Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: 5 star
de: 5 Sterne

en: 4 star
de: 4 Sterne

en: 3 star
de: 3 Sterne

en: 2 star
de: 2 Sterne

en: 1 star
de: 1 Stern
