Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: 5 star
sk: 5 hviezd

en: 4 star
sk: 4 hviezdy

en: 3 star
sk: 3 hviezdy

en: 2 star
sk: 2 hviezdy

en: 1 star
sk: 1 hviezda
