Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: 5 star
lt: 5 žvaigždutės

en: 4 star
lt: 4 žvaigždutės

en: 3 star
lt: 3 žvaigždutės

en: 2 star
lt: 2 žvaigždutės

en: 1 star
lt: 1 žvaigždutė
