL: Deze sjabloon is niet compatibel met de add-on-plug-in voor QR-codes

en: This way up
nl-NL: Deze kant omhoog

en: This will remove all invoice numbers created by WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes & Shipping Labels by WebToffee.
nl-NL: Hiermee worden alle factuurnummers verwijderd die zijn gemaakt door WooCommerce PDF-facturen, pakbonnen, leveringsnota's en verzendlabels door WebToffee.

en: Timely compatibility updates and bug fixes
nl-NL: Tijdige compatibiliteitsupdates en bugfixes

en: Title
nl-NL: Titel

en: Title font size
nl-NL: Titel lettergrootte

en: To Address
nl-NL: Adresseren

en: To add a different meta key
nl-NL: Om een andere metasleutel toe te voegen

en: To add more than one custom order meta,
nl-NL: Als u meer dan één meta voor aangepaste bestellingen wilt toevoegen,

en: To compress PDF documents
nl-NL: PDF-documenten comprimeren

en: To help you comply with invoice mandates that require QR Codes
nl-NL: Om u te helpen voldoen aan factuurmandaten waarvoor QR-codes vereist zijn

en: To include the keyed in name to the Invoice, ensure to select
nl-NL: Zorg ervoor dat u selecteert om de ingetoetste naam op de factuur op te nemen

en: To include the uploaded image as logo to the invoice, ensure to select Company logo from
nl-NL: Als u de geüploade afbeelding als logo op de factuur wilt opnemen, selecteert u Bedrijfslogo uit

en: To proceed with the import, please type %1$s in the field below
nl-NL: Om door te gaan met importeren, typt u %1$s in het onderstaande veld

en: To proceed with the reset, please type %1$s in the field below
nl-NL: Om door te gaan met het opnieuw instellen, typt u %1$s in het onderstaande veld

en: To:
nl-NL: Aan:

en: Total
nl-NL: Totaal

en: Total Price
nl-NL: Totaalprijs

en: Total Tax
nl-NL: Totale belasting

en: Total Weight
nl-NL: Totaal gewicht

en: Total files
nl-NL: Totaal bestanden

en: Total label
nl-NL: Totaal label

en: Total price
nl-NL: Totaalprijs

en: Total tax
nl-NL: Totale BTW

en: Total text align
nl-NL: Totale tekstuitlijning

en: Total weight text align
nl-NL: Totale gewicht tekst uitlijnen

en: Tracking Number
nl-NL: Volg nummer

en: Tracking Number:
nl-NL: Track & Trace:

en: Tracking number
nl-NL: Volgnummer

en: Tracking number:
nl-NL: Track & Trace:

en: Truncation did not complete as expected.
nl-NL: Het afkappen is niet voltooid zoals verwacht.

en: Type in prefix/ suffix / date format if required
nl-NL: Typ indien nodig het voorvoegsel/achtervoegsel/datumformaat

en: Type template name to search
nl-NL: Typ sjabloonnaam om te zoeken

en: URL Coupons for WooCommerce
nl-NL: URL-coupons voor WooCommerce

en: Unable to add from third party plugin that collects customer VAT(or GSTIN or ABN etc)
nl-NL: Kan geen plug-in van derden toevoegen die btw van klanten int (of GSTIN of ABN enz.)

en: Unable to generate PDF.
nl-NL: Kan geen pdf genereren.

en: Unable to load template.
nl-NL: Kan sjabloon niet laden.

en: Unable to print Delivery note. Please check the items in the order.
nl-NL: Kan pakbon niet afdrukken. Controleer de items in de bestelling.

en: Unable to print Packing slip. Please check the items in the order.
nl-NL: Kan pakbon niet afdrukken. Controleer de items in de bestelling.

en: Unable to save theme.
nl-NL: Kan thema niet opslaan.

en: Unable to switch view.
nl-NL: Kan de weergave niet wijzigen.

en: Unable to update settings due to an internal error. %s To troubleshoot please click %s here. %s
nl-NL: Kan instellingen niet updaten vanwege een interne fout. %s Klik hier %s om het probleem op te lossen. %s

en: Unit Price
nl-NL: Eenheidsprijs

en: Unit price
nl-NL: Stukprijs

en: Unlock limitless possibilities of invoice customization with the addon -
nl-NL: Ontgrendel onbeperkte mogelijkheden voor het aanpassen van facturen met de add-on -

en: Untitled template
nl-NL: Naamloze sjabloon

en: Update Settings
nl-NL: Update-instellingen

en: Updated
nl-NL: Bijgewerkt

en: Upgrade To Premium
nl-NL: Upgrade naar premium

en: Upgrade to premium
nl-NL: Upgrade naar premium

en: Upload logo
nl-NL: Logo Uploaden

en: Upload your image
nl-NL: Upload uw afbeelding

en: Use custom number format & length
nl-NL: Gebruik een aangepast getalformaat en -lengte

en: Use custom number series to number documents
nl-NL: Gebruik aangepaste nummerreeksen om documenten te nummeren

en: Use invoice created date
nl-NL: Gebruik de aanmaakdatum van de factuur

en: Use latest settings for invoice
nl-NL: Gebruik de besteldatum als proforma factuurdatum

en: Use order date
nl-NL: Gebruik besteldatum

en: Use order date as input instead.
nl-NL: In plaats daarvan de datum van de bestelling van de gebruiker als invoer.

en: Use order number as document number
nl-NL: Gebruik ordernummer als documentnummer

en: Use upsells, cross-sells, & related products as frequently bought products
nl-NL: Gebruik upsells, cross-sells en gerelateerde producten als vaak gekochte producten

en: User consent logging
nl-NL: Registratie van toestemming van gebruikers

en: Users who haven`t logged will also be allowed to print
nl-NL: Gebruikers die niet zijn ingelogd, mogen ook afdrukken

en: Users will be redirected to login page if not logged in
nl-NL: Gebruikers worden doorgestuurd naar de inlogpagina als ze niet zijn ingelogd

en: VAT
nl-NL: BTW

en: VAT number
nl-NL: BTW nummer

en: VAT:
nl-NL: BTW:

en: Verified compatibility with major plugins
nl-NL: Geverifieerde compatibiliteit met belangrijke plug-ins

en: View add-on
nl-NL: Bekijk add-on

en: View live preview of customization
nl-NL: Bekijk live preview van maatwerk

en: View progress
nl-NL: Bekijk voortgang

en: View sample customization demo
nl-NL: Bekijk voorbeeldaanpassingsdemo

en: Visual
nl-NL: Visueel

en: WPML compatibility
nl-NL: WPML-compatibiliteit

en: WPML compatibilityCustomize label sizes
nl-NL: WPML-compatibiliteit Pas de labelformaten aan

en: WPML multilingual and multicurrency support
nl-NL: WPML meertalige en meerdere valuta-ondersteuning

en: WT PDF Invoice Debug
nl-NL: WT PDF-factuurfoutopsporing

en: We do not collect any personal data when you submit this form. It's your feedback that we value.
nl-NL: We verzamelen geen persoonlijke gegevens wanneer u dit formulier indient. Het is uw feedback die we waarderen.

en: We would love to help you on any queries or issues.
nl-NL: We helpen u graag met alle vragen of problemen.

en: WebToffee WooCommerce Gift Cards
nl-NL: WebToffee WooCommerce-cadeaubonnen

en: WebToffee WooCommerce Product Feed & Sync Manager
nl-NL: WebToffee WooCommerce Productfeed en synchronisatiebeheer

en: WebToffee WooCommerce Request A Quote
nl-NL: WebToffee WooCommerce Vraag een offerte aan

en: Weight
nl-NL: Gewicht

en: Weight:
nl-NL: Gewicht:

en: What did you expect?
nl-NL: Wat was verwachting?

en: What length would you prefer for your credit note
nl-NL: Welke lengte wilt u voor uw creditnota?

en: What length would you prefer for your invoice
nl-NL: Welke lengte wilt u voor uw factuur?

en: What length would you prefer for your invoice number
nl-NL: Welke lengte wilt u voor uw factuurnummer?

en: What length would you prefer for your proforma invoice
nl-NL: Welke lengte wilt u voor uw proformafactuur?

en: What should be the starting number for your credit notes?
nl-NL: Wat moet het startnummer zijn voor uw creditnota's?

en: What should be the starting number for your invoices?
nl-NL: Wat moet het startnummer van uw facturen zijn?

en: What should be the starting number for your proforma invoices?
nl-NL: Wat moet het startnummer zijn voor uw proforma-facturen?

en: When enabled, replaces state code with state name in the from, return, billing and shipping addresses
nl-NL: Indien ingeschakeld, wordt de staatscode vervangen door de staatsnaam in de afzender-, retour-, factuur- en verzendadressen

en: Which language?
nl-NL: Welke taal?

en: Which plugin?
nl-NL: Welke plugin?

en: Width
nl-NL: Breedte

en: WooCommerce Address Labels plugin
nl-NL: WooCommerce Adreslabels plug-in

en: WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips and Credit Notes plugin
nl-NL: WooCommerce PDF-facturen, pakbonnen en creditnota's plug-in

en: WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes and Shipping Labels
nl-NL: WooCommerce PDF-facturen, pakbonnen, leveringsbonnen en verzendlabels

en: WooCommerce Pick lists plugin
nl-NL: WooCommerce Keuzelijsten plug-in

en: WooCommerce Picklists plugin
nl-NL: WooCommerce Picklists-plug-in

en: WooCommerce Proforma Invoices
nl-NL: WooCommerce Proforma-facturen

en: WooCommerce Proforma Invoices plugin
nl-NL: WooCommerce Proforma Facturen-plug-in

en: WooCommerce Shipping labels, Dispatch labels and Delivery Notes plugin
nl-NL: WooCommerce Verzendlabels, Verzendlabels en Leveringsnotities plug-in

en: WooCommerce Stripe Payment Gateway
nl-NL: WooCommerce Stripe-betalingsgateway

en: Woocommerce PDF invoices, packing slips, delivery notes, and shipping labels
nl-NL: WooCommerce PDF Invoices, Packing Slips, Delivery Notes and Shipping Labels

en: WordPress Users & WooCommerce Customers Import Export
nl-NL: WordPress-gebruikers en WooCommerce-klanten importeren exporteren

en: Would you like us to assist you?
nl-NL: Wil je dat wij je helpen?

en: Writtable
nl-NL: Beschrijfbaar

en: Yes
nl-NL: Ja

en: You are covered by our 30-Day Money Back Guarantee
nl-NL: U valt onder onze 30 dagen geld-terug-garantie

en: You are not allowed to access this page
nl-NL: Je hebt geen rechten om deze pagina te bekijken

en: You are not allowed to do this action
nl-NL: Het is niet toegestaan deze pagina te bekijken

en: You are not allowed to view this page.
nl-NL: Het is niet toegestaan deze pagina te bekijken.

en: You are using free version of %1$s. %2$s Checkout premium here %3$s.
nl-NL: U gebruikt de gratis versie van %1$s. %2$s Betaal hier premium %3$s.

en: You can add additional column head via `wf_pklist_alter_product_table_head` filter. You need to add column data via this filter. (Works with Invoice and Dispatch label only)
nl-NL: U kunt een extra kolomkop toevoegen via het filter `wf_pklist_alter_product_table_head`. Via dit filter moet u kolomgegevens toevoegen. (Werkt alleen met factuur- en verzendlabel)

en: You can add additional column head via `wf_pklist_alter_product_table_head` filter. You need to add column data via this filter. (Works with Packing List, Shipping Label and Delivery note only)
nl-NL: U kunt een extra kolomkop toevoegen via het filter `wf_pklist_alter_product_table_head`. Via dit filter moet u kolomgegevens toevoegen. (Werkt alleen met paklijst, verzendlabel en pakbon)

en: You can add custom/predefined order meta using its key
nl-NL: U kunt aangepaste/vooraf gedefinieerde meta voor bestellingen toevoegen met behulp van de bijbehorende sleutel

en: You can add more than 1 order meta in
nl-NL: U kunt meer dan 1 bestelling meta toevoegen in

en: You can control the visibility of the seal according to order status via filters. See filter documentation %s here. %s
nl-NL: U kunt de zichtbaarheid van het zegel regelen op basis van de bestelstatus via filters. Bekijk de filterdocumentatie %s hier. %s

en: You can edit an existing item by using its key.
nl-NL: U kunt een bestaand item bewerken door de bijbehorende sleutel te gebruiken.

en: You can't undo this action. Are you sure?
nl-NL: Je kunt deze actie niet ongedaan maken. Weet je het zeker?

en: You have to select order(s) first!
nl-NL: U moet eerst de volgorde (s) selecteren!

en: You`ve just created
nl-NL: Je hebt zojuist gemaakt

en: Your next %s number would be
nl-NL: Uw volgende %s nummer zou zijn

en: [prefix][invoice_no]
nl-NL: [prefix] [factuurnummer]

en: [prefix][order_no]
nl-NL: [prefix] [bestellingsnummer]

en: allow_url_fopen disabled
nl-NL: allow_url_fopen uitgeschakeld

en: commercial documents using
nl-NL: commerciële documenten gebruiken

en: from
nl-NL: van

en: incl. tax
nl-NL: incl. belasting

en: is required
nl-NL: is verplicht

en: mPDF add-on
nl-NL: mPDF-add-on

en: n/a
nl-NL: n / a

en: number has not been generated yet. Do you want to manually generate one ?
nl-NL: nummer is nog niet aangemaakt. Wilt u er handmatig een genereren?

en: orders listing page
nl-NL: pagina met bestellingenlijst

[ctx: placeholder]
en: Enter
nl-NL: Ingeven

en: search filter
nl-NL: zoekfilter

en: the %s number would be
nl-NL: het getal %s zou zijn

en: upgrade to premium version
nl-NL: upgrade naar premium-versie

en: ‘Generate invoice for free orders’ is disabled in Invoice settings > Advanced. You are attempting to generate invoice for this free order. Proceed?
nl-NL: 'Factuur genereren voor gratis bestellingen' is uitgeschakeld in Factuurinstellingen > Geavanceerd. U probeert een factuur te genereren voor deze gratis bestelling. Doorgaan?

en: Shipping Method:
nl-NL: Verzendmethode:

en: Attach invoice PDF to selected WooCommerce emails.
nl-NL: Voeg een factuur-pdf toe aan geselecteerde WooCommerce-e-mails.

en: Select email types corresponding to the order statuses under Automate invoice creation option. If none are selected, invoices must be generated manually to be attached to emails.
nl-NL: Selecteer e-mailtypen die overeenkomen met de bestelstatussen onder de optie Factuurcreatie automatiseren. Als er geen is geselecteerd, moeten facturen handmatig worden gegenereerd om aan e-mails te worden toegevoegd.
