Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to ka_GE translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ka_GE: კი

en: No
ka_GE: არა

en: 5 star
ka_GE: 5 ვარსკვლავი

en: 4 star
ka_GE: 4 ვარსკვლავი

en: 3 star
ka_GE: 3 ვარსკვლავი

en: 2 star
ka_GE: 2 ვარსკვლავი

en: 1 star
ka_GE: 1 ვარსკვლავი
