Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mk: Да

en: No
mk: Не

en: 5 star
mk: 5 ѕвезди

en: 4 star
mk: 4 ѕвезди

en: 3 star
mk: 3 ѕвезди

en: 2 star
mk: 2 ѕвезди

en: 1 star
mk: 1 ѕвезда
